Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2016 12/12
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 17


Nechtěl jsem to sem cpat, ale musím zareagovat. Já třeba letos jedu pár kytek tak, že je držím u země. Vyvazuju je a nikdo o nich neví. Možná je nechám vyběhnout na druhý patro a to vyvážu do sítě. Jako SCROG. Myslíš, že až sklidím, usuším a uložím do flašek, že bude někdo řešit, jestli ta kytka takhle měla nebo neměla vypadat.
Já rád zkouším nový věci a co jak má vypadat klidně zbořím a udělám to jinak.

Old Post 09-07-2016 v 21:41 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 18

Čau..musim uznat, že zatemnovacka dobrá ;-) Řeknu k tomu otrhavani svoje..Jak je známo, listy jsou hlavni,, solarni panely" rostliny. Podle toho jak se kytce daří (do toho spadá právě i množství solarnich panelu :-D) si předem určí kolik květů uživí. Zkrátka když ji necháš vykvest do palic a následně otrhas listy, zpusobis to, že růst (výživa) květu už nebude 100%. Myslím, že je to celkem i logický. U tebe bych to ale na nějaký velký ztráty neviděl. A buď dobrej/á marie. Pěstu zdar

Thomas V.

Old Post 09-07-2016 v 23:52 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od marie
A já osobně ty rostliny respektuju tak jak narostly. Se vším všudy. Se všemi nedostatky a vůbec neřeším, jestli je tam víc nebo míň listí.

No ja si myslim, ze tak, ako narastli si ich moc nerespektoval, kedze si ich takto radikalne vyholil :-). Tiez si myslim, ze to bola velka chyba, velka cast fotosyntezy sa odohrava prave v listoch. Kytka listy potrebuje a preto ich zacala , ako si mozes vsimnut, vytvarat znovu. Tie listy sa tam nakoniec spravia tak ci tak a neviem ci si tomu prietoku vzduchu pomohol az tak radikalne. Mozno by bolo dobre na noc poklop odsuvat, nech sa to tam zbytocne nedusi. Kazdopadne tu vznika priestor na experiment - buduci rok mozes polovicu kytiek otrhat, druhu polovicu nechat rast prirodzene/otrhat menej a porovnat vysledky.

Ake mas moznosti co sa tyka modifikacie tvojho "boxu"? Nemohol by si jednu z dlhsich stran spravit "vyklapatelnu"? Velmi by sa ti ulahcilo zalievanie. Bol dom dost zaskoceny, ked som videl velkost kvetinacov, nerozmyslal si nad vacsimi?

Velmi rad uvidim nejake trenovane kytky, ak si najdes cas, urcite ich mozes vyfotit. Tiez tento rok vyvazujem kytky ako blazon, da to pomerne dost roboty ale clovek z toho ma potom radost :-).

Old Post 10-07-2016 v 00:20 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od marie
Proč ne, můžeme spolu nesouhlasit. To je v pořádku. Řekněme, že jsem schopen připustit určitou kompenzaci rostliny v zalistnění palic v důsledku otrhání, ale max tak do 30%.
Tak pokud´s viděl někdy takový palice vypěstovaný pod umělým osvětlením, budiž.
Já a ani nikdo z mých známých ne.
Tak nebo tak, vždycky je něco za něco. Listí ve spodní části by bránilo proudění vzduchu. tohle mi přijde jako menší zlo.
A já osobně ty rostliny respektuju tak jak narostly. Se vším všudy. Se všemi nedostatky a vůbec neřeším, jestli je tam víc nebo míň listí.
Ty rostliny jsou v 5. týdnu a vypadají famózně.
Autoflower neuznávám. Kdyby jo, nemrdal bych se s tímdle.
Ty máš zatmívačku pěknou, žádnej problém asi z vlhkostí z půdy. Na můj vkus trošku moc zalistněný, ale uvidíš sám, jak to dopadne..
Taky tolerantní sousedy asi máš..
Musíš to brat tak, že každej má jiný podmínky, jiný postupy a jiný nápady.
A upřímně mi trochu vadí, když někdo hodnotí práci druhých (ať už je jakákoliv) slovy WTF CO JE TOHLE.. nebudem se přece bavit jak puberťáci.

Jj máš recht ,obcas jsem peknej pitchus, pokusim se mirnit.
Co se týče mě samo problém s vlhkostí půdy je ,proto tam mam taky větrák a odtah, bez něj je to prostě o plíseň, rano je to totálně mokrý+ stojatej vzduch. Takže foukam a zalyvam dle toho jak je vlhká plachta a dle počasí, pokud je suchá je vše v pořádku. Zatmival jsem loni prvně bez odtahu jen s vetrakem ,zaleval stejně jak teď a ke konci květu začalo chcat, dva dny v kuse pod plachtou a plíseň hnedle. Taky mi to bylo jasný ,že to tak dopadne, ale straty byly minimálně, každopádně jsem tam chtěl něco ještě nechat a to nešlo. Další věc co mě překvapilo bylo kveteni boků který nestinil pruhlednej igelit a vrchu (zřejmě uv filtr nebo si to neumim vysvětlit) rozdíl byl vic jak dva týdny.
Už se zamotavam ,prostě radši plasim s prodluzovakem než to holit a doufat, uvidíme jak to bude letos ,jestliže jak loni (největší pálka jak dvoulitrovka, standardní vrchy šiška vysočiny)
Tak bych to prostě bez výměny vzduchu nedal.
Holt každej to děláme jinak, kde by jsme byly bez experimentů, hulili by jsme nejspíš seno.
Ať se ti daří ,moc zatmivacu tu není a rád se člověk priuci. Docela mě nadchnul nápad automatizace zastineni jen to trochu vypilovat, líbilo by se mi na to použít neco jako jsou pergoly lomeny k zemi kde jezdí plachta v listach na bocich a naviji se, to mi teď asi nedá spát.
Je těžký furt řešit kdo to od či zaplachtuje když je člověk v praci atd.
Kdyby někdo o něčem takovym věděl prosím odkaz
Ještě jednou ať se daří a měj se

Old Post 10-07-2016 v 08:02 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 21

Díky, Vemenex.
Tohle bylo super, kámo..
Díky všem za komenty a reakce..

Old Post 10-07-2016 v 10:09 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 22


V rámci letošního outdooru včera setnut Buddha (1). Kytička malá, nicméně co si budeme povídat - hlavně, když je z čeho vybírat a kam sáhnout .

Old Post 12-07-2016 v 19:19 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 23

Přemýšlím o tom, co jste mi zde chlapci napsali a dospěl jsem k několika závěrům. Především Vemenexova připomínka k ventilaci. Nedá se nic dělat, nainstaluju nějak pod střechu ventilátor.
Asi ve čtyřech rostlinách jsem našel ložiska plísně. Sice malý, ale donutilo mě to zamyslet se, kde je chyba, když počasí bylo v podstatě luxusní.
Jediná možnost je vzlínající půdní vlhkost v uzavřeným prostoru v nočních hodinách.
Další je otázka listí. Stejně nevím, jestli bych to příště dělal nějak výrazně jinak. Připouštím, že rostliny si to vynahrazují v palících.
Znamená to ale, že bude menší poměr samotného květu vůči listí? Budu na to prostě muset v tomle pěstu přijít, vyhodnotit a pro příště - jak se říká - znovu a lépe..

Old Post 12-07-2016 v 19:33 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 24

Vzhledem k nepříznivé změně počasí jsem našel holkám "náhradní ubytování".
Přes den jsou pod krytou pergolou a večer jdou k ostatním (Buddha a Euphoria) do "domku".
Je to provizorka, protože to přenášení - obzvlášť, když ráno člověk spěchá do práce, je trochu na prd..

Old Post 12-07-2016 v 19:35 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 25


Vzhledem k nepříznivé změně počasí jsem našel holkám "náhradní ubytování".
Přes den jsou pod krytou pergolou a večer jdou k ostatním (Buddha a Euphoria) do "domku".
Je to provizorka, protože to přenášení - obzvlášť, když ráno člověk spěchá do práce, je trochu na prd..

Old Post 12-07-2016 v 19:41 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 26





Ještě pár slíbených fotek ze "stavby".

Old Post 12-07-2016 v 20:18 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 27

Celý to bylo spíš takový provizorní. Spíš, jak to dopadne. Už teď je jasnejch moc věcí, který nejsou zrovna ideálně pořešený.
Takže jestli bude nějaký příště, tak by mělo být o dost vylepšený..

Old Post 12-07-2016 v 20:26 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FenixStorm
Nový Člen

Karma uživatele FenixStorm - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 23  

Palec nahoru Příspěvek č. 28


Taky bych chtěl přikotlit k tomuto kontroverznímu tématu.
Při pozorování vcelku úspěšných pěstitelů publikujících na internetu. Jsem si všiml jevu, kde spousty z nich při technice ScrOG škubou kytky ze spodu. Zkus google dát hledat ScrOG ...
Také je méně rozšířený tréning rostlin za zvýšení výtěžnosti viz odkaz.defoliation
Jelikož máš rostliny s prominutím v rakvi, tak se nedivím tomuto řešení. Ve finále také bych chtěl směřovat všechnu energii rostliny, tam kam slunko dosvítí. Za mě myšlenka z technického hlediska hezká, ale bere si tuto krutou daň.
Hlavně se nenech odradit! Investoval jsi do toho spousty času, přišel jsi na spousty věcí, které určitě příští sezónu eliminuješ! Těším se na tvé nové projekty, které by techniku zatemňování mohli posunout zase o kus dál!

Old Post 13-07-2016 v 19:48 PM
FenixStorm je offline   Profil uživatele FenixStorm   Find more posts by FenixStorm   Foto galerie člena FenixStorm   Click here to Send FenixStorm a Private Message   Add FenixStorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 29

Moc díky za inspirativní zprávu. Pravda, už teď vidím přesně to,co se dalo čekat. Momentálně je v díře kaluž a už se mi tam kytky nechce vůbec vracet. Do je jich novýho příbytku jsem jim dneska přidal ventilátor, takže jsem o dost klidnější. Navíc je tam v podstatě sucho.
Nicméně je to dost na prd, že se musí vynášet a vzhledem k tomu, že mají i přes metr, tak by to chtělo nějakou fixaci.
Navíc jsou dost vidět.
Takže model "rakev" špatnej není, ale pro seriózní práci asi 400% vylepšení.
Příští rok snad..
Ještě k tomu ScrOGu.. kytky, co vyvazuju te'd pěkně povyskočily, takže maximálně o víkendu stavba 2. patra se sítí.
To jsem si chtěl venku už dávno zkusit, tak se celkem těším.
Ještě jednou díky. Tvůj koment má hlavu i patu. A celkem mě potěšil.

Old Post 13-07-2016 v 20:14 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 30

Spis bych to nazval model zákop, rakev by byla lepší má zkoseny strany,+ odvodnit, to viko je supr na kolejich ,provizorium si představuji jinak, trosku poladit a znacka ideál.

Old Post 14-07-2016 v 07:17 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 31


Tak tady jsme letos asi skončili... poladit bude potřeba asi trošku víc.

Old Post 14-07-2016 v 19:49 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 32


Jak se zdá, tak nejjistější se jeví "kyblíková" metoda. Holky mají necelý tři týdny a takhle je to pohoda. Momentálně si užívají 10 lt teku a tohle se mi jeví ok.
3x Buddha a 1x Euphoria

Old Post 14-07-2016 v 19:53 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3783320 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív