Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fair seeds AF 2016 - Orange Bud Diesel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Přátelský tu rozhodně jsme, ale je to krapet k neuvěření. 1,2m..dobře..ale kolik v průměru.. 6?7m? Já ti nevim..už jsem,, pár" hezkejch kytek měl, ale sotva tam bylo půl kila. Treba critical+2.0 mel tak 2m vysku a strašně moc na šířku. Takovy 3 kytky dohromady to byly a dala jen 300.. A to jsem čekal min. 500..
Asi rovnou sem měl říct že to nebylo ze semene ale řízek, 1,2 do vejšky a skoro dva do šířky. roztahaný větve pomocí provázků a kolíků. hlavně sme z kytky udělali 5x100g pytle který šli do světa a pak sme furt měli celou zimu co hulit.
věřit nemusíš, nemam duvod si v podstatě na anonymním foru vymejšlet))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 15-06-2016 v 09:44 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 18

hosi a neni to jedno?delame to kazdej pro sebe co ja vim...a jestly nekd pali i klacky tak tam klidne muze bejt na vaze nesmysl.... peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 15-06-2016 v 17:20 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 19




Kytky už rystou 38 dní, dostávají plnou dávku hnojiv a je to znát, rostou před očima jinak se substrátem jsem spokojený, díky přidané hydratační složce nevysychá moc rychle a zatím zalévám tak jednou za tři dny a v pohodě to stačí.

Old Post 22-06-2016 v 11:02 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20





Další update z 51. dne růstu. Zatím vše bez problému, kytky rostou dobře, vypadají víceméně stejně, až na jednu s menšími genetickými vadami. V blízké době už očekávám květ, škoda že tady dost prší, počasí přeje spíš houbám než konopí.

Old Post 06-07-2016 v 09:41 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 21





Tak jsem se vrátil po osmi dnech dovolené v Egyptě, šel jsem se podívat jak se mi o kytky postarala dočasná chůva (moje máma ) a valil jsem oči. Očekával jsem, že už to pokvete, ale ono prd a vyjelo to nahoru snad o třicet čísel. Zatím to vypadá, že měl Váchy 55 pravdu, když na začátku vlákna psal, že Orange Bud Diesel od FS asi není samokvetoucí. Roste to už 64. den a zatím vyjely jen preflowers, tak co si o tom myslíte vy? Jinak už jsem nasadil hnojivo na květ, tak snad ty palice trochu podpořím, aby se začaly ukazovat. Chtěl jsem se zeptat, jestli bych ty kytky měl nějak prostříhat, nebo nějak jinak upravit. Minulé roky jsem akorát ostříhal největší listy, které stínily palicím, mám u toho zůstat? Díky a mějte se

Old Post 19-07-2016 v 16:02 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 22

Zdar,srry ze ti to tu zasiram,jen chcu poznamenat ze mam to same plus jeste jh a black domina a stejne tak.pustili preflowers uz pred 14 dny a dal to roste defakto bez toho aby rasily dalsi chlupy.mno ja to mam na balkone tak doufam ze se to bzro zastavi.LoL

Old Post 19-07-2016 v 17:30 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 23

Mohu se zeptat-to jsou ty akční semena 10ks za 600kč?

Old Post 19-07-2016 v 20:57 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 24

Hele jo, já dával 315 Kč za pět semen. Teď na to koukám na eshopu a píšou tam jen feminizovaná, takže jsem to asi objednával zhulenej a pojal za fakt, že je to automat takže se tímto omlouvám za mystifikaci, je to fotoperiodický a pro mě to v tom případě bude premiéra, snad to klapne :-)

Old Post 19-07-2016 v 21:22 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumas
Stálý Člen

Karma uživatele rumas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 25

:-D

Old Post 19-07-2016 v 22:44 PM
rumas je offline   Profil uživatele rumas   Find more posts by rumas   Foto galerie člena rumas   Click here to Send rumas a Private Message   Add rumas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 26





Takže pokračujeme dále, kytky rostou 80 dní. Nic zásadního jsem s nima nedělal, nezaštipoval jsem, protože jsem je považoval za automaty. Jen jsem lehce prostříhal listy a hnojím kombinací biobizz grow + bloom. Od posledně holky celkem zhoustly, už aby se dělaly palice

Old Post 04-08-2016 v 11:09 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 27

Nádhera,daří se jim,gratulace:-)

Old Post 04-08-2016 v 13:11 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 28






Kytky rostou 97 dní, začíná to kvést. Chtěl jsem se zeptat, jestli je normální , když mi v tuhle dobu začínají žloutnout listy ve spodní části rostlin. Není to deficit nebo přebytek živin? Hnojím každý druhý den. Krom kytek jsem vyfotil i žluté listy, co jsem dnes ostříhal a taky list, na kterém jsem našel nějaký vajíčka. Někdo kdo ví, co to je za havěť? Pro jistotu jsem to spálil

Old Post 21-08-2016 v 16:13 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 29

Zdar bych tipoval ze už máš prorostly ty kvetniky chtělo by to do země a že to zloutne taky tam už nejakej pátek zřejmě budou kytky vypadají pěkně zdravě aspoň dle fota
Pěkný to máš k+

Old Post 22-08-2016 v 09:16 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 30

Díky za K a ujištění, že jim kromě místa nic nechybí. Budou muset dorůst v kýblech tak jak jsou, bohužel si kvůli sousedům nemůžu dovolit třímetrový hovada. I tak to bude asi pěkná sklizeň, pokud to neshnije. Koukám, že s plísní si letos užíváš svý...

Old Post 23-08-2016 v 10:57 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 31

Máš to super ..jen bych to pomalinku začal podpírat at se tui to nepoláme jeden prudčí déšť a máš z toho salát

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 23-08-2016 v 20:02 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 32





Zdarec, holky jsou ve 110. dni života. Květináče jsem přikolíkoval k zemi, aby při bouřce vítr nepovalil kytky, jako se to už jednou stalo. V nejbližších dnech nějak vyřeším i podepření jednotlivých větví, pravděpodovně jen přitáhnu větve vázacím drátkem k hlavnímu stonku. S kytkama se v průběhu pěstu pořád nějak hejbalo po zahradě (z různých důvodů ), ale teď už musí zůstat kde jsou... Přikládám aktuální fotky všech holek + detail květu. Zatím jsem pěstoval jen s automaty, mám se hodně bát, že to nestihne dokvést nebo ne? Díky a mějte se

Old Post 03-09-2016 v 13:40 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6978800 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív