Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fair seeds AF 2016 - Orange Bud Diesel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Fair seeds AF 2016 - Orange Bud Diesel Příspěvek č. 1




Zdravím místní členy, konečně jsem se při své třetí outdoor sezóně rozhodl, že se s Vámi podělím o svůj výsledek.

GENETIKA

Letos jsem se rozhodl pro genetiku Orange Bud Diesel od Fair Seeds. Na groweru jsou na tuto seed banku různé názory, já jsem od nich jel svůj první pokus s Northern Lights a tenkrát se to moc povedlo, tak uvidíme jak to dopadne letos. Kytek bude 5, klíčil jsem na vatových tamponech a semínka jsem poté dal rovnou do hlíny do finálních nádob.

MÍSTO A SUBSTRÁT

Kytičky si budou hovět na slunné zahradě ve 20l zednických kýblech natřených na bílo, aby se tolik nehřály od slunce. Jako pěstební médium jsem zvolil substrát pro samozavlažovací truhlíky od společnosti Floria. Líbilo se mi složení, tak jsem ho vzal. PH jsem od oka doladil dolomitickým vápencem.

HNOJENÍ

Hnojit budu osvědčenými hnojivy od Biobizz, konkrétně jejich Grow, Bloom a Fishmix. Fishmix budu v růstu dávat i na listy rozprašovačem. Budu se snažit letos zalévat tak akorát, v minulých letech jsem ve snaze dát kytkám všeho dost několikrát přelil.

FOTO 1,2,3 - ukázka z minulého roku, Magnum od Buddha Seeds

Old Post 12-06-2016 v 19:10 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2






Semínka šly do hlíny 13. 5. a vylezly na svět o dva dny později. Podařilo se to všem pěti, takže zatím vše bez problémů. Do dnešního dne jsem akorát musel řešit menší útok mšic, ale jeden postřik Mospilanem to vyřešil. Přišlo se na to včas, takže nedošlo k žádným škodám.

Foto 1,2 - kytkám je 14 dní
Foto 3 - 19 dní
Foto 4,5 - 26 dní

Old Post 12-06-2016 v 19:31 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Pěkný.. až na to, že or.b.x diesel asi neni AF. Je pravda, že co jsem měl já, tak jedna kytka ze 3 byla fotoperiodická a 2 AF..ale nechovalo se to jako klasická af..přeplo to za delší dobu. Proto taky moc tý genetice nevěřim..

Thomas V.

Old Post 12-06-2016 v 20:21 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowHammer
Nový Člen

Karma uživatele GrowHammer - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4

Ahoj, zatím to máš všechno moc hezký ať se daří i nadále

chci se zeptat na Norten light.. jedu ho letos.. co se ti s ním stalo ?

jinak jedu amnesii od fair seeds autoflower.. a jsem vážně spokojen s touto seedbankou

Old Post 12-06-2016 v 21:12 PM
GrowHammer je offline   Profil uživatele GrowHammer   Find more posts by GrowHammer   Foto galerie člena GrowHammer   Click here to Send GrowHammer a Private Message   Add GrowHammer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

Northern Lights byla hodně dobrá genetika, obě kytky tenkrát dozrály bez náznaku plísně, dohromady výnos asi 170g, pocukrovaný jak blázen a účinek taky stál za to slušně to člověka posadilo na zadek... Ten magnum od Buddhy co jsem jel minulý rok se s tím nedal srovnat, proto jsem se letos vrátil k Fair Seeds

Old Post 12-06-2016 v 21:36 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od HustoKrutas
Northern Lights byla hodně dobrá genetika, obě kytky tenkrát dozrály bez náznaku plísně, dohromady výnos asi 170g, pocukrovaný jak blázen a účinek taky stál za to
si měl na dvouch automatkách od fair 170g??:O pěknýý, toho bych chtěl taky docílit pač je budu objednavat a nevim co od toho čekat. si to musel mít normálně v zemi nebo v kyblich??

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 13-06-2016 v 11:17 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7




citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
si měl na dvouch automatkách od fair 170g??:O pěknýý, toho bych chtěl taky docílit pač je budu objednavat a nevim co od toho čekat. si to musel mít normálně v zemi nebo v kyblich??


Jo, přesně tak :-D Měl jsem je ve stejných kýblech jako letos, prdnul jsem je tam bez přesazování a hnojil jsem biobizzem... Je teda fakt, že jsem použil i ten jejich Topmax, ale nevím do jaký míry to mělo vliv na výslednou váhu, ale každopádně jsem byl spokojen :-D víš jak to je, štěstí začátečníka... Našel jsem fotky, tak mrkni

Old Post 13-06-2016 v 20:29 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 8

Ten TopMax si pouzil tak, ze si ho vylial do misky na vahe a potom si tam polozil susinu? Lebo to by potom naozaj malo vplyv na vyslednu vahu.. mozno som len unaveny a zle vidim, ale naozaj mi nepride, ze kytky, ktore su na fotkach by na sebe mohli mat cca 85g.

Old Post 13-06-2016 v 20:44 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

Haha, vtipný ;-) je to už nějaká doba a vážil jsem to na kuchyňský váze, ale přes 150g toho bylo určitě... Tak jsem zvědav, jestli se mi letos podaří podobný výsledek

Old Post 13-06-2016 v 21:40 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero
Ten TopMax si pouzil tak, ze si ho vylial do misky na vahe a potom si tam polozil susinu? Lebo to by potom naozaj malo vplyv na vyslednu vahu.. mozno som len unaveny a zle vidim, ale naozaj mi nepride, ze kytky, ktore su na fotkach by na sebe mohli mat cca 85g.
tak já loni byl svědek jak kamoš z 1,2m kytky sklidil třičtvrtě kila a vubec by si to neřekl. sme si řikali že tam bude tak čtyřistra a prásk! je to i strukturou palic(to určitě znáš, když jsou maly paličky tvrdý jak kamínky tak na tom máš hned deset)některej model je prorostlej víc některej míň.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 14-06-2016 v 08:52 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

Koukam tu z nas nekdo dela uplny blbce a mysli si ze jsme asi uplne slepi...

Tyhle fantasmagorie ciselny ti opravdu nikdo nezere...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-06-2016 v 10:31 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 12

Asi se pred 70 omylem zatoulala ta 1.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 14-06-2016 v 12:13 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13

Dobrý kluci, máte patent na rozum, tak se hádat nebudu... Ještě si rozmyslím, jestli budu pokračovat v reportu nebo se na to vyseru, když vidím jaká přátelská atmosféra tady panuje...

Old Post 14-06-2016 v 15:23 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 14

Kolego,pratelska atmosfera zde panuje,ale i me pripada,ze ta "1" se tam nejak pripletla.

alpine

Old Post 14-06-2016 v 18:46 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15




Anyway... Kytky mají za sebou 30 dní a vypadají zdravě. Zatím dostaly hnojivo pouze jednou.

Old Post 14-06-2016 v 20:06 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 16

Přátelský tu rozhodně jsme, ale je to krapet k neuvěření. 1,2m..dobře..ale kolik v průměru.. 6?7m? Já ti nevim..už jsem,, pár" hezkejch kytek měl, ale sotva tam bylo půl kila. Treba critical+2.0 mel tak 2m vysku a strašně moc na šířku. Takovy 3 kytky dohromady to byly a dala jen 300.. A to jsem čekal min. 500..

Thomas V.

Old Post 14-06-2016 v 21:48 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0786390 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív