Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Guerilla grow a zahrada 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 33






Dívám se že jsem sem dlouho nehodil fotky matek tak jsem je nafotil abych nebyl pozadu jinak myslíte že má ještě cenu kupovat hnojivo na květ? (Už jsem na dně flašky) na ten necelej měsíc to ještě cenu asi má.. jinak při další zalivce začnu přidávat green sensation bude to cca 25 den květu
1.celek
2.opium (lst ohnuta k zemi)
3.durban
4.opium
5.durban
Nefotim vsechny zvlášť abych to tady zbytečně moc nerozvadel na vyžádání což se nestane je sem klidně hodím
Jinak dnes začne fermitace na magnumu a poté curing

Old Post 22-09-2016 v 11:04 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 34

Ahoj,máš to pěkný,nejvíc se mi líbí Opium.Možná bych u toho Durbana otrhal ty žlutý listy,aby ti to od nich nezačlo plesnivět.Ten je origoš od DP?Ptám se protože uváděj,že je to 100% sativa a na první pohled mi ta kytka jako čistá sativa vůbec nepřijde

Old Post 22-09-2016 v 14:40 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 35

Čau jojo mě se taky líbí nejvíc to LST opium jen mám strach že to nestihne, v květu je opožděný oproti zbytku ale já mu věřím že to stihne ano durban je orig. od DP taky se mi moc nezdá že je 100% sativa ale jinak vypadá pěkně dneska skočím pořádněotrhat ty žluté listy jinak díky za pochvalu a že jsi se ozval měj se

Old Post 22-09-2016 v 16:12 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 36





Dnes na rychlo z mobilu pár fotek
Palice mohutní, listy zloutnou dnes po týdenní odmlce dostanou hnojivo, green sensation už ubývá,čorky začínají u nás řadit takže doufam že nepřijdou i na moji zahrádku... :/
Ještě otázka na té první fotce jde vidět na listu cestička od cervika mám to na všech kytkach náhodou nevíte jak na ty bastardy? samozřejmě s ohledem na to že kytky jsou zhruba v polovině květu
1. Opium
2.opium LST (nevejde se do fotky )
3.durban
4. Celek,zdá se mi že mají nějak málo listů tak protrhavam jen poškozené nahnedle apod. Žluté až když jdou lehce ohnutim odlomit
Jinak díky všem za k+ a sledovanost

Old Post 29-09-2016 v 10:53 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 37





Tak se mi zdá že durban a jedno opium už jsou zralé na sklizeň ale podle mikroskopu to nějak nedokážu posoudit na obou jsou už mléčné trichomy které střídaj čiré a už i jantarové v jakém poměru jsou se určit nedá ale mléčných je nejspíš nejvíc takže to asi sklidím ale byl bych rád kdyby podle infa a fotek mi někdo kdo už má pár sklizní za sebou řekl jestli je už pravý čas zajímavé mi přijde že na nejmíň zralém opiu jsou také zakalené trichomy ale to bude nejspíš úhlem pohledu..
Počasí nám moc nepřeje a vlivem větru a deště se mi zlámaly 3 větvě tak jsem většinu větví co vypadali hodně zatížené vyvázal no celkem peklo
1.Nejstarší opium
2.Celek
3.Durban palice
4.Nejmladší opium (LST)
Pokračovaní v dalším příspěvku

Old Post 08-10-2016 v 10:31 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 38





1.starší Opium
2.mladší Opium
3 nejmladší Opium
4.Durban
U první a poslední fotky se vás teda zeptám myslíte že už jsou zralé na sklizeň?

Old Post 08-10-2016 v 10:42 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 39

Zdar.zalezi na zakaleni .dle vzhledu a pocasi bych to asi sundal.jooo myslim ze nic vic uz z toho nevyleze.at chutna ......

Old Post 09-10-2016 v 12:07 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 40

čau jojo většina trichomů už je zakalená do konce týdne dojedu flush a v sobotu nebo neděli podle počasí seknu jedno opium a durbana budou akorát si myslím
jinak už mě taky začáná trápit plíseň a bohužel i ti červíci zasraní zatím v malém množství ale i tak nad tím poslední dobou trávím hafo času... je to peklo ale bude to stát za to

Old Post 10-10-2016 v 09:33 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 41



čus,ani jedna není zralá,ta na první fotce bude dřív než ta čtvrté.Každopádně jestli ti to hnije tak je to na uváženou,lepší sklidit nedozrálej model než plesnivý palice.Rozdíl bude akorát v chuti,hodně záleží na sušení,účinek bude stejnej.Na nějaké zakalení se vyser,to je stejná kravina jako kytky lámat,že se víc bráněj a víc se obsypávaj..Zkrátka až budeš mít na terminálu a horních šiškách všechny chlupy hnědý a palice se bude jakoby zavírat tak kosa.Takhle nějak by měla vypadat zralá venkovní kytka.

Naposledy upravil gyzmo 10-10-2016 v 17:00 PM

Old Post 10-10-2016 v 16:46 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 42

No právě na tom durbanu a opiu už bylo snad 90% chlupů hnědejch zakalený byli už i jantarový se objevili a našel jsem na plíseň tak jsem je včera sklidil v průběhu týdne hodím foto

Old Post 11-10-2016 v 22:33 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 43



Tak už mi zbývá sklidit poslední opium a je to
Les nakonec nedopadl špatně minulou neděli sklizen Cream Caramel tvrdé pálky jak kameny a nasypané taky slušně příští sezónu pojedu v lese zas jen na lepším místě a líp si to připravím
1Cream Caramel
2.Opium 2 dny před sklizní
cca do týdne hodím fotky suchého

Old Post 20-10-2016 v 13:09 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 44

Letos jsem od kamaráda dostal Cream Caramel. Pálky jak šutr, sladká chuť kouře, po dokouření žádný sušák, na rtech zůstane chuť karamelu, jak po bluntu.
Já takový modely můžu a moc mě to oslovilo, příští rok rozhodně pojedu.
Máš to pěkný.

Naposledy upravil furian 20-10-2016 v 17:53 PM

Old Post 20-10-2016 v 17:13 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 45


Tak a poslední půjde pod kosu nejspíš dnes po práci LST Opium nakonec na tom není tak špatně jak jsem si myslel sice by ještě chtěl tak týden dva ale plíseň se ukazuje v plné síle (už jsem vyhodil pár vršku a spodky radši ani nepočítám ) jinak trichomi jsou už všechny mléčné a některé chytají už i jantarovy nádech
Koncem týdne se víc rozepisu a hodím fotky přímo palic, sem v práci a píšu z mobilu... nemám poslední dobou čas jak každý den stříhám listy hledám plíseň atd.. vsak to znáte

Old Post 25-10-2016 v 07:59 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
05-09-2011 - Zambova zahrada 2011 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4692730 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív