Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » ph trable
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

ph trable Příspěvek č. 1

Čaute
Mam docela trable se stoupajícím ph roztoku,používam hnojku canna hydro vega ,voda z kohoutku ma ph kolem 8,když snížím na 5,6 za pár hodin zase stoupne na původních 8,dřív sem používal ocet a myslel že je to tím,ale ted sem ph snížil ph- od canna a porad to samé,mam roztok v 30l zásobníku,tak nevím čím to je,mám třeba nechat vodu den odstát ?to same se děje ve waterfarm 12l,poradte prosím sem v tomto ohledu nováček

Old Post 13-07-2016 v 18:37 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 2

Tipoval bych že máš organickou kyselinu (mělo by bejt napsaný organic hned pod tou zelenou šipkou na obalu). Měl sem citrónovku od Bio novy a měl sem ten samej problém, koupil sem od AH a mam klid. Jen si pak dej pozor na dávkování, organický musíš dávat výrazně víc.

Old Post 13-07-2016 v 19:04 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

No pod zelenou sipkou je psane grow,jinak je to 38procent HNO3 nic vic,myslel sem ze narozdil od octu ph podrzi ale nic

Old Post 13-07-2016 v 20:55 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

prakticky canna ph- je to stejna s AH

Old Post 13-07-2016 v 21:19 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

jj v tom případě je to jako grow - od AH

napadá mě jedině jestli si pořádně vymyl ten zásobník a ostatní věci od toho octa? Jinak už nevim

Old Post 13-07-2016 v 23:39 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 6

Jednoduchá rada , dusicna nedrží...., fosforecnou a máš klid . Od gt je 80% a prislo mi že je to s ni lepší jak s tou od ah .

Old Post 14-07-2016 v 06:58 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

ok probnu to,dik

Old Post 14-07-2016 v 15:05 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

zas sem nekde cetl ze je to spis na snizeni ph pri kvetu nebo se na to mam vysr... a pouzit i pri rustu?

Old Post 14-07-2016 v 15:22 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9

Zdravím můžete mi někdo poradit co mám dělat když se mi co 2 hodiny zvedá ph z 5,8 na 7,5-8 ? Díky nevím čím to muže být pěstují v Aeru homemade. Ve vodě mám mist maker který má lepicí páskou zalepene led diody aby nesvitil na kořeny ( ještě totiž čekám až mi přijde bez světel) myslíte ze to je tou lepicí páskou? Díky za rady

Old Post 30-01-2021 v 12:05 PM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 10

co používáš za vodu, a jakou kyselinu do toho leješ?

Old Post 30-01-2021 v 12:27 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

Vodu mám normálně z kohoutku, odstata má 8,3
Hnojiva mám od AH a ph minus mám od bio bizz

Old Post 30-01-2021 v 12:30 PM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

2messimen:

ptat se na jednu vec ve vice vlaknech,ti rychlejsi odpoved neda.....
uz jsem ti za to dal jednou trestny body.........myslel jsem ze se poucis.......
dalsi vec ze to flakas kam se ti zlibi a delas tim akorad bordel....nejaky spravny zarazeni ti nic nerika......
nastuduj si pravidla fora a forum samotny....


A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-01-2021 v 12:34 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

Sorry neviděl jsem ze si mi už někde psal. Formu mám nastudovane ale pravidla moc ne tak to jdu projet ještě jednou sorry
Ale fakt mě trápí to ph nevím co s tím

Old Post 30-01-2021 v 12:41 PM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

na jednu otazku se ptas v 5-6 vlaknech...........to neni normalni!!!

nepsal jsem ti jen jsem ti dal trestny body a dneska znova, touhle rychlosti zachvily dostanes ban

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-01-2021 v 12:43 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

Ptal jsem se převážně tam kde se řeší ph, nevěděl jsem ze se to nesmí, třeba někdo kdo mi zrovna chtěl pomoct to neuvidí v tom vlakne kde jsem to napsal tak jsem to dal na více míst. Sorry nezlobte se na mě

Old Post 30-01-2021 v 12:47 PM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

staci se zeptat jednou,tam kde mas.........lidi si to najdou.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-01-2021 v 12:51 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9147610 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív