Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » JIDB v hlíně - nedostatek dusíku za polovinou květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
budulinek
Nový Člen

Karma uživatele budulinek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 26 

JIDB v hlíně - nedostatek dusíku za polovinou květu Příspěvek č. 1



zdravíčko
Jedete tu někdo JIDB v hlíně? Jak hnojíte? Kyti začaly žloutnout asi kolem 25.-30. dne.
Dávám poloviční dávku hydrohodnot a jen ob zálivku - tj. jednou za 4 dny. Co jsem si všiml problému, navýšil jsem dávku na cca 2/3 doporučené pro hydro.
Jsem asi v 35 dnu květu. Jak moc to ovlivní průběh?

Zajímá mě, jestli mám přidat na hnojení celkově, nebo jen některou složku. Děkuji.
Foto asi 5 dní staré a aktuální budou až o víkendu. Žloutnutí patrné pouze u prostřední děvečky vzadu.

Basic info:
6,5l květníky
hlína plagron growmix
zálivka cca 750ml jednou za 2 dny - jednou s hnoj, jednou bez
PH s hnojkou 6,2-6,4 a bez hnojek 6,4-6,6
400w HPS cca 40-45cm od kytek
prostor 80×80
odtah přes filtr - 2 větráky v sérii - vko 150 298M3/H hned za filtrem a dále TT125 u výfuku ze stanu.
ofuk cca 30cm
Jack Herer (květ cca 65dní)
teploty teď, co byly vedra kolem
D: 30-32°C
N: 25-27°C
a po dodání vko150
D: 28-30°C
N: 24-26°C

Děkuji všem za vaše rady a názory.

Old Post 06-07-2016 v 12:08 PM
budulinek je offline   Profil uživatele budulinek   Find more posts by budulinek   Foto galerie člena budulinek   Click here to Send budulinek a Private Message   Add budulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budulinek
Nový Člen

Karma uživatele budulinek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 2

aaa velká omluva za otočení :/ nějaký tip jak se toho vyvarovat? Mám je dopředu otočit o 90° nebo je mám dělat na šířku a oni se pak neotočí? děkuji

Old Post 06-07-2016 v 12:10 PM
budulinek je offline   Profil uživatele budulinek   Find more posts by budulinek   Foto galerie člena budulinek   Click here to Send budulinek a Private Message   Add budulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3

zdarec, jo otočit než vložíš...jinak namíchej jim tedka v klidu hnojku v poměru na růst, mělo by se to spravit...zatim pic

Old Post 06-07-2016 v 13:16 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budulinek
Nový Člen

Karma uživatele budulinek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 4

hnojka na růst zpomalila žloutnutí, ale stále pokračovalo. Nakonec to bylo asi celkové podhnojení - při proplachu bylo po první konvi ec na výtoku 0,8-0,95.
Pro všechny co pojedou JIDB do hlíny - nebojte se dát víc než 1/2 dávky, jak je doporučeno přidejte a sledujte, jak se to vyvine.

Ad foto: už byly otočené před uploadem - ale co jsem tu koukal po fóru, fotky se vždy hodí na šířku, takže fotit na šířku

Old Post 17-09-2016 v 20:36 PM
budulinek je offline   Profil uživatele budulinek   Find more posts by budulinek   Foto galerie člena budulinek   Click here to Send budulinek a Private Message   Add budulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 5

ot: fotky otocene pred nahranim nebyly, to jen prohlizec, ktery mas na pocitaci, je podle exif informaci zobrazoval spravne. Doporucuji tuto funkci bud v prohlizeci obrazku vypnout, nebo pouzit jiny prohizec (napriklad zoner photostudio, je i zdrama).

Co se tyce hnojeni JIDB, polovicni az tretinove davky uvadi pouze pro hydro/areo, pro hlinu se pouziva 'plna davka', podle prilozeneho letaku v baleni hnojiv ( http://www.bio-farm.cz/user/documen...hema/jungle.jpg , uvedene mnozstvi je v ml na 100L zalivky )

Old Post 18-09-2016 v 10:15 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ben1975
Nový Člen

Karma uživatele Ben1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

Zdravím...
Jo jo jo zdá se mi těch hnojek žalostně málo...
Jedu to taky , a dávám skoro jednou tolik .
Jsou tady články JiDB hledej a najdeš.
Dočteš se, že chlapi taky dávají víc😎klidně 1,6až1,8ec
Ale jinak pěkný. Jo jo jo moc pěkný...

BEN = EINSTEIN

Old Post 18-09-2016 v 12:25 PM
Ben1975 je offline   Profil uživatele Ben1975   Find more posts by Ben1975   Foto galerie člena Ben1975   Click here to Send Ben1975 a Private Message   Add Ben1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8402960 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív