Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Nádor v močovém měchýři
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

dorazilo

perpetum mobile hadr... sorry sem asi moc velkej skeptik. Už toho nechám

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-06-2016 v 21:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 18

bene ozvi se kdyz vydrzíš tri dni bez jídla. pak se můžem bavit dál.
jinak lidí co uzdravila ganga i pust je plno. souhlas s kvakosem, né kazdý telo má nato aby se mohlo detoxikovat. proste nekdo je tak zasranej ze by se detoxem otrávil. ja půsty delam uz pár let a chvilku mi to trvalo nez jsem udelal první týdnový.
delam tak 4 týdnovky do roka. nejradsi mám ten vanocní, zacnu 25 a vím ze mám na vanoce i silvestra klid.

toho brethariana jsem videl, to je husty. vetsina z nich jsou podvodníci ale ten ind ten me dostal

Old Post 25-06-2016 v 21:39 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

Taky něco přidám.
Farmaceutické firmy mají miliardové zisky a to se jim do krámu nehodí. Nemoci jako je rakovina pochází s 90% se stresu a lékaři to moc dobře ví. Každý chce žít co nejdéle a udělá pro to všechno. Bohužel, jen pár procent lidí ví, že konopi a extrakty s konopi + dodržování Bio stravy + nějaký ten odpočinek od mastných nasycených kyselin dělá opravdu zázraky. Až naší politici přestanou dostávat dary od farmaceutických firem a opravdu jim bude záležet na zdraví našich spoluobčanů, tak potom zlegalizujou konopi pro nás všechny. To si,ale ještě počkáme, protože pán Babis chce vydělávat miliardy.

Old Post 26-06-2016 v 19:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 20

učelem farmaceuticky firem je ne vylečený človek ale pacient ktery si pravidelne chodi pro pár krabicek medikamentu...jestli nekdy legalizuji konopi tak si z nej stejne udelaji business. jako ze vsim

Old Post 26-06-2016 v 19:17 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21

Kdyby zlegalizovali konopi, tak díky konkurenci a pěstování na zahradě, půjde cena dolů a každý kdo to potřebuje si to vypěstuje sám.

Old Post 26-06-2016 v 20:08 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 22

jo to ale oni nikdy takhle neudelaji...ti daj limit 6 kytek na rok a pul kila suchyho...

Old Post 26-06-2016 v 20:13 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

A nedá mi to...

citace:
Původní příspěvek od masuro
bene ozvi se kdyz vydrzíš tri dni bez jídla. pak se můžem bavit dál.


Díky nechci... ty se s člověkem nebavíš o různejch věcech dokud si je sám nezkusil? Všeho moc škodí... jídla i hladovění. A nikdy sem schválně nehladověl ani se nepřežíral, přesto to budu s čistym svědomim tvrdit.

IMHO sem neřešil farmaceutický firmy... je spoustu poctivejch doktorů i léčitelů kterejm je u prdele zisk nějaký farmaceutický firmy (v 99% doktory platí pojišťovny, ne farm. firmy a těm zas de o to abys byl zdravej... to aby se sypalo jim a ne abay oni sypali za tvoji léčbu) tak proč bych jim neměl věřit... zvlášt když ti to samý řekne 10z10ti... ale ne ty radši věříš indovi co prej dva měsíce nežral přitom vypadá na minimálně na 90kg (to má z toho vzduchu asi). Tejden bez kapky vody už vůbec nebudu komentovat.

A nejen doktoři, odborníci na výživu, sportovní trenéři i většina biologů a jinejch vědců ti z čistym svědomim taky bude tvrdit to co já... jasně všichni sou podplacený zentivou atp...

Každej ať si věří čemu chce... já budu věřit svýmu tělu a když bude hlad, bude se papat, funguje to tak všude v přírodě tak proč by to u nás lidí mělo bejt jinak... to jen k zamyšlení, samotný hladovění a co to s tělem dělá řešit nebudu, zase bych se dověděl akorát že ode mě to neberete protože sem sám nehladověl.

Chápu že jako detox to může citelně pomoct, ale vy by ste zas měly pochopit že si takhle pomalu ale jistě zaděláváte na jiný problémy. Znám spoustu těch co vyléčila chemo a ozařování (ikdyž to neni hezkej pohled). Tráva pak umí ulevit po takhle tvrdejch terapiích... ale nikoho koho by z takhle těžký nemoci vyléčil hlad (senzační youtube video zas neberu já).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 27-06-2016 v 10:51 AM

Old Post 27-06-2016 v 10:21 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 24

platí to co jsem ti řekl na začátku...až vydržíš nežrat aspon den tak se můžeme na téma půstování začít bavit. máš nato jednoznačne negativní názor aniž by jsis o tom neco precetl nebo to zkusil. být tebou, jsem aspon neutrální. nevím, nezkusil jsem, nemuzu komentovat. a né nekoho shadzovat. já také nejím smažáky a sracky co vetsina národa a snažím se jíst zdrave, hodne rýze a zeleniny. nejsem bretharian ani vegan. Ale vegany neshazuji a neodsuzuji, rád si za čas dopreju flák masa. hlavne ryby

o té farmacii good luck. nevím kolik ti je (asi moc ne) ale az budes starsi mnoho věcí možná pochopíš, jako třeba chronické onemocnění atd. kde standardní medicína nezabíra.

tam jsou alternativy jako konopí nebo léčebné hladovéní uspešné.

taky bych na toty veci ve svém utlém veku neveril a veril jsem doktorum az jsem zjistil ze endokrinolog do me cpe zbytecne hormony, krcní mi chce píchat pendepon a pak vzít mandle. presel jsem na alternativu a nakonec skoncil az u pustu který je pro me ne jenom telesná ale hlavne duchovní očista. proste si odepres to co bys mohl mít.

jinak dneska nevím skoro co je doktor.

a ty kecy o trenérech, odbornících na výživu atd...by ses divil kolik lidi pustuje a kolik se jich pustem uzdravilo. podle tveho paradigmu bych meli být vsechni mrtví...

Old Post 27-06-2016 v 10:53 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

já ten odkaz o pustu právě četl... jinak bych ani nezareagoval.

Už 10 let trpim na migrény (ne nežeru prášky... jednou za rok si dám jeden brufen když je to k nevydržení, pravda taky sem cumel co mi vsechno cpal kdyz sem u nej s tim nekolikrat byl) tak mi neříkej že o chronickejch onemocnenich nic nevim... a muj věk? nezáleží ale jestli o to stojíšs napiš pm, nejsem sice zrovna "starej", ale nejmladší už taky dávno ne

Mozna bych se divil, ale vazne zadnyho neznam, za to znam spoustu tech ktery uzdravila chemo + ozarovani... tak se nediv ze delam takovy zavery.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-06-2016 v 11:02 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-06-2016 v 11:23 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 27

no chemo a ozrarovani. bohuzel vsichni z meho okoli co timto prosli uz tady nejsou. moje máti chodila na chemo a ozary a dost jsem si s ni o tom povidal. ríkala ze je hrozny vedet jak to skoncí a ze jenom vidi jak tam ty pacienty postupne vyrazuji z lecby a posilaji umirat.

ale nebudu se s tebou tady hádat a hecovat. moje snaha byla pomoct milosovi. pomohl jsme mu aspon s tim ze jsem mu doporucil nejake lecebné strainy.

Old Post 27-06-2016 v 11:27 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

Kazdej holt mame jiny zkusenosti ktery nas vedou k jinejm zaverum...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-06-2016 v 11:38 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 29

Díky všem za podněty,
rozpoutal jsem tu trošku výměnu názorů a budu si to muset přebrat. Těch alternativních způsobů jak vidím je opravdu hodně, nicméně s prokazatelností účinku to už je horší, jelikož se většina lidí (co se vyléčili) léčili několika způsoby najednou. Jak říká Kvakos je to alchymie. Jen bych ještě zmínil významný účinek kurkuminu viz. třeba:
http://www.cancerresearchuk.org/abo...nt-bowel-cancer

Každopádně všem děkuju za rady a snad to dopadne dobře.

Miloš

Old Post 27-06-2016 v 12:36 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: Nádor v močovém měchýři Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Milosx
Zdravím,
tátovi včera vyoperovali nádor přes polovinu močového měchýře, ale pravděpodobně neodstranili všechno a obávají se, zda se nerozšířil ještě někam jinam - má jít na tomograf. Máte někdo prosím zkušenost jaké dávkování kanabinoidů by mohlo zastavit růst nových nádorů ?
Na internetu jsem našel docela šílené dávkování kolem 200mg THC v kombinaci s 200mg CBD. Ikdyž by to bylo rozděleno do několika dávek denně, tak mi přijde že by byl celý den "mimo".


Ahoj Milosx! Liečil som maminku pomocou Fénixových sĺz. Rick Simpson odporúča začať s malinkým množstvom výťažku a postupne sa dostávať až na 1 g denne. Je to síce zaberák, ale toto dávkovanie treba dodržať. Pritom však treba využívať minimálne 60 g tohto výťažku.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Treba si však uvedomiť, že hoci THC (laboratórnym myšiam sa pichalo THC do nádorov a nádory zmizli) ničí nádorové bunky, nie vždy dokáže samotnú rakovinu vyliečiť. Pokiaľ však minimálne zmierňuje následky chemoterapie alebo ožarovania, je to fajn. Treba bojovať a skúšať všetko. Prajem veľa zdaru a otcovi úplné vyliečenie!

Marihuana je dar.

Old Post 02-07-2016 v 19:01 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtovo
Nový Člen

Karma uživatele vojtovo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 31

Ja chci jeste k tem pustum podotknout, ze maji hodne co do sebe, hodne lidi prezivsi koncetrak ci pouze bidu 2.sv. valky se dozilo pozehnaneho veku, nesmel je ovsem strhnout blahobyt komunismu. nevim mozna to nekdo bude svadet na genetiku, ale moje babca tesne nedozila 90. narozeniny a jeji jidelnicek bych vam pri dnesnim konzumu nepral videt, samozrejme, zadny tuny netahala, ale s motyckou na poli byla jak ciperka. A propo: pri pustu se i castecne meni psychika, mela by to byt jakasi pausa, nemylim-li se.

Old Post 19-07-2016 v 20:25 PM
vojtovo je offline   Profil uživatele vojtovo   Find more posts by vojtovo   Foto galerie člena vojtovo   Click here to Send vojtovo a Private Message   Add vojtovo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 32

vojtovo pekne si to napsal

Old Post 20-07-2016 v 08:56 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7871900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív