Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kokos třetí kolo CFL 200W/sodík 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Kokos třetí kolo CFL 200W/sodík 400W Příspěvek č. 1

Zdravim všechny. Můj 400w pokus se právě suší a já rozjíždim další kolo.
K dispozici mam Homebox Q120,400W komplet(plánuju upgrade hoby stínítka),CFL 200W, tt150 na odtah, 2xofuk, pachový filtr,sonoflex
Snad jsem na nic nezapoměl
Vybral jsem si Super skunk 10x od Sensiseed. Substrát kokos.Hnojit budu atami coco A+B a bloombasic.

K dispozici mam i skříň 180x80x60(v.š.d), kde bych si chtěl předpěstovat kytičky pod CFL a na květ by šli do homeboxu pod sodík. Uchladit by to asi nebyl problem otázkou je jestli by tam měli dost místa. Narval bych tam max 6x 11l kvetináč. Nebo je hodit rovnou do homeboxu jen prohodit světlo ?
Hodila by se mi i rada ohledně jiffy tablet. Koupil sem jich taky 10 a chtěl bych v nich zakořenit. Mam semínka vyklíčit v kapesníčkách nebo vatě a pak je dát do jiffy nebo je dát do jiffy rovnou nevyklíčený ? Jestli nevyklíčený tak za jak dlouho na ně svítit ? Na groweru sem jasnou odpověď nenašel tak se radši ptam

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 23-06-2016 v 21:40 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2


Tak jsem 2x super skunk nenaklíčil a dal ho rovnou do jiffy. Nevim proč ale nevylezl ani jeden. Zbytek jsem naklíčil normal ve vatě a pak do jiffy. Zatím 6 vylezlo, ale myslim že ty dva to ještě doženou. Takže za mě napřed předklíčit a pak do jiffy. Zalévám 2x denně do jedné zálivky přidávám kořeňák. Nevim kdy přesně přesadit. Ty větší kousky bych už asi mohl, ale radši bych je přesadil všechny najdnou Přesadit je mám rovnou do 10l květináčů nebo mam dát 3,5l a pak 10l?

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 05-07-2016 v 09:57 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 3

Zdar, zatím je můžeš nechat, než vylezou kořínky, a pak napřed do menšího, ve velkým květináči tak dobře neprokoření. A jiffy zalíváš 2x denně? Jakou máš teplotu a vlhkost?
A nech si to přesunout do fotogalerie, tady přidáš myslím jen jednu fotku. Ať se daří!

Old Post 05-07-2016 v 11:06 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Díky za odpoveď Takže až vylezou kořínky pudou do 3,5l květináču a pak do 10l. Teplota +-23 vlhkost 45%. Zalévam ráno i večer a vždy než zaleju jsou ze stran bílé a celkově mi příjdou dost suchý. Lampa je asi 10cm nad a svítim CFL 200w. Zatim jeden ofuk na ně fouká můžu přidat druhý.

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 05-07-2016 v 20:09 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5


Omlouvám se za neaktivitu. Boužel jsem utopil telefon tak jsem čekal, až koupím novej. Kytičky jsou již v 10l květináčích. Krásně prokořenili a už jsem 2x zastřihával. Některé listy začali jakoby od konců schnout a teď je mi jasný, že mi miláčky něco žere. Přikládam foto a prosim o radu co by to mohlo být a jaký přípravek použít. Napadené listy sem ošmikal, ale nechci šmikat zase moc přeci jen jsou ještě malinký a moc listů nemaj Díky za všechny rady

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 29-07-2016 v 11:39 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6


Výška lampy je to CFL 200W četl jsem, že může být jen pár cm nad vrškama. Tak jen pro jistotu

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 29-07-2016 v 11:42 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7


Detail listů....

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 29-07-2016 v 11:46 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8


Kytičky rostou ale listy stále jakoby schnou. Všechny hned odstříhávám a párkrát jsem stříknul přípravkem proti žroucímu hmyzu. Vypadá to že se pomalu nemoc nebo hmyz vytracuje. Nevím co to přesně je tak je těžší poúžít přípravek přímo na to....Zvedl jsem lampu ať se trochu vytáhnou. Zaplnim místo a cca za měsíc hodim 400w a přepnu na květ. Napadlo mě že ty hnusný listy mohla být reakce na hnojivo i když sem začal na poloviční dávce. Listy se začali takhle kazit první den po přidání hnojiva.

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 05-08-2016 v 13:36 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9


Po dvou týdnech přidávam aktualní foto. Všechny až na jednu se dost vytáhli. Nevim proč ta jedna ne. Zkusim jí nechat a uvidím. Byl bych radši kdyby se vzpamatovala už tak jsou jen 4 krásky....Jinak listy jsou v pohodě už.... příčina neznámá. Stříkal jsem 3x proti žroucímu hmyzu. Den po nástřiku jsem vždy propláchl. Sem tam nějákej list povadne ale to dávam za vinu hustotě. Přemýšlel jsem že bych přepl už teď nevim jak moc se vytáhnou. Co myslíte?

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 17-08-2016 v 13:28 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 10

ja mel uplne stejnej problem a nakonec jsem musel ty vetsi naohybat a uvazat. Odrovnal jsem je tak na stejnou výšku a az ta nejmensi bude mit kolem 25 cm, tak to přepnu. Zbytek budu strihat a ohýbat dal podle ty nejmensi. Jinak jsem tu dohledal radu, ze je dobry přepnout ah kdyz se zaplní prostor a rozesrupy budou max 10cm mezi kytkama(hustota listu).

Old Post 17-08-2016 v 20:27 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11


Tak po delší době aktualizace. Na radu Pitrsucka jsem naohýbal 3 krásky na velikost jedný nejmenší. Teď už se pěkně srovnali a druhý den jsou přeplý na květ. Uvidíme jak se vytáhnou nerad bych aby přerostli už se mi to stalo první kolo....Začalo mě zlobit světlo. Jednou za čas jen bzučelo ale výbojka nesvítila. Rozhodl jsem se tedy pro výměnu předřadníku. Když už jsem ho měnil padla volba na 600w. Svítim tedy 600w na květ. Nevím jestli je něják možné změnit název téma na 200w CFL/Sodík 600w. Teď mam strach o teplotu zatim nepřekročila 27 lampa je 50cm od vrcholků. Nerad bych dokupoval nějákej silnější odtah. Teď to šéfuje tt150 myslíte že to uchladí ? Svítim v noci....Připojuju foto kytiček maj cca metr. Druhý den na květu. Omlouvám se za kvalitu. Lampa dělá pruhy na fotáku zatim jsem nepřišel jak se toho zbavit

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 12-09-2016 v 06:41 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9349250 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív