Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Uvadání kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Upozornění Uvadání kytky Příspěvek č. 1

Hoši, mám dotaz, kytka vysoká 170 cm, zatím bez problému, ale začíná nějak uvadat.. zalejval jsem až dnes.. a pravidelně zalejvám obden, hlavně dle pudy jak je vlhá, suchá... čím by to mohlo být ? Převčírem byl vítr jak blázen, tak jsem jí vzal na hodinu do bytu a pak zpět na balkon, myslíte, že by to mohlo být tím ?

Old Post 13-07-2016 v 14:39 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 2

Zde foto:

http://www.imgup.cz/image/b8N
http://www.imgup.cz/image/b8e
http://www.imgup.cz/image/b8B

Old Post 13-07-2016 v 14:49 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Přesunem do bytu by to být nemělo. Není to spíše přelité? A proč sis nechal vyrůst takovou tyčku?

Old Post 13-07-2016 v 16:51 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 4

Dělal jsem to prvně, proč tyčku ? Roste to samo, tak to asi neovlivním ? :-D Nebo nao ? Jsem začátečník, tak nevím, která bije.. Jinak přelité ne, zalejvám pravidelně, ale spíše málo závlahy, prolil jsem to a pomalu se probírá, tak uvidíme..

Old Post 13-07-2016 v 17:32 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50

Old Post 13-07-2016 v 18:40 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 6

To se mi nechce stříhat, bojím se aby kytka nechcípla :-D

Old Post 13-07-2016 v 18:43 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 7

Víceméně tím nemáš co zkazit. Udělej to jak tam píšou a můžeš na tom jen vydělat.

Old Post 13-07-2016 v 18:45 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 8

no, zkusím to, jen nevím přesně jaký kus.. Kdybych to stříhal 4-5 patro, tak tam nezbude nic :-D

Old Post 13-07-2016 v 18:49 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 9

To už teďka vůbec, maximálně to poslední střihnout

Old Post 13-07-2016 v 18:50 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 10

Podle me mas na to proste maly kvetinac..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 13-07-2016 v 20:10 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 11

To je pravda, je to jen 5 litr.. Já už se bál to přesazovat, myslíš, že by to šlo ještě přesadit ?

Old Post 13-07-2016 v 20:46 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 12

jo šlo,ještě máš čas tak do konce srpna,než to začne kvést..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 14-07-2016 v 07:59 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 13

je to tvůj první pěst, tak se neboj zaexperimentovat....jak se dívám na fotky tak nemas co ztratit....máš ji moc vytáhlou za sluncem, listy mají jen 3 cípy, máš malý květináč.....no nic moc od toho nečekej na výnosu a proto se neboj a zkus si zaštípnou, přesadit, ohnout, pohnojit atp.....a říští pěst budeš mít alespoň pár zkušeností a budeš trochu vědět co s kytkou dělat....a hlavně čti...spousta groweru několik let četla a pak zasadili...já osobně jsem tady studoval 3 roky a pak jsem zasadil a nebyl to žádný úspěch, ale zkoušel jsem, experimentoval jsem a teď jsem spokojený, ale pořád nejsem žadný frajer pěstitel a pořád se učím novým metodám a zkouším
Živoj je o zkoušení neznámého tak se neboj....přeju hodně zdaru!!!! Hoj

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 14-07-2016 v 10:03 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 14

Díky všem za infa.. Kytka již není povadlá, prolil jsem jí vodou, celkem dost a dnes se má zas k světu, taky jsem ji zastřihl a už není tak vysoká, dnes ještě zkusím přesadit a uvidíme co to udělá, snad přežije..

Old Post 14-07-2016 v 11:38 AM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 15

Jinak až ji budeš přesazovat, utop ji co nejvíc do hlíny - tzn, že hlína bude až pod úplně nejspodnější patro.

Old Post 14-07-2016 v 11:48 AM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 16

OK, koupím nějaký mega květináč, asi 15 litrovka by měla stačit, co ?

Old Post 14-07-2016 v 12:07 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8397690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív