Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Prvni grow, noname semena 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 17

Toto sa stalo aj mne oni sa ti vždy otočia keď fotíš na výšku. Musíš fotiť na šírku. Inak moc pekné pridaj ešte nejaké fotky chlape

Old Post 22-07-2016 v 15:32 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 18

chtělo by to přihnojit - to indikujou ty světle zelený horní listy
jinak nemáš špatnou rodinku :-)

Old Post 22-07-2016 v 15:39 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 19

Ahoj Pánové. Děkuju za ohlas a cenné rady. To focení pohlídám.

To severus: poradil bys nějake levné a kvalitní hnojivo? Myslím, že začátkem srpna už začnou kvést..

Old Post 24-07-2016 v 18:05 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 20

Mrkni do nějakýho shopu na Advanced Nutrients, já jedu letos to co v zimě ve skříni, celkem se mi to osvědčilo, a to:
SensiBloom Combo A (pH Perfect) 0,5 l Advanced Nutrients
SensiBloom Combo B (pH Perfect) 0,5 l Advanced Nutrients
Dáš za to tak max 400-500 a vydrží ti to do konce sezony:-)
Je to hodne muziky za malo penez, na tom vynosu to velmi poznas a i na kvalite kuriva, ale to je samozrejme i otazkou genetiky hlavne :-)
Tak to vetsinou byva, pulrocky zacinaj dle genu nakvitat cca od srpna az tak do pulky zari..

Old Post 24-07-2016 v 20:22 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 21

To jako ti stačí 125l nahnojeny zalivky na sezonu?
Mimochodem ty svetlezeleny listy na vrchu jsou evidentně růst ,mladý jsou světlý to je normální.

Naposledy upravil anon383596 25-07-2016 v 15:09 PM

Old Post 25-07-2016 v 14:42 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 22

Určitě ne, avšak pro kolegu, to bude myslím dostačující.
Zapomněl jsem akorát dodat, že stačí dávat poloviční dávkování cca, tudíž se dostane na nějakých 250 l zálivky = S jeho počtem květin vystačí i 20 l roztoku na jednu zálivku bohatě = cca 13 zálivek
než se k němo dostanou hnojky, tak máš srpen, kdy většina periodek začíná kvíst => dejme tomu 75 dnů v průměru - 14 dní flush např.
60 dnů / 13 zálivek = co 4 dny to zálivka - /// SORRY, tady jsem to upravil, nevím, kde jsem přemýšlel, když jsem to psal
Myslím, že to je taky celkem ok, když to pojede dejme tomu po 3 dnech, tak by mu to tak tak mohlo vyjít, může pořídit větší balení - tímhle jsem mu chtěl poradit jen v nějakým klidovým cenovým rozmezí

imho já takovou zkušenost nemám, že nově narůstající listy jsou takhle světle zelené, aspoň moje zahrádka tomu neodpovídá ale asi jinej kraj, jinej mrav ...

Naposledy upravil Severus 25-07-2016 v 16:46 PM

Old Post 25-07-2016 v 15:43 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 23

Máš prostě naky divný propočty a intervaly hnojení ,každej podle svýho.... nevim já bych mu řekl úplně něco jinýho a určitě bych mu nedoporučoval dvouslozku ,toť asi to podstatné.
K těm svetlejm listům se už radši vyjadřovat nebudu ať napíšu cokoliv bude to pruda už jsem to zkusil vícekrát.

Old Post 25-07-2016 v 16:29 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 24

No jestli bys chtěl něčím hodnotným přispět do diskuze a nepsal jen hovna, který bez vysvětlení vylučujou metodu někoho jinýho, tak to už uděláš, to asi tak ode mě ) - taky jsem jen člověk a chybama se učím, to mě ale někdo musí opravit, nemám problém přijmout názor někoho jinýho, s čímž bys měl trochu zapracovat ty! pouhý vysvětlení tvých argumentů je dostačující
chyba v propočtech byla, opravil jsem to
Zatímk jsi tu napsal dva příspěvky, v jednom dementuješ mojí verzi(avšak bez uvedení důvodu) a druhý je jen zbytečný OT) - dotazovanýmu vůbec v ničem neradí, jestli chceš diskutovat se mnou, tak k tomu patří PM
ve zkratce jsi jen napsal, že bys mu poradil něco jinýho, že moje metody jsou divný a že to co tvrdim, není pravda
A to neber z mojí strany jako nějaký urážení, buď prostě přispěj trošku jako inteligentní člověk a když něco dementuješ, tak to i odůvodni nebo se drž svejch metod a nikomu je nedoporučuj, já mluvim o tom, co pomohlo mě v různých podmínkách a co jsem vysledoval já z chování mých ex a aktuálních rostlin. maj sa

Old Post 25-07-2016 v 16:48 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 25

Dobrý večer přeju.

Překvapuje mne Váš zájem mi pomoct a moc asi toho vážím :-) Děkuju! Co se týče kytek tak nejsem nějak finančně obětavý a hnojit bych chtěl spíše až v květu. Co jsem tu tak prohlížel, tak spousta lidí nedá dopustit na Plagron Alga Bloom a nějaké PK hnojivo. Moc peněz ale do toho vrážet nehodlám.. už jen proto že je to NONAME a první grow. jen tak zkouším, znáte to.

Otázka zní: Postačí na květ Plagron Terra Bloom? (hnojivo mne zaujalo..)

Old Post 27-07-2016 v 22:03 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 26

No raději kup obyčejné hnojivo na zelené kytky na růst, třeba malou flašku za 30-40 Kč a pak hnojivo s vyšším obsahem fosforu, taky nějakou malou flašku a pár kaček a můžeš hnojit celou dobu.Určitě je lepší hnojit málo a průběžně, než jim narvat superkvalitní hnojivo ke konci. Já na květ hnojí Fantazie Podzim a je velmi slušné v porovnání s Hesi, které jsem používal před tím.
Plagron Terra Bloom má NPK 2-2-4, což mnoho fosforu není. Pro optimální výnos doporučuji doplnit nějakým PK hnojivem, nebo aspoň občas přihnojit trochou superfosfátu.

Old Post 28-07-2016 v 09:42 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 27


Ahojte groweris.

Tak dneska sem se byl podívat na kytky a byl jsem překvapen mile i nemile.
!!! Tímto se omlouvám všem sledovatelům za svůj špatný odhad... objevil jsem dva samce !!! a to jsem myslel že samičí preflowers poznám dobře :-D proto raději přidám fotky ať se shodne více lidí..

Celé políčko zde..

Old Post 29-07-2016 v 14:47 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 28



Po úpravě..













Mrtvoly :-D

Old Post 29-07-2016 v 14:49 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 29



Této budu říkat "KOULE".. protože je malá a kulatá :-D

Old Post 29-07-2016 v 14:50 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 30



Vánoční stromeček.. nebo "metlička", asi už v květu

Old Post 29-07-2016 v 14:57 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 31



"Trpaslík".. zatím největší smraďoch

Old Post 29-07-2016 v 15:00 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 32

Jo a co se týče hnojiva, tak sem se rozhodl koupit Terra Bloom a budu hnojit jen tím. Letos to jedu stejně spíš jako pokus a odzkoušení pěstebního procesu :-D

Old Post 29-07-2016 v 15:05 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2015 - prvý grow Okno 2015 - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6214730 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív