Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník 2m ny výšku, kytky v něm už 1,5m...POMOOOOOC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ondrriss
Nový Člen

Karma uživatele ondrriss - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 2  

Skleník 2m ny výšku, kytky v něm už 1,5m...POMOOOOOC Příspěvek č. 1

Čau lidi, potřebuju nutně poradit...

mám 2m vysoký skleník a kytky v něm už 1,5m..v posledním týdnu vyrostly o půl metru...zastřihl jsem je asi před měsícem jednou..strašně dlouho se nic nedělo, ale pak se kytky zbláznily a rostou jak u blbých....je mi strašně líto to zastřihnou podruhé, propásl jsem dávno třetí patro a kytky jsou teď nádherné naprosto...

jde nějak ohnout kytku aby rostla jakoby do boku ?? Místa mám hafo, mám skleník 3x8m a v něm 6 kytek, nejradši bych je všechny pozohýbal a nechal je růst, jen přesně nevím jak...našel jsem tady nějaké typy pomocí drátků a provázků, ale nechápu to, potřeboval bych to vysvětlit jak pro dementa

Poraďte prosím

Díky Ondřej

Old Post 08-07-2016 v 09:13 AM
ondrriss je offline   Profil uživatele ondrriss   Find more posts by ondrriss   Foto galerie člena ondrriss   Click here to Send ondrriss a Private Message   Add ondrriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Re: Skleník 2m ny výšku, kytky v něm už 1,5m...POMOOOOOC Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od ondrriss
našel jsem tady nějaké typy pomocí drátků a provázků, ale nechápu to, potřeboval bych to vysvětlit jak pro dementa


Velmi by ma zaujimalo, co sa na tom neda pochopit . Pises, ze mas vela miesta - smerom, kde je volna plocha ohni kytku horizontalne (vzhladom na to, ze kytky uz maju 1,5m asi uz budu mat poriadne hrubu stonku a pri zemi to nepojde), staci niekde v polovici. Do zeme zabi dreveny kol a kytku o to priviaz. Do par hodin sa vrchol,bocne vetvicky a listy natocia za slnkom. Inak si myslim, ze kytky este kludne mozes zastrihnut. Mozno by bolo dobre prihodit nejaku fotku.

Ak by si hladal inspiraciu staci googlit: low stress training, lst outdoor, supercropping

Naposledy upravil Basteleeeero 08-07-2016 v 12:48 PM

Old Post 08-07-2016 v 09:41 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od ondrriss
Čau lidi, potřebuju nutně poradit...

mám 2m vysoký skleník a kytky v něm už 1,5m..v posledním týdnu vyrostly o půl metru...zastřihl jsem je asi před měsícem jednou..strašně dlouho se nic nedělo, ale pak se kytky zbláznily a rostou jak u blbých....je mi strašně líto to zastřihnou podruhé, propásl jsem dávno třetí patro a kytky jsou teď nádherné naprosto...

jde nějak ohnout kytku aby rostla jakoby do boku ?? Místa mám hafo, mám skleník 3x8m a v něm 6 kytek, nejradši bych je všechny pozohýbal a nechal je růst, jen přesně nevím jak...našel jsem tady nějaké typy pomocí drátků a provázků, ale nechápu to, potřeboval bych to vysvětlit jak pro dementa

Poraďte prosím

Díky Ondřej
.
Čus bus bambus
Fotka vydá za tisíc slov ...
Za druhé žádný info ohledně genetiky kvuli květu a tak
A za třetí když ti to vyrostlo za týden o pul metru a driv nez koncem srpna ti to kvést nezačne tak co s tim když je začátek července nejteplejsiho měsíce ,poroste to dal jak magor
Buď si měl sazet teď do skleníku ,nebo to razantně sestříhat a natáhnout siť/pletivo a drzet to pod tim dokud nepokvetes ,případně stříhat zkracovat ohybat. Nebo zatmivat celej skleník.
Pokud ti to bude líto a nic neudělaš ,tak ti to ten skleník pomalu vyskli ,palice se ti budou lepit na sklo+vysoká vlhkost a shnije ti to driv než to uzraje, nebo to sundas nezraly a bude z toho tuplem neco k lítosti
Samo se to týká fotoperiodicky kvetoucich kytek vic nevim co k tomu bez fotky a infa

Old Post 08-07-2016 v 09:52 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
To je to vaše sázení honem,honem aby mi něco neuteklo a tady to máte.....ale k věci...
Určitě by se hodila nějaká fotka.Když si neohýbal do teď tak už se na to vyprdni....
Já radím seřezat,sestříhat a to radikálně.Dřív než za měsíc to určitě kvíst nezačne a pak v květu ti to nabyde třeba ještě jednou tolik...
Takže dost nebát se toho...
A nebo sestřihnout míň, vyhnout ty nejvyšší větve do stran a začít zatemňovat hned....
Určitě ale pošli foto + popisek co je to zač v čem to roste(kybl nebo na volno)atd.Čím víc informací dodáš tím líp se radí.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-07-2016 v 10:54 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Zdaaros. To je přesně ono..do skleniku sazet co nejdele, protože to tam roste jednou tolik jak venku! Ja radim stejne jako bruno! Serezat a to radikálně! Cim dřív tim lip! Uz jsem lezl v nekolika sklenících, kde to prerostlo a musim rict, že to je nejhorší prace co může bejt. Jestli ti je toho líto, tak to nech, ale garantuju ti, že se to opře o skla a vsechno chytne plíseň. Joo holt to neni jen o tom zasadit a čekat. Musíš stipat, ohybat, lámat...obzvlášť ve skleníku. Takže ber nůžky a zkrať to tak o pul metru minimalne. Samozřejmě zkracovat na patro...good luck. PS: Chybami se člověk učí! Mě to prvni rok ve skleníku taky prerostlo!

Thomas V.

Old Post 08-07-2016 v 13:57 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

čest, ja bych ty kytky zvohejbal po zemi.. jestli máš už pěkný boční větve tak je zvehka poohýbej do volnýho místa.. a jak píše Vemenex, sežeň třeba nějakou kari síť něco z dřevěnejch latí ztluč rám, roztahej provázky a jak porostou větve tak to tvaruj.

a nebo na hulváta prostě vršek ohnout k zemi a čekat

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 08-07-2016 v 18:01 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrriss
Nový Člen

Karma uživatele ondrriss - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

Chlapi dík moc za názory, nakonec jsem zavřel oči a ostříhal jsem to asi o půl metru. Snad to zas nepřeroste...

No příští rok budu chytřejší a sázím mnohem mnohem později.

Mimochodem dneska jdu sklidit Autoflw v květináčích, těším se jak malý, jsou nádherné... ať to roste a dík za čas, čus

Old Post 09-07-2016 v 12:00 PM
ondrriss je offline   Profil uživatele ondrriss   Find more posts by ondrriss   Foto galerie člena ondrriss   Click here to Send ondrriss a Private Message   Add ondrriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 8

Já myslím že je to tu pořád dokola...... do skleníku klidně v červnu, pak není třeba řešit tyto problémy...

Old Post 09-07-2016 v 12:14 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
Já myslím že je to tu pořád dokola...... do skleníku klidně v červnu, pak není třeba řešit tyto problémy...

A do dvou metrového klidně v půlce července :-D

Old Post 09-07-2016 v 22:00 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7624320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív