Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Guerilla grow a zahrada 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Obecné Guerilla grow a zahrada 2016 Příspěvek č. 1


Čaute groweři tohle bude můj první grow takže rád uvítám rady
Odrůdy : Opium - Paradise seeds 3x
Durban poison - Dutch passion 1x
Cream Caramel F1 - Sweet seeds 1x
AF Magnum - Buddha seeds 1x

Zemina : Plagron Royal mix + nějáké procento Plagron Grow mixu a Substrátu pro pelargonie. Vyšlo to na cca 50 l na kytku


Hnojivo :Plagron Vita race(phytamin) 2x týdně, Plagron Alga Grow ,Plagron Alga Bloom, Plagron Green Sensation



budu postupně přidávat fotky jak se kytkám daří

Naposledy upravil Raizer 11-07-2016 v 17:53 PM

Old Post 12-06-2016 v 12:57 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 2




na vyklíčení jsem použil houbové utěrky v krabičce (vyklíčili všechny semena)
s klíčením sem začal později ale snad to nebude až tak vadit
1. Fotka 2x durban poison a jeden cream caramel F1 vyklíčeno 3. května
2. Fotka 2x opium 12. května
3. Fotka 1x Opium 1x durban 20. května

Old Post 12-06-2016 v 13:07 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3






fotky z lesa plagron royalmix s 10% substrátu pro pelargonie přimíchán hydrogel všude kolem lidské vlasy + piliny kolem kytek, vysazeno 29. května. Jedna kytka se bohužel zlomila :/
4 a 5 fotka 11.června nejspíš durbany (možná cream caramel pokud se zrovna on nezlomil)

Naposledy upravil Raizer 12-06-2016 v 14:03 PM

Old Post 12-06-2016 v 13:52 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4




tyhle krásky budou na zahradě 3x opium 1xdurban, byli předpěstovány na okně teď jsou ve skleníku jak dlouho bude nejlepší je tam nechat? Foceno 12. června

Old Post 12-06-2016 v 14:11 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowHammer
Nový Člen

Karma uživatele GrowHammer - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

To záleží kam je ven umístíš.. pokud je na tvém venkovním místě více sluníčka přes den, na nic nečekej a dej je tam.. pokud naopak tak je udržuj ve skleníku.. ale je to jedno, ony to venku zvládnou, zesílí jim stonek a budou mohutnět


nevím odkud jsi.. má být hnusně tak je přinejhorším zase hodíš do skleníku

Old Post 12-06-2016 v 21:34 PM
GrowHammer je offline   Profil uživatele GrowHammer   Find more posts by GrowHammer   Foto galerie člena GrowHammer   Click here to Send GrowHammer a Private Message   Add GrowHammer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 6

No s tím sluncem to nebude nic extra svítí na zahradě asi od 10-11 do západu. Na skleník svítí skoro celí den tak je tam asi nechám dokud nebudou mít aspoň těch 80 čísel :-)
Jsem z jihomoravského kraje až u hranic s rakouskem

Old Post 13-06-2016 v 05:52 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

Nevíte někdo jak jsou na tom ty moje odrůdy se Zaštipovanim? Chtěl bych skusit na jedné z nich i fim techniku ale prej to kytce může i katastrofálně ublížit a samozřejmě spomalit vegetacní fázi a jelikož jsem vysazoval později tak z toho mám docela strach... Co myslíte? (Kvalita>kvantita) :-)

Old Post 13-06-2016 v 11:14 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 8

mě vždycky řikali že zaštipovat až to bude mít pořádnej stonek a aspoň tři-čtyři patra... letos sem to udělal na kytce co se ji rozjiždělo druhý patro(vysoká asi 15cm) a teď je větší než řízky co mám v kyblích. podle mě to je kytka od kytky, semeno od semena. ale jestli nechceš riskovat tak až bude mít aspoň těch 30-40 čisel.. a pokud maš dobrou genetiku a pěstební medium tak se zhoršení výnosu a kvality bát asi ani nemusíš. i když si moc nejsem jistej, letos poprvý zaštipuju tak se necham překvapit, tak ať mě radši ještě někdo doplní))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 13-06-2016 v 11:34 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 9

Genetika a pěstební medium by měli být v pohodě, jednu asi zkusím a uvidím co to s ní udělá a pokud bude vše v pořádku tak vezmu všechny :-) díky za radu a ať ti to roste
Jinak ve skleníku se holkám daří očividně o dost líp jak na okně rostou pomale před očima v tejdnu sem hodím fotky

Old Post 14-06-2016 v 09:24 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 10






tak po týdnu jsem tu s fotkama bohužel v trochu smuteční náladě :/
Včera jsem se byl podívat v lese a moc spokojenej jsem teda nebyl, jedna kytka pryč (zvěř nebo čorka) a druhá trochu okousaná takže z původních 3 kytek mi zbyla jen jedna
Za to ve skleníku jde vše podle plánu jen chudákovi durbanovi se nalomil centrální stonek ale už se stihl zahojit takže jede dál

1-3 Fotka - Opium
4 a 5 Fotka - Durban Poison

Naposledy upravil Raizer 26-06-2016 v 15:29 PM

Old Post 20-06-2016 v 11:06 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 11


Cream Caramel F1 v lese poslední přeživší

Old Post 20-06-2016 v 11:14 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 12

Nemozes, sa cudovat, ze to neprezili, ked si ich takto vydal prirode na pospas. Keby si obcas cital forum vsimol by si si, ze sa tu casto riesi problem s divokou zverou, slimakmi a podobnou havedou, co by si rada pochutnala na tvojich kytkach. Je velmi vela prostriedkov, akymi mozes kytku ochranit. Na tvojom mieste by som si urcite kupil pletivo, pripadne postavil okolo kytky "klietku" a nejakym sposobom ju ochranil pred slimakmi. Najucinnejsia ochrana, bohuzial nie az tak ekologicka, je Vanish pripadne nejaka jeho ina obdoba ako napr. Limanish. Dalej existuje mnoho inych pascii (napr. miska s pivom) a mechanickych zabran ako napriklad medene ohrady alebo piliny.

Old Post 20-06-2016 v 13:11 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 13

Díky za odpověď použil jsem vlasy piliny a moč a tak nějak jsem doufal že to bude stačit ale bohužel to nestačilo jak je vidět :/ při příští návštěvě vezmu to pletivo a pivo možná seženu i ten vanish ale do toho se mi moc nechce. Je to můj první grow takže jsem alespoň poučen ze svých chyb :-)

Old Post 21-06-2016 v 11:06 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 14






Včera mi došlo Magnum od Buddha seeds (AF) tak jsem ho dal hned vyklíčit a dnes už leze klíček takže pohoda
Jinak jsem už kytky přesadil na zahradu a celkem šlapou, na jednom opium jsem provedl FIM techniku tak jsem zvědavej
do lesa se teď delší dobu nepodívám na c. caramela protože jsem zjistil že asi 150m od mého místa (dobře schovaného) někdo sekal trávu kolem stromků takže si tam nechci zbytečně dělat cestičky... a tím pádem mi asi vytrhl i toho durbana o kterýho jsem nedávno přišel protože byl hned vedle té lesní školky
Lesní Cream Caramel F1 se od minula celkem spravil a povyrostl tak jsem kolem něj dal vanish takže uvidíme jak se rozjede
1-Opium
2-Opium FIM
3-Durban poison
4-Opium
5-Cream Caramel - Foceno 5 dní zpět
Pořád váhám jestli mám zastřihávat nebo ne...nechci zpomalit růst když jsem sázel později...
Zatím nehnojím mám plagron royalmix kterej je předhnojen na 6 týdnů, Jen 1-2 týdně P. Vita race

Naposledy upravil Raizer 29-06-2016 v 20:31 PM

Old Post 29-06-2016 v 20:16 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15


Foto celku v kýblu durban poison zbytek opium
dost mě sere že jsem je dal vyklíčit až v 2 půlce května :/ myslím si že ten měsíc by šel dost poznat... ale co už
Nejvyšší Opium 80cm
o víkendu se skočím podívat na Cream Caramela do lesa tak sem hodím foto

Old Post 07-07-2016 v 18:38 PM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 16

Tak jsem byl v lese a byl jsem celkem prekvapen
Cream caramel má 1,4m a začíná nakvetat. zahnojeno postrikano :-)
Durbana jsem presadil do 50l květináče a AF magnum pujde do 25l kýble (už má 2 patra listů)
Edit: fotky hodím večer

Naposledy upravil Raizer 11-07-2016 v 08:18 AM

Old Post 11-07-2016 v 05:32 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
15-07-2016 - RuskÁ Zahrada 2016 - 0 odpovědí
05-09-2011 - Zambova zahrada 2011 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2992840 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív