Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Guerilla grow a zahrada 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 17

Ahoj, já když sázim ven, tak si to doma předpěstuju a pokud ta kytka není alespoň 30 cm vysoká tak bych ji tam nedal, prostě vysazovat už rovnou velký kytky, na ty se ti už potom slimáci vykašlou nebo ti ji alespoň nesežerou celou-jen list, a když ti to srnky polámou, holt jim dáš dlahu, obvážeš a rostou dál. To je ale rada na příští rok, nechť ti to letos aspoň to co ti zbylo vyroste, protože volně v přírodě žádná zaručená ochrana není. Třebas stačí si jen všimnout a nesázet to tam, kde maj zvířata pěšinky apod.:-) ( Je to sice lidové. ale já vždycky okolo pole čůral, což plaší ty zvířata a docela to zabíralo) Dobrou chuť

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-07-2016 v 07:48 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 18

Jojo ty co jsem dal do lesa tak měli už cca 20cm a s tou dlahou jsem už vyléčil durbana kterej valí spokojeně dál :-) jinak jsem dal do lesa půl igelitky vlasů nachcal kde se dalo a pak jsem aji použil vanish a od té doby no problém
Jednu kytku vlese si myslím že vytrhl nějakej myslivec protože okolo toho místa byla i posekana tráva takže bych na zvěř moc nesazel :-) večer hodím ty fotky musím říct že mám ze všech kytek radost, Daří se jim maj pěknou barvu větví se a rostou jak z vody takže tak
Díky, tobě ať taky rostou

Old Post 11-07-2016 v 11:14 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 19






1.Cream Caramel F1 (les) 1,4m
2.Magnum auto
3.Durban Poison 55cm
4.Opium starší 90cm
5.Opium mladší (LST) 60cm
na poslední opium už nestačí příspěvek tak to nebudu zbytečně prodlužovat

Naposledy upravil Raizer 11-07-2016 v 17:44 PM

Old Post 11-07-2016 v 17:28 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 20

Myslíte že bude mít smysl hnojit to auto magnum když je v royal mixu od plagronu kterej je predhnojen na 6 týdnů? Podle mě bude stačit když ho na konci 2-3 zaleju green sensationem :-) co myslíte?

Naposledy upravil Raizer 13-07-2016 v 11:04 AM

Old Post 13-07-2016 v 08:29 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 21




Tak po týdnu zase update zahrady, největší opium už má 120cm
1- opium,durban,opium
2-opium LST
3- magnum

Old Post 19-07-2016 v 13:05 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 22





Kytkám se daří jen Durban je teď nějakej zabržděnej

Naposledy upravil Raizer 29-07-2016 v 21:10 PM

Old Post 29-07-2016 v 20:50 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 23






Tak po delší době zase update
1. Opium
2 LST Opium
3.Durban
4.magnum
5. magnum detail

magnum má kolem 50cm dnes je to 38 den od klíčku ale nějak se mi nezdá chytl jsem asi hodně sativový pheno, kámoš má taky magnuma a má ho dá se říct úplně jinej (o něco větší tlustší listy a ještě mu tak ani nekvete) takže zatím nic moc nadšenej nejsem moc na něj asi nebude ale aspoň bude co do huby než dokvetou matky :P
jinak největší opium asi 190cm
skuste někdo tipnout kolik bude na magnumu G je to můj první AF takže nemám představu

Old Post 07-08-2016 v 10:38 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 24





Po 8 dnech opět a zas update magnum má 62cm už kvete ostošest durban vypadá že už taky pomale začíná a opium zatím ne
1.Celek
2.Magnum detailněji
3.Opium LST
4.Opium tak 2,3m :P

Jinak byl jsem i v lese za cream caramelem ale nefotil jsem je to celkem koště
Nebojte se mě zkritizovat nebo klidně i pochválit :P , ať se něco děje

Old Post 15-08-2016 v 18:56 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 25



!!!POMOC!!!!
na Magnumu se mi už delší dobu tvoří plíseň nejspíš padlí a jelikož už má 55 dní a dost kvete tak jsem zvolil jako opatření peroxid vodíku 3% dal jsem mu zatím 2 postřiky ale že by to nějak extra pomohlo se říct nedá tak se chci zeptat jak mám ten peroxid ředit všude se to uvádí jinak a nechci to zas přehnat Jinak na Matkách není ani flíček plísně tak aspoň že ty jsou ok Uvítám každou radu DÍKY
EDIT: večer sem hodím fotky matek a té plísně z blízka

Old Post 25-08-2016 v 16:26 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 26





Tak jsem to nestihl ten večer tak je hodím dnes Všechno už kvete jen LST opiu se nějak moc nechce ale taky začíná
1. Celek (v květináči Durban poison)
2. Opium
3. Opium LST
4.magnum (dnes dostal 3tí peroxidoví postřik proti plísni na listech, dost to pomáhá tak doporučuju hlavně v květu )

Edit: Dívám se že bych měl zlepšit kvalitu fotek tak příště

Old Post 28-08-2016 v 10:40 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 27



pokrok magnuma, zbytek nafotím v týdnu
dnes jsem začal flushing s destilovanou vodou ale není to ještě brzo? za 11 dní by měl podle seedbanky jít pod kosu vím že to nemaj přesný ale je to moje první sklizeň tak se zeptám i na názor zkušenějších a když jsme u toho tak green sensation po dobu flushingu má smysl přidávat? myslím třeba jen prvních 5 dní.
(doufám že se někdo ozve )

Naposledy upravil Raizer 06-09-2016 v 19:35 PM

Old Post 06-09-2016 v 19:13 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZigZag
Stálý Člen

Karma uživatele ZigZag - 87% PěstitelskáKarma uživatele ZigZag - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 28

Ahoj,podla mna ma ten magnum ešte dost času,tie blizny su vsetky ešte biele.
Videl som tu niekde na fore ze ho pri outdoore chalan išiel vyše 100 dni.

Old Post 07-09-2016 v 18:25 PM
ZigZag je offline   Profil uživatele ZigZag   Find more posts by ZigZag   Foto galerie člena ZigZag   Click here to Send ZigZag a Private Message   Add ZigZag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 29

Čau jojo taky jsem to viděl ale to ten můj nedá tech 100 ty fotky dost zkreslujou, odhadem už je 20-30 % blizen hnedejch nechci ho nechat prezrát ale s tím flushem ještě chvíli počkám. Dík že jsi se ozval ať to kvete ostošest
Edit: Padlí se mi vrátilo na magnuma :/ po 3% peroxidu formou postřiku byl víc jak týden klid a teď je tu zas takže zítra ho zas stříknu a budu doufat že už bez problému dozraje

Naposledy upravil Raizer 08-09-2016 v 17:05 PM

Old Post 08-09-2016 v 05:42 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 30





Magnum budu sklízet do pátku už se má zhoršit počasí tak nechcu riskovat plíseň když už jsem měl takoví problémy s padlím jinak se mi zdá že už stejně chce na vrcholku už je tak 70-80% hnědejch jen spodky jsou tak 60% cca. Mikroskop jsem měl mít ale nakonec se to podělalo takže na magnumu se už nepodívám na trichomy...
psal jsem a fotil ve spěchu takže sorry za chyby
1.Magnum
2.Magnum vrcholek
3.Femky
4.LST opium
5. Opium

Naposledy upravil Raizer 14-09-2016 v 21:36 PM

Old Post 13-09-2016 v 16:32 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 31


Je tu někdo bystrozrakej ? včera se mi podařilo vyfotit magnuma detailně. Myslíte že v ten pátek bude vhodná doba na kosu?
Edit: po přidání fotky jsem si všiml že tam jde hovno vidět takže tak

Naposledy upravil Raizer 14-09-2016 v 10:49 AM

Old Post 14-09-2016 v 05:40 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 32




Tak magnum už visí sice brzo ale nechtěl sem aby mě plíseň predbehla plíseň se začala zas ukazovat v plný síle tak v 79 dni jsem ho sekl seedbanka udávala sklizeň na 78 den ale očividně to ještě pár dní chtělo podle mě no posuďte sami jinak ten mikroskop mi konečně dnes odpoledne dojde po víc jak týdnu čekání tak sem večer hodím ještě fotky trichomů a to jsem zvědav
Fotky jsou pouze magnum
Jinak je to moje první sklizeň a kritiky se nebojím tak pište

Old Post 19-09-2016 v 11:11 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
05-09-2011 - Zambova zahrada 2011 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9022940 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív