Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Foliovník u Mohameda (2016)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 17

Ok, díky za radu, chvátat nebudu, samozřejmě uvidíme podle stavu palic jak to bude zrát. Já tipoval tak 4 týdny, ale když si je měl, 5 týdnů bude asi přesnější odhad ... Díky... Nevíš co ty vdovy, myslíš že ještě vykvetou ?

Kolik ti dala cca jedna kytka sušina v průměru ?

Old Post 09-07-2016 v 19:41 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 18

Pekny pekny - to bude smradek

Old Post 10-07-2016 v 18:55 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 19

To bude... zatím kvetou jen northern, těch je 6, ale už to začíná pekně dávat ... A mám takovej pocit, že ty vdovy možná taky začínají kvést, ale nejsem si jistej, je to takový "pofiderní"

Old Post 10-07-2016 v 19:19 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP Příspěvek č. 20





Tak dávám menší up ...

Vdova nakonec taky šla konečně do květu, i když slušně se spožděním, možná o 2-3 týdny déle než Northern... Northern se začíná pekně obalovat a všech 6 kytek vypadá slušně.

Afghany některý v menších 6l, dva kousky venku, všechny zatím ok... A 10 kousků SWEET mix všechny ok...

Předevčírem jsem tam dal vlhkoměr... Poslední dny je zrovna dost deštivo a vlhko, dneska vlhkost i 80-84% ... Mám se bát o kytky který už jsou v květu, mám rovnou objednávat Bud Rod Stop pro jistotu ?

Old Post 15-07-2016 v 19:33 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 21

Joo nothern lights je parádní odrůda....Jedu poprvý a fakt spokojenej, s plísní žádnej problém ve skleníku Šišky krásný, kouř hustě vonatej...jinak jsem mel z jednej kytky asi 25géček...příští rok jedu zas

Old Post 16-07-2016 v 12:19 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od tyn1kdy
Joo nothern lights je parádní odrůda....Jedu poprvý a fakt spokojenej, s plísní žádnej problém ve skleníku Šišky krásný, kouř hustě vonatej...jinak jsem mel z jednej kytky asi 25géček...příští rok jedu zas


Plíseň zatím taky nic, ale mám fakt strach, po ránu i 95% jsem teď koukal vlhkost, ale snad když to přes den vyschne tak se plíseň nevytvoří ne ?

Old Post 17-07-2016 v 07:20 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP Příspěvek č. 23




Začíná to být lehký prales, ale kytičkám se daří snad dobře ... Všech 10 nejnovějších od mix SWEET jedou v poho, tak jsem zvědavej co to bude za odrůdky.

Foto - detail květ Northern, a taky jedna foto technického konopí, které roste nedaleko mého bydliště na poli, hodně moc hektarů

Old Post 19-07-2016 v 12:31 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 24

tak to hodně štěstí, ať to nemáš plný semen, jak tak koukám na ty vykvetlý samce tý techniky...

Old Post 19-07-2016 v 17:56 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25

Naštěstí je to 8km to by mohlo bejt dostatečně daleko... snad mi to neprcne ... Ale tim, že to mám ještě ve foliovníku se zmenšuje pravděpodobnost, ale člověk nikdy neví... A taky neutším co kdo má jakej soused na zahradě

Old Post 19-07-2016 v 19:49 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP Příspěvek č. 26





Vdovy, které byli prve o dost nižší a menší než northern je snad nakonec přerostli. Výškou jsou na tom podobně, ale mnohem více košaté... Květy jsou, ale tak o 20-25 dní pozadu oproti northern, ale výsledek bude stát určitě taky zato. Northern už se začíná pekně obalovat pryskeřicí, začínají se objevovat i hnědé chloupky... Northern asi už přestávám hnojit, nechám dojít.

Afghany se vytáhly pekně do výšky a vypadá to, že do květu půjdou vcelku svižně. No co by taky nešli už mají téměř měsíc.

Zatím nejmladší 10x sweet mix jsou docela prckové, ale teď se začínají hodně vytahovat, zatím mají kolem 20 dnů.

Old Post 22-07-2016 v 08:07 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

HELP Příspěvek č. 27



Pomoooc

Viz, fotky... Na Northern začínají některé květy takto hnědnout, ale nezdá se mi, že by to bylo zrání, je to plíseň, a nebo zalívání, co myslítě ?

Old Post 27-07-2016 v 14:22 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 28

Plisen,mam to samy rychle se toho zbav a hlidej vlhkost,coz moc dobre nejde

:-)

Old Post 27-07-2016 v 15:37 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP, prosím RADY Příspěvek č. 29

Hoj, dávám up... Potřebuju rady ohledně northernu, u kterého budu asi muset brzo sklízet... Poslední dva dny začínají žloutnout listy, zalíval jsem teď torchu míň, ale tím to asi není, to už je tím že pomalu začíná čas sklizně ne ?

Bohužel něco mi tam chytlo plíseň, Bud rot stop mi příjde až v pondělí-úterý, tak jsem něco z toho co chytlo plísní zlikvidoval a něco tam nechávám co zkusim zachránit, ale nevim... Chloupky na horních palicích různě prohnědlý, je už na to sběr nebo ještě 1-2 týdny nechat? Či ustřihnout vrhní polovinu a nechat dozrát spodek ?... Northern má teď cca dobu zraní, která byla podle doporučení, ale to většinou dávají míň co jsem pročítal což?

Mám tam dost vlhko, větrám co to de, ale bojím, že chytnou další palice plíseň, tak s tou sklizní to taky nechci moc oddalovat... ale nezralý to taky nechci

Díky za rady

Old Post 31-07-2016 v 21:35 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

foto Příspěvek č. 30





přikládám foto zde

Old Post 31-07-2016 v 21:37 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 31

prosím poraďte, dotaz nad fotky

Old Post 01-08-2016 v 16:32 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 32

Cokoliv kde je plíseň odstraň... zbavit se jí nejde a bude se to šířit dál. Maximálně to zpomalíš, ale nezastavíš to a nezbavíš se toho. A udělej to co nejdřív než se spory dostanou všude...

Jinak ještě na měsíc to vypadá...

V květu rostliny začnou vysávat odspodu listy a ty pak takhle žloutnou a nakonec odpadnou... pokud to je v nějaký rozumný míře tak je to ok.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-08-2016 v 16:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0948820 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív