Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1x600W Slunochod 2x Amazon 13xJH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

1x600W Slunochod 2x Amazon 13xJH Příspěvek č. 1




Box je stejny jako vzdy, pestebni plocha je +- 200x120, nove je olepen Orca folii, , protoze puvodni jakoze diamantova folie, po 10 letech pouzivani, uz diamantova moc nebyla, pravda uz to byl vylozene hnus ))
Waveflektor XL z bazaru, k tomu standartni predradnik ELT a Sunmaster dual spektrum 600W, setup bratru za +- 3000,- k tomu ale nutno pripocist pojezd Intellidrive 3,5 rovnez z bazaru, tusim za 4 litry ( ze zdravim clena Julek )

Pisu ceny z urciteho duvodu, uz jsem se tady dozvedel ze bez digi predradniku a reflektoru za 4 litry proste nejsem schopen nic vypestovat, i kdyz me dosavadni pesty dokazuji opak. Nerikam ze to nepomuze, ale nutne to rozhodne neni. Na druhou stranu se mi opravdu libi orca folie, ac jsem byl skepticky, tak musim potvrdit ze ted to v pestirne sviti subjektivne mnohem vice.

Klasicky 2x amazon , osazeny 13 klony JH od Sensi , selekce by Bart, puvodne jich bylo 15, ale dva jsem vyradil pro nedostatecny fyzicky fond ve 14 dnu kvetu a i s kosickem je soupnul ven, do velkych kvetinacu, ty dve mrdky dalsich 14 dni moc nerostly, ale ted venku zacaly normalne kvest, zajimave, myslel jsem ze se prepnou zpatky na rust, ale nedaly si rict a kvetou )

Stipnute byly jednou pri prepnuti. Hnojiva dostavaji Metrop
Byl jsem upozornen Bartem o zivosti genetiky, proto jsem prepl o asi dva dny drive nez je u mne obvykle, protoze instalaci pojezdu se mi snizil strop asi o 20 cisel a hlavne jsem nechtel mit kytky nejak vysoke, kdyz nevim, jak to ta pendlujici lampa dokaze prosvitit a jak se to pod tim bude vytahovat.

Sice jsem uz postovat pesty nechtel, ale slibil jsem Bartovi, ze opet ukazu jeho genetiku v akci a vzhledem k faktu, ze temat s pojezdem je tady poskrovnu, tak toho vyuziju a zkusim ukazat co tahle opomijena vychytavka umi. Na rovinu se priznam, ze me to samotneho prekvapuje a hlavne jsem, jak uz to tak vypada, vyresil bezproblemove pestovani s prichodem hnusnych letnich teplot, kdy je nekdy docela svizel udrzet rozumnou teplotu roztoku pri pouziti topitek ala 2x600W a taky spotreba na moji plochu klesla na polovinu, coz se jiste CEZu libit nebude ))

Na start dostaly EC 1 - 1,1 PH jsem drzel +- 6, po asi tydnu jsem jim prisolil na 1.3 a ted jim davam neco mezi 1,5 - 1,6
Teploty mam konstantni, pri sviceni je v boxu 25 po zhasnuti asi 20.
Privod vzduchu mam vyresen z kanalu, ktery usti o cca 5 m do potoka, takze se stihne jeste o neco vychladit a hlavne mi to zveda i vlkost, coz beru jako velmi prinosnou vec )

fotky z 8 dne kvetu

Old Post 30-06-2016 v 14:22 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2



11/12

Old Post 30-06-2016 v 14:23 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 3





14/12

Old Post 30-06-2016 v 14:24 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 4




16/12

Old Post 30-06-2016 v 14:25 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 5




24/12

Old Post 30-06-2016 v 14:27 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 6




27/12

Old Post 30-06-2016 v 14:28 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 7




31/12

Old Post 30-06-2016 v 14:29 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 8




34/12

Old Post 30-06-2016 v 14:30 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9






39/12

Old Post 30-06-2016 v 14:31 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 10





43/12

Old Post 30-06-2016 v 14:34 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 11






49/12

Poslednich +-20 dnu mi zacalo litat PH krute dolu, z 5,8 pres moc spadne i na 4,5 reguluju to jak se da, ale je to silene, kdyz namicham novy roztok,, tak ho udrzi den dva a pak zacne opet jizda dolu, co jsem si psal s Bartem tak ten ma ted to same, priklada to tem destum co byly, jakoze mi ted z kohoutku tece mekci voda ci co, ze by se to melo spravit, postihlo me to poprve, tak nevim
Na nekterych kytkach jde muj boj uz docela videt, ale nenadelam nic (

Naposledy upravil kcb 30-06-2016 v 14:53 PM

Old Post 30-06-2016 v 14:35 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 12

Zdravím kcb. Som rád, že postuješ ...... Aero je rýchle, ale ty si ešte rýchlejší.... Pred chvílou som začal čítať tvoj pest a o pár obrázkov nižšie už máš takmer vypestované...haha....si fakt dobrý......... Čo vravíš na ten pojazd zatial? Z fotiek to vyzerá good, že im svetlo nejak extra nechýba...... Výška tiež v poho.....Na ten pojazd sa pýtam, pretože mne by sa tiež niečo take hodilo, aj keď ja mám 2x400. Vytvára napríklad nejaký hluk, keď tá lampa chodí hore-dole?

Inak super, že si si to tam tak pekne vynovil. Hneď som si to všimol. A ten vzduch z kanálu dobrý nápad-praktické. V lete treba proste hlavne ťahať odniekaľ studený vzduch a ty to máš ešte aj s dobrou vlhkosťou...Ok. drž sa a nech sa darí a kvitne. S pozdravom shivasambhu

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 30-06-2016 v 17:15 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 13

Vzhledem k faktu ze je to prvni pokus tak to vypada ze spokojeny budu. Jasne, neni to jako 2x600 o tom zadna ) ale pokud se mi z toho podari vykopat 800, tak spokojeny budu urcite. Co jsem o tom mluvil s Bartem, ktery ho taky zkousel, toz ten mi rekl ze na jedne plose toho bude asi o 30% mene, nez pod stacionarnim 600w, ale zase 2x plocha ) no nic, zatim se mi to libi.
Pojezd je asi tichy ) kousek od boxu je Ruck 800m3, ten tam jasne dominuje co se tyce hluku, toz hodnotit cokoliv jineho ... Ale asi nejde slyset, semotamo se mu pri opetovnem rozjezdu protoci kolecka, nic co by stalo za rec, amazony jdou urco slyset vice.
U toho pojezdu je podle me asi nejdulezitejsi nastavit cekaci stavy, vzhledem k delce jizdy, aby se krajni nevytahovaly a naopak. Je u mne videt, ze kytky ve stredu jsou na tom lepe, nez kraje. Zkusim to poladit pri dalsim pestu abych videl jak se to bude chovat pri jinych nastavenich, ted uz bych stejne nezjistil zadny rozdil.
Docela me ale prijemne prekvapuje tvrdost palic na krajich, jak uz tady psal krobak, tenhle JH dela dobre sutry.
Uvidime jak to bude pokracovat, rozhodne me to zajima )

Old Post 30-06-2016 v 17:42 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 14



Jo jeste jedna vec, ktera je asi dulezita, dejte si dobry pozor jake kosicky pouzivate v Amazonu, ted se zacal prodavat novy typ.
Je to ten s tim sitovanim, ten s podelnymi zebry je cajk.

Sice vypadaji +- stejne, ale stejne rozhodne nejsou, kdyz je prilozite vrchem k sobe tak zjisttite ze ten ctvereckovany je o neco uzsi a to ma za nasledek, ze kdyz pestujete vetsi kytky ,tak se vam urcite stane, ze cela kytka i s kosickem propadne dovnitr,dela to pak docela bordel, protoze u korenu pak nebude takova vlhkost jako by mela byt a bude tam svitit svetlo. Toto kolo uz mi tam propadlo 6 kytek a je to fakticky parada je z tama vytahovat a nejak fixovat, aby se to nestalo zas. V mem pripade to bylo opravdu za odmenu, kdyz mi tri kytky propadly uplne vzadu uprostred, kde se proste moc dostat neda. Te prvni propadnute jsem si vsimnul pozde a oproti ostatnim je proste mrdka )

Naposledy upravil kcb 30-06-2016 v 18:09 PM

Old Post 30-06-2016 v 17:54 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 15

Krutě rychlej pěst,to je fakt.
Luxus Kýti, K+ ...možná trochu hladovější...

Old Post 30-06-2016 v 18:36 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 16

Máš můj obdiv, že nepoužíváš žádnou síť jen ty provázky. Já v 120x120 používam 2-3 vrstvy sítě a přijde ,mi že je to tak akorát aby nepadali. Jinak super pěst, sem zvědavej na účinnost pojezdu, přemejšlim o něčem podobnym.
A dík za varování s košíkama, dovedu si představit to "nadšení" když začali propadávat.

Old Post 30-06-2016 v 19:40 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1523900 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív