Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dorazil jsem i sem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Roduard
Nový Člen

Karma uživatele Roduard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 4  

Dorazil jsem i sem Příspěvek č. 1


Ahoj, zdravim všechny stálé členy ( i ti co pouze prochází.
Zkušenosti s pěst. mám spíše z outdoru kdy jsem dával na balkon 5 kytiček. Dva roky jsem nepěstoval a minulý rok jsem zkusil zase sázet ( do květináče )
Používal jsem kompost a řízky od growerů.... Teda sklizeň aby se neřeklo ale měsíc jsem nemusel nic kupovat.
Letos jsem se do toho obul trošku více......
Dvě várky:
5x AF Blueberry ( sázeno do kompostu ) vzklíčení ve skříni další růst balkón na jiho-západní stranu. Po nějakém týdnu se mi přestaly líbit a hledal jsem problém ( Kroutily se listy a celkem pomalý růst ). Měřil jsem PH a EC, při tom jsem zjistil že kompost má vysoké EC ( 5+ ), tak jsem přesadil do Royal Mixu od Plagronu s Keramzitem. Na kytičky tu čeká v pozdější fázy až dojdou živiny z substrátu Fish Force ( plagron ), možná i Alga-Mic ( BioBizz ) a na květ Bloombastic ( Atami ). Na kořeny jsem nic Extra nekoupil ale jednou týdně do zálivky uleju Power Roots ( Plagron ) co tu mam pro indoor. Též jednou týdně přidávam enzym ATAMI B´CUZZ Atazyme.
9x AF Magnum ( Light Mix od Plagronu ) Místo Keramzitu použit ( z blbosti ) Perlit. Růst ve skříňi již měsíc stáří. 11L květináče, 600W lampa ( Nejdřív Dual spektrální a před 2. dny jsem dal na květ protože už se květy oběvujou u 8 kytiček. Box 150x150x200, 40 cm jeden větrák pro pohyb vzduchu uvnitř. UFO 450m3 na odtah a výměnu vnitřního vzduchu. Vlhkost udržuju na 80% ale někdy je tam 65% ( asi tou lampou ) a jindy 90%. Na hnojení používam set/pack od Plagronu s tim že jsem začal hnujit po prvnim týdnu 10% dávkou ( dvě kytičky zežloutly ale zachránil jsem je ), Měsíc růstu a maji stonky velké jako malíček. Jednou týdně do zálivky ( čistá voda s upravenym PH ) přídávam ATAMI B´CUZZ Atazyme.
Již jsem četl o nevhodnosti AF do skříně, ale za zkušenost ani tisíc rad neni.

Když už nic, tak aspoň trošku.

Old Post 15-06-2016 v 04:38 AM
Roduard je offline   Profil uživatele Roduard   Find more posts by Roduard   Foto galerie člena Roduard   Click here to Send Roduard a Private Message   Add Roduard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

"royal mix s keramzitem... Místo Keramzitu použit ( z blbosti ) Perlit"

Sis to nějak pomotal. Perlit sou ty bílý "kuličky" který se míchaj k substrátu na provzdušnění. Light i royal mix od plagronu už sou s perlitem. Keramzit sou větší hnědý kuličky, je dobrej jako drenáž nebo pomocník u hydra, ale do hlíny k ničemu.

Jinak nevypadaj uplne v nejlepsi kondici, tak drzim palce.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-06-2016 v 06:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roduard
Nový Člen

Karma uživatele Roduard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3



Tady obrázek AF Blueberry v rekonvalescenci

Když už nic, tak aspoň trošku.

Old Post 15-06-2016 v 21:37 PM
Roduard je offline   Profil uživatele Roduard   Find more posts by Roduard   Foto galerie člena Roduard   Click here to Send Roduard a Private Message   Add Roduard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 4

Čau, vítej, teda :-) nevěš hlavu, v určité fázi jsem na tom byl ještě hůř než ty :-))

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 16-06-2016 v 09:17 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roduard
Nový Člen

Karma uživatele Roduard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5



Nové Foto po pedikůře/manikůře a vyvázání....

Když už nic, tak aspoň trošku.

Old Post 21-06-2016 v 16:13 PM
Roduard je offline   Profil uživatele Roduard   Find more posts by Roduard   Foto galerie člena Roduard   Click here to Send Roduard a Private Message   Add Roduard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2010 - Zdravim jsem tu novej. - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7718640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív