Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co vybrat? Vlhko, Slunečno, Autoflower..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Nejodolnější z těchto tří?
Auto Jack H.
Auto Sweet Dwarf
Auto Nother Light
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Co vybrat? Vlhko, Slunečno, Autoflower.. Příspěvek č. 1

Ahoj, mám malé dilema. Mám v plánu nakoupit nějaký Autoflowery a pěstit venku, hledám tedy na prvním místě ty nejodolnější. Bude to na pěkném slunném místě s říčkou, kde je bohužel vcelku dost ostatního plevele a čas od času tam proběhne nějakej ten srnec (nebo spíš horský kamzík vzhledem k terénu), nakupuji u FairSeeds.cz (jinde nakupovat nechci, je to tam levné a vše co mi kdy poslali bylo naprosto skvělé)... mají bohužel dost malí výběr co se Autoflowerůtýče:

1) Auto Northern Light
2) Auto Jack Herrer
3) Auto Sweet Dwarf


Popř. mi poraďte, který z těchto tří modelů by byl ideální pro můj první INDOOREK (250W, LED).

PS: Jak jsem zjistil nemá cenu se spoléhat na popisky odrůd, které naleznete na internetu (většinou na stránkách, které je prodávají). Mnohem více bych si cenil osobních zkušeností.

Old Post 21-05-2016 v 11:44 AM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
Autoflowery jsou v indooru blbost, neboť nemáš pořádně kontrolu nad tím, kdy ti to začne kvést.
Riskuješ, že ti to přeroste a co s tím pak budeš dělat?

Co se týče outdooru, já jel od Fair seeds loni Blueberry, Jacka a Somango a z těchhle tří mi přišlo že Jack měl o poznání vyšší nároky na vodu.
Kolikrát byl z toho sucha úplně zvadlej, ale vždycky se zmátořil a nakonec z něj byl +- stejný výnos jako z ostatních.
Tak možná že to není špatná volba, ale asi záleží jak často jsi schopen chodit kontrolovat.

Northern lights jsem jel předloni, ale až v druhé půlce léta, takže mi dozrávaly v říjnu/listopadu.
Kupodivu přes deště a celkově nic moc počasí jsem je dojel bez plísně, jen ten výnos nebyl takovej.
A byla to docela těžká Indica (uspávačka )

Old Post 21-05-2016 v 12:16 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Ahoj,na indoor by som volil radsej "normalny" model nez autoflower. Najlepsie z klonov.

Old Post 21-05-2016 v 12:20 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 4

Já by sem se toho nebál,
zkus nastudovat seedbanku Mephisto genetics.....

Old Post 21-05-2016 v 12:29 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Whiskey_777 - mě to z principu přijde zbytečný je autoflowery pod lampou.
Podstata autoflower je v tom, že jsou pod sluncem hotový mnohem dřív než standardní sativa/indoca.
Tzn. když včas vysadíš tak se vyhneš podzimním plískanicím a nečasu.
Případně je to ideál pro nedočkavce, kteří nechtějí čekat na sklizeň až do podzimu.

Kdežto pokud jedeš pod lampou, tak si začátek květu "nastavíš" sám tak jak chceš, resp. tak aby ti to v ideálním případě vyšlo tak akorát na velikost tvého boxu.
Navíc u autoflowerů máš určitým podílem ruderalis geneticky dán nižší výnos a někteří tvrdí že se to pozná i na chuti. (já to zatím nepoznal, tak buďto jsem měl štěstí, nebo nejsem takovej gurmán )

Old Post 21-05-2016 v 14:27 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 6

Franta: ak chceš kvalitnú genetiku tak odporúčam toto: https://www.royalqueenseeds.cz/125-...-automatic.html
Na Fairseeds by som sa vysral, tri-štyri dozadu som od nich išiel nejaké automaty pod 125W CFL red. Vtedy to predávali ako growshop.cz seeds.
Spokojnosť - každé kolo som išiel 5 kusov a výnos bol vždy cca 60-70 g. Postupom času ale to išlo dole vodou. Teraz si kupujem len od Royal Queen Seeds a ešte dlho budem!

Kamarát kupoval osivo od Fair seeds kvôli cene... Veď ako majú na front stránke napísané "Holandská kvalita za české ceny." Genetika Fair Seeds pochází ze zahraničí - Španělska.
Prejdi nejaké témy na tému Fair seeds tu na G.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 22-05-2016 v 14:15 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Díky moc za skvělé odpovědi. To jsem fakt nečekal Od fair seeds zkusím tedy jen Auto blueberry i když jsem o ní původně ani neuvažoval a auto nothern light koupim raději od royal qeen seeds jak psal mirosk. Pod světla (pokud zjistím že se mi to vyplatí z hlediska elektriky) automatky dávat nebudu a místo toho tam prdnu nějakej plnohodnotnej strain na spaní. Tak doufám že to dorazí co nejdříve ať můžu sázet :P

Old Post 30-05-2016 v 12:08 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrtko
Nový Člen

Karma uživatele mrtko - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

nechcem ta odradzat, ale Auto blueberry fair seeds 5kusov som dal naklicit pred 2ma tyzdami, 4vyklicili, 2skapali po troch dnoch ako vyrastli zo zeme a z tych dvoch co ostali vyzera len jedno ako tak k svetu, ak sa pre ne rozhodnes tak prajem viac stastia ako som mal ja.

Old Post 30-05-2016 v 12:42 PM
mrtko je offline   Profil uživatele mrtko   Find more posts by mrtko   Foto galerie člena mrtko   Click here to Send mrtko a Private Message   Add mrtko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

FAIR SEEDS je dobrá banka vždy kvalitní sklizen.možná by to chtělo lepší vynosy ale za málo peněz dost kvalitní muziky.

Old Post 01-06-2016 v 20:53 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 10

pokud jestes vybiras tak ja letos jedu nejspis afghan kush ryder 3/7 a vic semen, pohoda, 100 pro indika, ucinek narkoticky pry lecivy, aby ne, ma to udajne 22thc/1,2 cbd, tady ho moc lidi nepestuje ale v zahranici pry best podle nekterych people, pro me akorat jelikoz mam takove stavy rad hotovej za 45 az 55 dni

Old Post 05-06-2016 v 09:27 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajoss
Nový Člen

Karma uživatele pajoss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 11

Od fairu se hodi spis jen podzimni kytky aji ty auta nejsou spatne nejsou ale zalezi na fenotypu jaky chytnete kamos minuly rok stama kupil automaty jednu mi dal ja sem stoho mel sisku jak ruku a on par blizen na kytce je to o stesti sle ja beru kazdy rok automaty z naturalu a nemuzu si stezovat vetsina mi jich vzdycky vyroste minimalnr metr a pul a jestli muzu poradit ak auto a sweet tooth auto mi vzdycky vyrostly nejvetsi mam je ted nasazene s magnumkama od budhy a sou stejne velke za mendi prachy

Old Post 28-06-2016 v 10:18 AM
pajoss je offline   Profil uživatele pajoss   Find more posts by pajoss   Foto galerie člena pajoss   Click here to Send pajoss a Private Message   Add pajoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4592110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív