Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2016 12/12
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Outdoor 2016 12/12 Příspěvek č. 1


Ahoj, kolegové, pěstitelé.
Od mého prvního pokusu o zatmívačku v roce 2009 už uběhl nějakej ten pátek, ale ta myšlenka se ozývala každý rok.
Letos jsem ji vyslyšel a pečlivě se připravil.
Základ pro tento Outdoor jsem položil o Vánocích loňského roku. A pěstoval a řezal a zase pěstoval a pak kopal velkou díru a taky se dřevem jsem cosi dělal a dneska už táhne na šestý týden a je to krása se na to dívat.

Old Post 07-07-2016 v 19:33 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 2


Odrůdy jsou:
Mohan Ram (Sweet Seeds)
Cream Caramel (Sweet Seeds)
OG Kush (Dinafem)

Chtělo by se mi rozepsat a přidat fota, jak jsem to rozjížděl, pak referenční květ v mikrobudce pd cfl - taky poměrně husarský kousek, atd..
Bohužel jsem poslední dobou tak brutálně vytíženěj, že mám obavu, jak toto vlákno vůbec bude vypadat.
Moc práce za tím, ale jsem rád, že to teď je,kde to je.
Pryskyřice na rozdávání - já tomu říkám California Dreamin´

Old Post 07-07-2016 v 19:38 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 3


Mimoto soubežně zatmívám Euphoria a Buddha (DP).
Jedna Euphoria sklizena.
Všechny kytky vypadají skvěle. Počasí přeje.
Dnes jsem bohužel v jedné palici objevil plíseň. Přestože nic nezmoklo.
Snad to byl ojedinělý případ. Byla by velká škoda to nedojet.
Snad se mi podaří občas sem něco přihodit.
Na fotu Buddha. DP už nenabízí. Nějakej šílenec v Brně už to drží snad 10 let.
Nějak se to ke mně dostalo.
Taky jedna z letošních zatmívaček. Foto je z 27. června, takže ne zcela aktuální. Už se pomalu chystá na sklizeň. Zatím probíhá průplach.

Old Post 07-07-2016 v 19:48 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 4


Ale vraťme se k hlavní "bedně".
Díra má skoro 4 metry na délku, něco přes metr na hloubku a cca 80 široká.
"Střecha" jezdí po kolejnicích. Celej systém měl fungovat automaticky, bohužel se mi to ani po několika pokusech nepodařilo. Takže růčo.
Nejvíc se táhnou 2 phena OG Kush, nejvíce zastoupenej Mohan Ram, pak tvoří ty objemy. A voňavá lahůdka Cream Caramel bohužel jen ve dvou exemplářích.
Medium je kokos. Živiny od Atami, vyladěný pH po celou dobu.
Dno je výškově rozdílný kvůli rozdílům ve výšsce. Nejvyšší mají metr.
Jedná se v podstatě o SOG.
36 centrálních palic. Jedna asi zmizí kvůli zmíněné plísni. Zatím jen odstraněn vršek palice.
Víko je dvojité kvůli teplotním výkyvům. Celkově se mi podařilo docílit poměrně dobré vzdušnosti.
Spodek bedny je otevřenej, ale k palicím se světlo nedostane.
Černobílá folie ve dvou vrstvách plus dřevotříska nepustí nic. Zálivka je problém.
Většinou je všechny vytáhnu, pozalívám a zase pěkně vracím zpět.
Pohled na tu "armádu" je famózní.
Nikdy dřív jsem takový palice neviděl.

Old Post 07-07-2016 v 20:05 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 5

Mas to paradne vymakany,moc pekny...

alpine

Old Post 08-07-2016 v 02:21 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 6


Děkuji, děkuji. Děkuji všem za slova uznání. V podstatě nic nepotěší víc.
Tommy Gun napsal čerpadlo a drip. Teď už v podstatě není problém. Výška je ustálená, vše potřebný mám, ale už se mi nechce.
Dneska jsem zaktualizoval fota.
Je nádhera se na to dívat a fotit. Pořád je na co se dívat a pořád by bylo co fotit.
Začněme tedy těmi, kterým už se krátí čas.
Buddha.
Krásně se osypal. Kytička malá, ale z mého pohledu nádherná. Pořád ji otáčím dokola a nemůžu se vynadívat.
Však to znáte..

Old Post 08-07-2016 v 21:44 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 7




Opravdu těžko vybrat tu nej fotku.
Strašně mě lákalo zkusit tu nejbrutálnější "lampu", jaká je k dispozici.
Slunce.
A letos ho je docela dost.
Pryskyřicí se opravdu nešetří, tak vybírám 3 fota.

Old Post 08-07-2016 v 21:54 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 8


Připomínám, že se nejedná o automaty, ale o feminizovaný odrůdy s režimem 12/12.

Old Post 08-07-2016 v 21:59 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 9


Výše jsem psal, že díra má čtyři metry.
Skoro má, ale efektivně využitá je tak z poloviny. Polovinu měl zabírat mechanismus, kterej se ale nepovedl, takže jsem si mohl ušetřit dva metry kopání.
Stěny jsou ze starých dveří. Zítra dodám fota ze "stavby".
Zatím čus a ještě jednou díky za pochvalná slova.

Old Post 08-07-2016 v 22:04 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 10

Zdar, to sem si právě říkal, co to má za 4metrovy dveře? Že se mi to nezdá
Každopádně pěkný to máš akorát větrák by určitě nezaškodil ,vyhnul by ses treba plísni úplně.
Se sluncem co si pamatuju loni to prazilo vic od půlky června dva měsíce mi do toho nenachcalo
Z fotek se zdá že si dost orval listí a je to znát na zalistnateni palic, ale zdani taky občas klame. Ať to roste pěkná práce
Teď si kvůli tvymu nicku zpivam jak debil a ne a ne to vyhnat z hlavy .....já mám marie rád.....

Naposledy upravil anon383596 09-07-2016 v 06:16 AM

Old Post 09-07-2016 v 05:53 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 11


No jo, vono venku je to s tou eletrikou trošku na prd. Teoreticky by šel nainstalovat někam dovnitř pod střechu ten ventilátor, ale musel bych zas nějak asi zakopat kabel, atd. Zatím to vypadá na ojedinělkej výskyt. Těžko říct, co to v té palici spustilo. Co schovávám ty květináče, tak pohoda, tam se neděje nic.
Včera jsem ještě poslední generaci přesadil do 10lt teku. Ty jedou teď snad třetí týden. Přesně nevím..

Old Post 09-07-2016 v 10:33 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 12


Listí jsem orval podle mě až na hranici zdravýho fungování. Stonky jsou oholený až na palice. Je to hlavně kvůli vzdušnosti. Ale upřímně, nemyslím, že by si to rostliny vynahrazovaly zalistněním palic.
Bude to jinej typ pali, než na jaký jsme zvyklí z domu. Sám jsem zvědavej.
Uvidíme, jak budou vypadat v 10. týdnu. Určitě spěchat s něma nebudu. Když nebude problém, klidně těch 12 dám.
Ten Caramel bude dřív asi. Uvidíme..

Old Post 09-07-2016 v 10:44 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od marie
Listí jsem orval podle mě až na hranici zdravýho fungování. Stonky jsou oholený až na palice. Je to hlavně kvůli vzdušnosti. Ale upřímně, nemyslím, že by si to rostliny vynahrazovaly zalistněním palic.

Na to se dá jen napsat že si to myslíš špatně ,zadnej jinej typ se venku nekoná. Zalistnateni je způsobeno přesně tim otrhanim. Kytky v díře docela pěkný sice jak autoflower ale wtf co je tohle?

Old Post 09-07-2016 v 12:19 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 14

Proč ne, můžeme spolu nesouhlasit. To je v pořádku. Řekněme, že jsem schopen připustit určitou kompenzaci rostliny v zalistnění palic v důsledku otrhání, ale max tak do 30%.
Tak pokud´s viděl někdy takový palice vypěstovaný pod umělým osvětlením, budiž.
Já a ani nikdo z mých známých ne.
Tak nebo tak, vždycky je něco za něco. Listí ve spodní části by bránilo proudění vzduchu. tohle mi přijde jako menší zlo.
A já osobně ty rostliny respektuju tak jak narostly. Se vším všudy. Se všemi nedostatky a vůbec neřeším, jestli je tam víc nebo míň listí.
Ty rostliny jsou v 5. týdnu a vypadají famózně.
Autoflower neuznávám. Kdyby jo, nemrdal bych se s tímdle.
Ty máš zatmívačku pěknou, žádnej problém asi z vlhkostí z půdy. Na můj vkus trošku moc zalistněný, ale uvidíš sám, jak to dopadne..
Taky tolerantní sousedy asi máš..
Musíš to brat tak, že každej má jiný podmínky, jiný postupy a jiný nápady.
A upřímně mi trochu vadí, když někdo hodnotí práci druhých (ať už je jakákoliv) slovy WTF CO JE TOHLE.. nebudem se přece bavit jak puberťáci.

Old Post 09-07-2016 v 21:03 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 15

Takovy kostata,jsi jako oholil 5 pater a nechal jen vrsek? Zajimavej styl,ale podle me takhle ty kytky vypadat nemaj,ses obral o 80% urody,jinak vse ostatni super

:-)

Old Post 09-07-2016 v 21:22 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 16

Víš, mejzy, to máš tak.. buď můžeš dát kytku do země a ona vyroste. To umí s prominutím každej vidlák.
Nebo do toho můžeš zkusit vnýst svůj rukopis, svůj nápad a řešit problémy, který z nestandartní situace vzniknou.
Těžko říct, o kolik procent úrody jsem se v případě této metody pěstování připravil.
Jak by sis to představoval? že to nechám růst halabala - samá větev? Nebo samý listí?
Záměr byl co možná nejvíc vrcholovek. Defacto SOG. Ale venku už to není taková prdel jak doma..
Někteří tvrdili, že i těch 36 je moc. A ty mi tady tvrdíš, že jsem přišel o 80% úrody? A nechceš mi říct, kam bych těch 80% navíc nacpal?
A jestli takhle mají nebo nemají vypadat.. Kytky budou vypadat, tak jak ty budeš chtít...

Old Post 09-07-2016 v 21:36 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3290760 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív