Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » B42's - Venek 2016 - DP Shaman, textilni kvetniky, predpest 125w cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Obecné B42's - Venek 2016 - DP Shaman, textilni kvetniky, predpest 125w cfl Příspěvek č. 1

All cats are beautiful

Naposledy upravil bloud42 15-09-2016 v 22:22 PM

Old Post 19-06-2016 v 00:09 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 2

well, precti FAQ pred uploadem. takze fota k predchozimu prispevku zde byla dvakrat.

Naposledy upravil bloud42 19-06-2016 v 01:20 AM

Old Post 19-06-2016 v 00:29 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 3





rostliny sly ven 11.6., 44 den rustu.
tyhle fotky jsou ze vcera, 51. den rustu. dva priklady LST. jednu rostlinu necham bez ukrutneho ohybani, abych videl jak vypada. jenom ji trosku roztahnu pozdeji. na fotce ji bohuzel nemam.

FOTO 1 - vysadek, hnede kvetniky 57l, sedive 26l
FOTO 2 - pred druhym kolem LST u rostliny s povedenym FIM
FOTO 3 - dtto se shora
FOTO 4 - pred druhym kolem LST u rostliny s provedenym topingem, potahnu ji takto

Old Post 19-06-2016 v 00:47 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

Čau, máš to pěkný chci se zeptat jestli má cenu provádět u outdoorů techniky jako LST topping a fiming když by jsi vysadil až koncem května u 100% sativy a 50/50 už mají cca 7-8 patro

Old Post 21-06-2016 v 15:18 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

Cau, diky.

Jednu z rostlin, nejvic sativa fenotyp, jsem neohybal k zemi, jenomjsem trochu odtah od hlavniho stonku spodni vetve, byla jenom dvakrat zastipnuta jeste ve stanu. A tuhly rostline asi zalomim o vejkendu vetve.

Podle me se sativojdy vyplati mucit, protoze vyhodej vic vetvi a kdyz se pak snazis dostavat hlavni vrchol pod ostatni (Low Stress Training) tak mas vic velkejch palic.

Tyhle holky maj jeste dost casu na vzpamatovani. Aspon mesic a pul. Necekam, ze to zacne kvist hned zacatkem srpence.

Takze ano, ma to cenu. Mas dost casu. Asi bych je vohnul (LST) nebo supercropping (zalamovani) je taky v poho. Stipnout taky klidne, ale nemam to moc rad

Naposledy upravil bloud42 21-06-2016 v 20:50 PM

Old Post 21-06-2016 v 20:31 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 6

Ale primarne mi jde o snizovani vejsky kvuli corkam. A jestli to prinese vic urody, tak tim lip

Old Post 21-06-2016 v 20:33 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Vohnutý a zlomený Příspěvek č. 7






Dneska proběhl intezivní trénink. Nenašel jsem upínací tyče, tak jsem rostliny zlámal.

Foto 1 - boční větve rašej
Foto 2 - vohnutá a zlomená
Foto 3 - ještě ráno se drala vzhůru
Foto 4 - další rostlina po tréninku
Foto 5 - ani větev na zmar

Naposledy upravil bloud42 26-06-2016 v 20:57 PM

Old Post 26-06-2016 v 20:41 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 8


A celej výsadek. Uloženej k odpočinku za podpory rehabilitačních preparátů.
BioBizz Grow - 4ml/l
BB Fishmix - 2ml/l

Pristi tejden bez fotek. Rostliny budou odpocivat a ja taky.

Naposledy upravil bloud42 26-06-2016 v 21:26 PM

Old Post 26-06-2016 v 20:46 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 9

Nevyhodu vidím ve dvou věcech..... první je že se kořeny budou nejspíš přehřívat vlivem slunka na černou barvu, druhá věc co se mi stala minulý rok... velice lehké na přenos... mě zmizely tyden před kousou i v těchto kvetináčích....

Ať se daří!

Old Post 26-06-2016 v 22:56 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

diks.

ciste teoreticky velka odparovaci plocha tech kvetniku zarucuje vyrazne lepsi termoregulaci nez jakejkoli plastovej nebo keramickej kvetnik. mam tam hydrogel a zalivku 2x tejdne. takze snad cajk. a ve velkoobjemovejch kvetnicich jsem jeste nikdy nic neuvaril, coz se neda rict o samozavlazovacich truhlikach treba v tech jsem minuly leto uvaril zene muskaty. naplnil jsem v brutal vedrech zasobnik na fest a v jednom truhliku jsem zlikvidoval rostlinam koreny, pac ta voda tam byla fakt horka, kdyz jsem ji zkusil prstem. proste ten plast a puda nad vodou zabranovaly odparovani a teplota tak rostla. jsem se pak docetl, ze v samozavlazovacich kvetnicich se voda v zasobniku muze dostavat klidne i k bodu varu, protoze je to jako hrnec pod poklickou. tenhle efekt kvuliva prodysnejm stenam by textpotu nemel hrozit a treba americky zahradnicky fora to i potvrzujou.

jo, ta ucha primo svadej k tomu to popadnout a zdrhat.

Naposledy upravil bloud42 27-06-2016 v 13:59 PM

Old Post 27-06-2016 v 06:58 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 11

co me prekvapilo, ze ten Shaman se dost lame, hlavne v mistech, kde jsem ho jeste ve stanu zastipnul.

je to kvuli tomu, ze byl v detstvi v laboratornich podminkach (stan), nebo ze mu chybi draslik, a nebo je to vlastnost ty odrudy?

uz jsem ho musel nekolikrat spravovat. jakoze se hoji dobre, ale i tak jsou rostliny ponekud krehci, nez jak si pamatuju venkovky, ktery jsem jel pred rokama ze sazenic, ktery mely max 4 patyrka, kdyz byly vysazeny ven.

Naposledy upravil bloud42 27-06-2016 v 09:14 AM

Old Post 27-06-2016 v 09:00 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12

Hele dle mě je to genetikou, osobně jsem supercroppoval letos 2x special queen a 1x special kush od RQS obě genetiky, special queen šla lámat v klidu, ale při nalomení Kushe se vždy zlomila celá větev, 4x za sebou - v připadě special queen ani jednou.
Hnojeno stejnými hnojkami, stejná hlína, stejné místo, stejné podmínky.
každopádně se mi z tý poslední fotky líbí, jak je to pěkně maskovaný v přírodě )

Old Post 27-06-2016 v 13:58 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 13

já lámu řizek cheese a kytku blueberry ze semene a přijde mi, že ta blueberryna se hodně láme(už snad desetkrát, jedna vetěv drží jako jó a né) a že ty stonky i přes vějšku jsou měkký. větve řízku mužu ohnout pomalu to 90°, za to ze semene tak na 45° a "lup".. je to ale i možný tím, že na tu blueberry svítí o tři hodiny denně míň slunka tak se za nim vytahuje a není pevná..


Whiskey_777 - letos mám v kyblích řízky, tak snad nebudu mít smutnej podzim jinak

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 27-06-2016 v 15:01 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 14






tak, plánování nevyšlo, takže jsem rostliny viděl znova až skorem po měsíci. většinu zlámanejch větví jsem nevyvázal do kýžené polohy, protože jsem si myslil, že jsou zlomené dosti. takže se jich většina narovnala zpátky lámal jsem prvně.

rostliny prosperují. dostávaly jednou týdně BB Grow v kombinaci s Fishmix. 50/50. Menší květníky 2*2 víčka do jedné zálivky 10l rostlina. ve větších květnících dvojnásobné množství všeho. jak hnojiva, tak i vody. druhá zálivka v týdnu byla vždy bez hnojiva. příští týden asi začnu s Bloom a Topmax.

Naposledy upravil bloud42 28-07-2016 v 10:48 AM

Old Post 25-07-2016 v 20:30 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 15





Foto 1 - celý výsadek
Foto 2 - preflowers
Foto 3 - takhle vypadá rostlina s ohnutým hlavním stonkem. Jsou vidět i narovnané zlomy.
Foto 4 - takhle vypadá rostlina s povedeným FIM, kterou jsem roztáhnul do "hvězdy". bohužel většina těch roztažených větví udělal u hlavního stonku kolínka jak na obrázku a při pokusu jenom trochu odtáhnou větev se v tom kolínku láme. Musel jsem jí opravit. Už jsem jí jednou před měsícem opravoval a jak jsem u ní nebyl, tak drát zarostl. Rostlině to teďka nevadí, ale asi jí to ve finále nepřídá. Dám k ní nějaké tyče, které vyplatu jako podpěry. To asi udělám u všech.

Naposledy upravil bloud42 28-07-2016 v 10:47 AM

Old Post 25-07-2016 v 20:41 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Severus
Hele dle mě je to genetikou, osobně jsem supercroppoval letos 2x special queen a 1x special kush od RQS obě genetiky, special queen šla lámat v klidu, ale při nalomení Kushe se vždy zlomila celá větev, 4x za sebou - v připadě special queen ani jednou.
Hnojeno stejnými hnojkami, stejná hlína, stejné místo, stejné podmínky.
každopádně se mi z tý poslední fotky líbí, jak je to pěkně maskovaný v přírodě )

citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
já lámu řizek cheese a kytku blueberry ze semene a přijde mi, že ta blueberryna se hodně láme(už snad desetkrát, jedna vetěv drží jako jó a né) a že ty stonky i přes vějšku jsou měkký. větve řízku mužu ohnout pomalu to 90°, za to ze semene tak na 45° a "lup".. je to ale i možný tím, že na tu blueberry svítí o tři hodiny denně míň slunka tak se za nim vytahuje a není pevná..


Whiskey_777 - letos mám v kyblích řízky, tak snad nebudu mít smutnej podzim jinak


diks za komenty.
kdyz lámete, tak ty větve vyvazujete, aby se nenarovnaly?

Old Post 25-07-2016 v 20:56 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - B42's - Venek 2016 - DP Shaman, textilni kvetniky, predpest 125w cfl - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3353250 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív