Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » myši a slimáci, přežije to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 49

Ty trapný narážky? To si děláš legraci. Já začal až po vás. A trvalo mě to fakt dlouho. A narážky jsem jen kopíroval (po většinu času).

A neřeší nic, jen zhoršuje situaci a provokuje. Upozornit mě neměla, to by zněla jinak. Jak se u vás říká je mi jedno, ale ne každé pořekadlo je určeno univerzálně na každou situaci. Řídit se podle pořekadel, nebo s nimi argumentovat není úplně nejlepší.

citace:
ale ty trapný narážky potom?!... když píšeš že si uvědomuješ co to bylo za prasárnu? To nechápu...


Toto nechápu. Nevím jak to souvisí.


Jinak ty jsi následoval po mé SMYSLUPLNÉ reakci. Kdy jsem řekl, že nepotřebuji slyšet jeho prosby směrem k mým kytkám. A v tom samém příspěvku jsem poděkoval za rady, slušně.

Naposledy upravil bizoon 19-06-2016 v 00:54 AM

Old Post 19-06-2016 v 00:37 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 50

jj po tom co napsal vemenex si spustil co prispevek to trapna narazka, nebo jeste hur to tvy ironicky zlehcovani ktery uz sme si taky vysvetlili... to je jak hadr na bejka a pan se pak divi jaky ze mu na to chodi reakce. Boha jeho, ty si fakt rizek...

skus hadat proc sem pak pokracoval... uz sem ti to dokonce psal a ja te rozhodne nijak neurazel, jen sem ti dal radu at pouvazujes nad tim jestli si na tehle strankach spravne.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-06-2016 v 00:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 51

Cože? já si odpustil narážky po docela dost dlouhou dobu, na rozdíl od tebe. To jsou kecy. A pak jsem je jenom kopíroval, to jsem už několikrát odůvodnil. Obhajuješ se tu na špatném místě.

A co se týká vulgarismu (na rozdíl od vás) jsem první zkopíroval až po někde na druhé, možná třetí stránce. Takže tohle - proč následovali moje narážky, je neplatný argument.

Old Post 19-06-2016 v 00:57 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 52

Na rozdíl ode mě? Si to vlákno pročti od začátku, já reagoval právě a jen kvůli tý trapný narážce na vemenexe s jinym webem a ekologii. Jak vubec muzes mit takovou narazku potom co napises ze do lesa sypes praci prasek?!? Nechapu, ale tobe to asi pride ok.

a dost

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-06-2016 v 01:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 53

Ano to jsem mu doporučil, zaslepenému člověku co neradí, ale už slepě kritizuje a užívá vulgarismu. Nebyla to narážka, ale doporučení. A to si nedělám legraci. Ekology odkazuji na ekologické weby, aby jejich ekologické smýšlení bylo světu prospěšné. Jak s tou radou naložil, je jeho věc. Pakliže chce udělat dobrý skutek a ekologie ho očividně baví (dle jeho ostrého příspěvku, je do ní přímo zapálený), tak proč ne.

Potom jste doporučili jiný web i vy mě (možná dokonce ty, tuto informaci v závorce ale nemám ověřenou a hledat to nebudu, takže ji neberte vážně). Taky jsme na to reagoval vesměs pozitivně, pouze jsem nepřímo upozornil tlemícím se smajlíkem, že jste mě za to odsuzovali a to i přesto, že jsem vysvětlil, proč jsem tak učinil.

Takže tvůj argument je invalidní.

Old Post 19-06-2016 v 01:13 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 54

ty vole a to ekolog nemůže pěstovat trávu? nemůže upozorňovat na to že děláš něco špatně i v jinejch souvislostech... a navíc představ si, že vůbec nejsem žádnej přehnanej ekolog

Jak sem psal zkus napsat na autoforum že leješ do lesa motorovej olej... by tě rovnou ukamenovali nejspíš. Oprávněně. A ano, je to stejná prasárna... srovnatelný. Takový kraviny znaj malý děti ve školce, to prostě neobhájíš ani nijak nezlehčíš a už vůbec se nevymluvíš že když jiný prase mohlo tak ty taky...

Ty si to sice pak vysvětlil... ale s další narážkou cituji "Tak si to pánové z greenpeace dejte do kupy, máte tu bordel." Jako by sme snad za to nakonec mohly my, že to sem nějaký prase napsalo a další to bez přemejšlení udělalo. Ano... za tohle "vysvětlení" sem tě odsoudil já (v jaký fázi ostatní netušim)... a ty se tomu divíš? Zkrátka arogantní jednání nic jinýho...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 19-06-2016 v 01:28 AM

Old Post 19-06-2016 v 01:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 55

Hele, každopádně ekolog může pěstovat trávu, na tom není nic divného, proč se ptáš?

Já vím, toto tu ale už delší dobu neřešíme. To už se vyřešilo. Já ten prášek na rozdíl od motorového oleje mohu relativně lehce zlikvidovat. Je to naprosto nesrovnatelný. Beru to jako zbytečnou větu.

Ano, měli by jste si to dát, pánové z greenpeace do pořádku. - hádám, že už jste v greenpeace, jestli ne tak se omlouvám. Ale i méně aktivní ekologové se v tomto odvětví pohybují, tak jsem tušil, že v nějakém projektu jedete.

Ps. pořád se chováš nevychovaně, víš to vůbec?
Ps2. Furt se tu oháníš, že na někoho narážím a tím argumentuješ, že narážíš. Ale já jsem 99% času v klidu a ty se furt chováš jako spratek. Skus nad tím zapřemýšlet, "vole".

Old Post 19-06-2016 v 01:25 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 56

ty si **** fakt

ne, na to nejde ragovat slušně... čekal sem hodně, ale že zase začneš s narážkama... to ses teda vybarvil. greenpeace pyčo!

Ano vim... by ses sám musel chovat jinak, chápeš? A naposled papá

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-06-2016 v 01:31 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 57

Tak teď jsi definitivně ukázal, co jsi za charakter. Mé narážky jsou, jak to vypadá, pravdivé, takže mám alespoň čisté svědomí.

Old Post 19-06-2016 v 01:35 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 58

tovížejo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-06-2016 v 01:41 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 59

No to vím, žejo.

Old Post 19-06-2016 v 01:45 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 60

...blablabla...

Old Post 19-06-2016 v 02:04 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 61

Boha jeho! Myslel jsem, že to tu skončí potom co jsem to shrnul, ale očividně se tu stále pleskaj ega hlava nehlava! Bizoone do prdele už drž klapačku! Kdyby si ustál kritiku a hodil si popel na hlavu hned na začátku a pochopil, že my groweři jsme hlavně zastánci přírody (a ty co nejsou, ty tu nechcem!), tak by diskuze vůbec nepokračovala. Holt se tě to dotklo...to mě mrzí, ale v tom případě si utři slzu a nevymýšlej si tu pořád dokola nějakou obhajobu!

Thomas V.

Old Post 20-06-2016 v 09:52 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 62

Opravdu jsi tak blbej, že musíš provokovat už v uzavřeném topicu?

Old Post 20-06-2016 v 13:24 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 63

:-D bože já jsem tak rád, že v mém životě neni nikdo jako ty...egoistickej ignorant, co si myslí, že všechno ví a všechno zná... Ty musíš mít těžkej život :-D hodně štěstí... A drž se... Bude to horší a horší!!!

Thomas V.

Old Post 20-06-2016 v 13:35 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 64

Jednoduchý ale jak ho to vystihlo.

Old Post 20-06-2016 v 13:37 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7224950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív