Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1x600W Slunochod 2x Amazon 13xJH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od kcb
49/12

Poslednich +-20 dnu mi zacalo litat PH krute dolu, z 5,8 pres moc spadne i na 4,5 reguluju to jak se da, ale je to silene, kdyz namicham novy roztok,, tak ho udrzi den dva a pak zacne opet jizda dolu, co jsem si psal s Bartem tak ten ma ted to same, priklada to tem destum co byly, jakoze mi ted z kohoutku tece mekci voda ci co, ze by se to melo spravit, postihlo me to poprve, tak nevim
Na nekterych kytkach jde muj boj uz docela videt, ale nenadelam nic (

Docela zajímavý ,takhle podobně mi teď kravi propagátor kde držela voda treba 14 dni bez úprav 5,8 ,jen ne tak rychle z 6 na pod 5 behem dvou dnů (odeberu dva litry doleju a zas a furt dokola) pritom velký aero mi driv klesalo úměrně s úbytkem vody teď drží ikdyz mi došla kyselina a leju tam ten dusicnej bazmek po dvou dnech se nehlo ph ani o píď
Jsem z toho jelen aspoň jsou k něčemu ty meraky

Old Post 01-07-2016 v 05:09 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 18

Cau,tak co, jak dopadl slunochod?

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 24-07-2016 v 18:37 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 19






Omlouvam se za nedokonceni, bylo toho nakonec 680 pouzitelneho materialu, coz je na tuhle plochu bida, ale co uz. Bohuzel konec pestu mi dost zkurvila plisen, nemel jsem odvahu postovat karikatury kytek s prostrihanymi vrchy.

Dalsi pokus na stejne plose za ucasti 18 holek The Ultimate*WW, ,ktere jsem se rozhodl nestipat, at vim co to vyvede. Informace o stavbe modelu jsem mel vlastne jen z galerie od Dutch Passion, ale The Ultimate jsem od nich uz jednou jel, tak jsem neocekaval nejake velke zmeny ve stavbe kytek, proto jsem je nestipal, podle fotek dela pekne centraly, tak proc to nezkusit )

Ze startu v kazdem Amazonu po 8 kytkach, bohuzel se mi nepodarilo uhlidat v 15 dnu kvetu v letnich horkach teplotu roztoku a osazenstvo jednoho Amazonu slo do hajzlu. Mel jsem na vyber bud zmensit prostor na polovinu, nebo coz mi pripadalo lepsi, pokusit se nektere kytky prendat do volneho Amazonu, podarilo se mi to pouze u trech, dalsi jsem ani nezkousel, nemohl bych je vyndat aniz bych jim vyrazne neposkodil korenovy bal. Zastip uz taky nepripadal v uvahu, tak jsem si aspon chtel overit jak budou nestipane kytky reagovat na hromadu prostoru a svetla.

PH jsem drzel furt okolo 6, s EC jsem se nedostal nad 1,6
Hnojky klasicky Metrop MR1-2 a Calgreen

Old Post 16-10-2016 v 08:49 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 20


.

Old Post 16-10-2016 v 08:51 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 21





Tady 2 dny pred kosou, na jedne fotce je videt ze jsem opet musel zkratit dva vrchy vpravo z duvodu plisne, bohuzel u tak velkych a tvrdych vrchu je to snad uz vzdy tutovka i kdyz ofuk jede furt na max, ani s odvlhcovackou se nedostanu ted ve sklepe pod 60% a to uz jede 14 dnu furt na max a podle vyrobce bere 18 l za 24h
Musim rict ze ted to ale bude beze spodku, palice jsou pekne tvrde i uplne dole, neni se cemu divit, kytek tam melo byt 2x vic, skoda, mohl byt pekny vysledek )

Jo, fotky jsou z 81 dne kvetu, psali 8-10 tydnu)

Jeste si neodpustim jednu vec, moje vstupni voda ma EC 0,54 coz je podle nekterych hodnota NAPROSTO NEVYHOVUJICI PRO HYDROPONICKE SYSTEMY )))

Naposledy upravil kcb 16-10-2016 v 11:37 AM

Old Post 16-10-2016 v 08:58 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 22

To sou hroudy

Tím bych nechtěl dostat po hlavě

....i když možná Mm ňam.

No jo,sklep je na vlhkost a potažmo plísně ideální prostředí.Navíc jak píšeš,u takových palic se tomu jen těžko vyhneš.

Parádní pálky!

Old Post 16-10-2016 v 09:17 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8771560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív