Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prišiel, videl, zasadil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Obecné Prišiel, videl, zasadil Příspěvek č. 1

Zdravím vás všetkých
Som obyčajný konzument, ktorý si ganjou lieči depresie (fakt to funguje).Prestalo ma baviť podporovať dílerov hlavne kvôli nedostatku peňazí a tak som sa tento rok rozhodol, že si zasadím niečo vlastné.Je už neskoro, tak ma napadlo zasadiť AF.Konkrétne model Magnum od Buddha seeds 3 kusy.Som v pestovaní úplný panic tak sa mi nesmejte keď niečo pokazím .Budem veľmi vďačný za každú radu.

Ako základ som použil substrát Biobizz Light Mix, ktorý som nasypal do 1l kvetináčov.Na hnojenie chcem použiť Biobizz Bio Grow a Bio Bloom.

Semená som dal klíčiť 23.6. na vatový tampón.Použil som 8 kvapiek 3% peroxidu vodíka na 250ml odstátej vody.Všetky 3 semená začali klíčiť do 36hod.Prvá rastlinka vyliezla z hliny na druhý deň, druhá až dnes a tretia ešte nevyliezla.Tie 2 čo vyliezly prenášam z balkóna do obývačky.Von pôjdu keď budú mať cca 20cm.

Foto pridám za pár dní...

Naposledy upravil fotosynteza 27-06-2016 v 21:34 PM

Old Post 27-06-2016 v 19:18 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 2

Zdravíčko, to může být parádní pěst. Některé automaty ani nejsou větší než 20-30 cm záleží na více faktorech, jak píšeš že je dáš ven při výšce 20 cm. Předklíčená semena se mají dávat klíčkem dolů a semínko samotné má být při povrchu půdy, pak vzejde rostlina dobře.

Old Post 27-06-2016 v 19:56 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
...Předklíčená semena se mají dávat klíčkem dolů a semínko samotné má být při povrchu půdy...


semená som zasadil presne tak ako si napísal

Zaujímalo by ma, že keď ich budem presádzať von koľko litrov substrátu mám nasypať do zeme.Zostalo mi 47l substrátu, bude to stačiť na 3 rastlinky?

Old Post 27-06-2016 v 20:15 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

Cau automaty nepreszuj...ked tak dej zrovna do zeme nebo kam prijdou ocenis to na konci na vynosu. Nech sa dari

Old Post 27-06-2016 v 20:52 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 5

Čau, presadzovať budem musieť lebo som ich sadil do 1l kvetináčov.Ak pôjdem budúci grow automaty, čo neplánujem, určite ich zasadím rovno do zeme.Inak dík za radu

Old Post 27-06-2016 v 21:15 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 6

Tak ma napadlo: keď je rastlinka vonku v zemi (nie v kvetináči) a má 1 - 1,5m koľkými litrami vody ju zalievate?A keď má 3 metre?Viem, AF nebude mať 3m.Asi záleží aká to je odroda, podnebie,....Ide mi o približné čísla od - do.
Pýtam sa to kvôli dávkovaniu hnojiva (mám len 0,5l bio grow a 0,5l bio bloom a neviem či mi bude stačiť na 3 kvetiny).
Napr. ak zalievam 10L (nie je to veľa?) vody mal by som do nej zamiešať 20 - 40ml Bio Grow (odporúčaná dávka 2 - 4ml/l).Rodičia zalievajú cca 90cm rajčiny cca 10l vody na jednu.

Naposledy upravil fotosynteza 28-06-2016 v 00:32 AM

Old Post 27-06-2016 v 22:46 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

10l vody na ani né metrové rajče? To je kapánek hodně, to jen vyplaví živiny z půdy. Když zalévám 1x za dva dny (není horko) tak mám 10 litrovou konev na 5 kytek a když je horko, tak bohužel je potřeba zalít každý den ale dávám tak 10 litrovou konev na 7-8 kytek. Poznáš to že potřebují zalít, když rýpneš prstem do země a v horních 3 cm není ani stopa po vlhkosti, jen suchá zemina. Taky můžeš otestovat jednu kytku že jí zkusíš zatít třeba 1 litrem vody a pak jí pravidelně každou hodinu sleduj zda svěsí listy že už má žízeň. Tím ověříš kolik vody ti odteče (záleží zda máš jílovitou půdu nebo písečnou) a kolik se odpaří povrchem půdy. Když naleješ 10 litrů vody na jednu kytku, tak ti většina vody půdou odteče jinam a bohužel sebou odnese ve vodě rozpustné živiny.

Old Post 28-06-2016 v 08:20 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

Mard: a pěstoval si někdy rajčata... oni potřebujou fakt hooodně vody. Zalejvat samozřejmě pomalu (kus tady, kus tam, pak zas kus tady...). Já dával kropáč na dvě... což je taky zhruba 10l/rajče.

10l na 7-8 kytek venku moc teda neni, jestli maj kořeny volně v zemi. To sem víc lil doma ve stanu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-06-2016 v 09:38 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FenixStorm
Nový Člen

Karma uživatele FenixStorm - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

Ahoj tak 23.6 večer jsem dal naklíčit, letos poslední semínko shodou náhod. "Magnum od Buddha seeds!"
AFkám venku jsem nikdy moc nevěřil, ale na poslední chvíli jsem se nechal vyburcovat tady kolegou
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2
Upravím pár zvyků s kterými jsem měl kytičky malé, ale huńaté. Budu věřit stejně jako ty, že nám alespoń ten metr vyrostou, aby bylo z čeho sklízet!
semínko jsem dal na 2,5 dne do vody aby puklo, ale nepuklo.. Přistálo v substrátu a doufám, že budu moci porovnávat jak feno, tak techniky pěstu
Tak aď ti to pořádně roste!

K rozjetému tématu:
Venku bych použil pevné hnojiva, které se pomalu uvolňují. Minulí pěst jsem použil tekutá a ve finále byl lepší předminulí rok, kde jsem hlínu promíchal s netopířím trusem.. Každopádně závěr mám takoví, že se mi tekutá hnojiva venku v zemi vyplavovala a to je škoda peněz.. co se týkalo zalévání, tak vůbec nezalévám a když už tak to i zemědělci bijí na poplach nebo to musejí být mladé malé a slabé rostlinky tak zalévat přiměřeně aby jsi neměl z toho bahno. Ve finále venku se všeobecně nezalévá a když už, tak je to všude kolem znát

Naposledy upravil FenixStorm 28-06-2016 v 10:35 AM

Old Post 28-06-2016 v 10:13 AM
FenixStorm je offline   Profil uživatele FenixStorm   Find more posts by FenixStorm   Foto galerie člena FenixStorm   Click here to Send FenixStorm a Private Message   Add FenixStorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

No loni touhle dobou sem běhal 2x tejdně jinak by to uschlo... ale to bylo extrémní sucho to uznávám.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-06-2016 v 10:59 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 11

vďaka za odpovede

citace:
Původní příspěvek od FenixStorm
Ve finále venku se všeobecně nezalévá a když už, tak je to všude kolem znát


Keď budú vonku budem ich kontrolovať zo začiatku každý deň, neskôr každý druhý (mám to blízko) a nejako už na to prídem

Old Post 28-06-2016 v 11:14 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od FenixStorm
Venku bych použil pevné hnojiva, které se pomalu uvolňují. Minulí pěst jsem použil tekutá a ve finále byl lepší předminulí rok, kde jsem hlínu promíchal s netopířím trusem.. Každopádně závěr mám takoví, že se mi tekutá hnojiva venku v zemi vyplavovala a to je škoda peněz..

Skúsim použit hnojivá čo sú v prvom príspevku, veď ten Bio Grow sa ma liať každú zálievku

Old Post 28-06-2016 v 11:29 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 13


Takže, zostala mi jedna schopná rastlinka.Jedna vôbec nevyliezla zo zeme a ďalšia má len 2 cm a nechce rásť.
Foto 17. deň od vyklíčenia.

Old Post 11-07-2016 v 16:36 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 14


.

Old Post 11-07-2016 v 16:37 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 15


aktualizácia - 22. deň
Dnes dostala kvetinka prvú zálievku s hnojivom Biobizz Bio Grow 2ml/l.Rastlinka je stále za oknom kde nemá dostatok svetla takže je malá, má len 13cm.

Old Post 16-07-2016 v 20:18 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 16

a je tu ďalši update ak to niekoho zaujíma, deň 37:
Magnum je už asi 10 dní vonku ale vobec nerastie mrcha, je nejaká zaseknutá odkedy som ju presadil, k tomu ju ešte žerú tie pomalé slizom obalené kurvy.Dnes ju pojdem nakŕmiť BioBizzom nech vyrastie aby tie svine slizké mali čo žrať.Budem vďačný za každý príspevok ktorým ma označíte za neschopného vypestovať prachsprostú burinu.Growu zdar

Old Post 31-07-2016 v 18:52 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3770440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív