Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » myši a slimáci, přežije to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 33

Bravo dexkell. Poslední člověk usoudí, že je zapotřebí toho nechat a on se najde zase kretén. Samozřejmě se obhajuji, co je na tom špatného? A útočí tady opravdu každý, včetně tebe. Na každého neutočím, napadám jenom lidi, kteří opakovaně napadají mě.

"pročíst celý fórum tak si kuř že odpověd najdeš i bez tohodle tvýho příspěvku."

Takže kdybych četl toto celé forum, tak se vážený pane Dexkelle, dozvím jak na tom moje kytky jsou? Je vidět, že nevíš vo co go.

Můžeš mi říct, jak že se zde chlubím? Kritiku bych ustál bez problému, kdyby měla hlavu a patu, doprovázena klidem a zakončena řešením.

fórum/diskuse/debata - ano, ale každá debata má svůj směr, který i méně inteligentnější pochopí dle názvu příspěvku, ale hlavně obsahu prvního příspěvku.

Naposledy upravil bizoon 17-06-2016 v 11:07 AM

Old Post 17-06-2016 v 10:20 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 34

Tak jinak,
obhajoba ok, ale opravdu je potřeba obhajovat tohle ?
To je jedno, beru máslo na hlavě. Prací prášek asi není potřeba dál rozebírat...
... ale to že nejsi schopen přečíst jednu stránku o přidávaní fotek (není výmluva že se dají dát 2 fotky, můžeš udělat 2 posty) ani o tom že existuje SPOUSTA příspěvků o tom co kytky vydrží pod náporem všelijaký havěti.
Když někdo napsal konstruktivní kritiku tak jsi to nerozdejchal, tak co chceš aby mělo hlavu a patu když na to reaguješ nesmyslně.

K tomu poslednímu není potřeba se vyjadřovat, to jakým tahle debata šla směrem jsi jí nakormidloval sám. I méně inteligentní člověk ví, co je HLEDÁNÍ.
A jestli chceš poradit a neřešit tu blbý kecy, tak mi na to snad ani nereaguj, každej si myslíme svoje.

Old Post 17-06-2016 v 12:21 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 35

Ty nechápeš, že jsem potřeboval názor zkušeného growera, na moje konkrétní kytky. I kdyby někdo náhodou měl stejný problém a měl ty kytky alespoň podobně ožrané, tak by to bylo tolik hledání, že si myslím, není od věci založit nové téma. Toto je tak objektivní problém, kytka může být ožraná na XX způsobů a kytka může být jakkoliv vzrostlá. Pakliže tobě vadí, že se ptám na něco, co by se možná dalo vyhledat, tak to máš ignorovat. Jak jednoduché.

Můžeš citovat tu konstruktivní kritiku? pokud někdo slušně, nebo alespoň s náznakem slušnosti zmínil, že se to nedělá, tak jsem na to nereagoval. A co se týká řešení, to tu slušní lidé napsali několikrát, za což jim děkuji. Furt argumentuješ trochu mimo mísu.

Nejsem zvyklí na toto jednání, proto se obhajuji. Neobhajuji to, že jsem udělal to, co jsem udělal, byť jsem to v rámci možností napravil.

A o těch přidávání fotek, to myslíš vážně? Tohle opravdu nebudu komentovat, to už je fakt silný kafe i na mě. Jestli ti to opravdu tolik vadí, tak to je tvůj problém. A já myslel, že tráva uklidňuje.

Old Post 17-06-2016 v 12:43 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od bizoon
Ty nechápeš, že jsem potřeboval názor zkušeného growera, na moje konkrétní kytky. I kdyby někdo náhodou měl stejný problém a měl ty kytky alespoň podobně ožrané, tak by to bylo tolik hledání, že si myslím, není od věci založit nové téma. Toto je tak objektivní problém, kytka může být ožraná na XX způsobů a kytka může být jakkoliv vzrostlá. Pakliže tobě vadí, že se ptám na něco, co by se možná dalo vyhledat, tak to máš ignorovat. Jak jednoduché.

Můžeš citovat tu konstruktivní kritiku? pokud někdo slušně, nebo alespoň s náznakem slušnosti zmínil, že se to nedělá, tak jsem na to nereagoval. A co se týká řešení, to tu slušní lidé napsali několikrát, za což jim děkuji. Furt argumentuješ trochu mimo mísu.

Nejsem zvyklí na toto jednání, proto se obhajuji. Neobhajuji to, že jsem udělal to, co jsem udělal, byť jsem to v rámci možností napravil.

A o těch přidávání fotek, to myslíš vážně? Tohle opravdu nebudu komentovat, to už je fakt silný kafe i na mě. Jestli ti to opravdu tolik vadí, tak to je tvůj problém. A já myslel, že tráva uklidňuje.


teda vim že sem psal že bych to uzavřel, ale co příspěvek to perla... my taky nejsme zvyklý na takový jednání (sypání prášku po lese) a ty místo abys uznal chybu tak se obhajuješ když ti někdo za to vynadá? Jak chceš obhájit neobhajitelný?

Kdybys sklopil hlavu a buď nereagoval vůbec, nebo zareagoval ve smyslu... jo chápu, udělal sem blbost du to napravit... taky bych nic nepsal. Ale ne... pán hned musel jiný odkazovat na bůhví jaký eko weby nebo co, povídat jak se nechce otrávit, ale že otráví kus lesa neřeší a ještě má blbý narážky že se má při registraci upozorňovat že tu sou ochránci životního prostředí... to je u tebe normální jednání na který si zvyklej?! Tak to potom jo... to musíš mít asi hodně těžký v životě.

My chápem že tebe zajímalo něco úplně jinýho. Ty zas pochop že za takový jednání si zkrátka vynadat zasloužíš! Trochu soudnosti by to chtělo hochu... všechny tvý komentáře se nesou v duchu "je mi to u prdele, mě zajímalo něco jinýho tak co mi to cpeš" pak se nediv na takový reakce. Ono by stačilo jen malinko změnit přístup a věř, že místo takovýdleho flamu by ses dočkal odpovědí... zdar

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 17-06-2016 v 22:24 PM

Old Post 17-06-2016 v 22:01 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 37

A proto jsem na tu jeho reakci ani neodpovídal, není proč se s blbem hádat, za těch 50 korun co jsi dal za registraci jsi si měl koupit zmrzlinu a byly by všichni spokojenější, Že na takový jednání nejsi zvyklej... . pff tak si hodně HODNĚ rychle zvykni nebo jdi o web dál,
sereš na přírodu = sereš na gorwer-stvo, sereš mě svojí arogancí a jakej si myslíš že si frajer, pročti FAQ a příspěvky a nepiš píčoviny, upřímně sem se zas vytočil,
Bo chudáky nech sežrat slimákama uplně, ať máš pokoj a nezasíráš to tu tím co předvádíš,
s přáním ničeho dobrého se s tebou loučím (už naposled PROSÍÍÍÍM)

Old Post 18-06-2016 v 00:48 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 38

Zdravím
Chlapi máme tu ignore list......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 18-06-2016 v 08:34 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 39

crazyben: Děláš si legraci že? Jestli nejsi zvyklí na sypání soli a pracího prášku, tak si pročti forum Jak na slimáky, zde na groweru. Chybu jsem uznal téměř hned a napravil jsem to. Víš co, mohl bych tu argumentovat postupně na každou větu v tvým příspěvku, ale proč se hádat s blbcem.

Dexkell: 50Kč mě vůbec netrápí víš, věta zase naprosto zbytečná, stejně jako vše co píšeš. Odkazuješ mě na jiný web? Je mi tě upřímně líto :-D . Na co mi je při mém dotazu FAQ atd.. jsem už vysvětlil. Ty to posouváš na úplně nový level, kdy ani nečteš, ale rovnou kritizuješ. Za celý život jsem na žádném forum neviděl více zbytečného diskutujícího.

Furt říkáte, že jsem arogantní a s nosem nahoře, ale proč? Fakt nevím. Já svoje narážky alespoň podkládám faktama, že jste nevychovaný, agresivní a sprostý. Jsem arogantní, když si nenechám líbit nadávky? Pak jsem tedy arogantní a hrdě. Většina vašich stížností a nadávek stejně přišla až po tom, co jsem dostal odpověď na můj problém a já po sobě pracně uklidil. Do uklizení mého bordelu mě naopak pomohli slušní lidé.

Old Post 18-06-2016 v 10:34 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

Ne nedělám si srandu, myslim to naprosto vážně. Za takovou prasárnu si vynadat zasloužíš a tvuj přístup k věci, vzhledem k tomu co si udělal, neni košér. Když něco provedu a uvědomuju si to, tak se přece neobhajuju a nevymlouvám... ne?!

Že si chybu uznal? Tak to sem asi přehlíd, v jakym příspěvku že to bylo? Neuznal a navíc ses tu obhajoval... proto tady vzniknul takovej flame war, kde si pak mimochodem prohodil, že to je uklizený tak ať neprudíme... whoa maximálně upřímný uznání svojí chyby ani hovno

A že svý narážky podkládáš faktama... fakt že nějakej jinej uživatel groweru taky nasypal prášek po lese, to tě jako omlouvá? No a co že to udělal i někdo jinej?! Nemam sílu upozorňovat každý prase, to jen právě díky tý arogantní reakci sem zareagoval já, ne protože si tam nasypal ten prášek, ale protože místo aby sis za to nasypal popel na hlavu tak si měl ještě kecy. Že to udělá jedno prase, tak ty můžeš taky a pak se jako budeš vymlouvat na jiný? Muhehehe...

Proč si myslíme to co si myslíme ti pořád dokola opakuju a ty pořád nechápeš... tak buď si prostě arogantní prasátko který ne že to nechápe, ale pochopit nechce anebo si jenom trochu jednoduchej... a tim už sem opravdu skončil, protože už se opakuješ a já se dál opakovat nehodlám. Stejně se tu už neřeší tráva ani ekologie, jen tvý uražený a moje namasírovaný ego...

Ať rostou a mysli příště i na tu přírodu, nejen na ty kytky... bez ní si totiž už nic nevypěstuješ. Čágo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 18-06-2016 v 22:42 PM

Old Post 18-06-2016 v 22:21 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 41

Já se ale nevymlouval a neobhajoval, já jsem jen zlehčoval situaci, vysvětlil jsem všechno, proč jsem to udělal apod. Obhajoba přišla po tom, co jste si nedali pokoj a napadali mě. Nikdo normální a hlavně slušný by si to nenechal líbit. Slušné chování především.

Chybu jsme uznal a ne jednou, hledat ti to nebudu, najdi si to sám. I nepřímo, tak aby to pochopila i cvičená opice, jsem se o tom několikrát zmínil.

Zase nečteš nebo si sedíš na vedení, vytrháváš to z kontextu. Dovol mi vysvětlit, co jsem napsal. Tys řekl, že nejsi zvyklí na takovéto chování (sypat sůl po lese) a já odpověděl, že je to zajímavé, protože tu je dalších cca. 50 lidí, co by ti to doporučili a dokonce to píšou na forum Jak na slimáky. Tím jsem se neobhajoval, ale psal jsem fakt na to, že hlásáš, jak na to zde na groweru nejste zvyklí. Opět si pleteš pojmy s dojmy. Tvůj argument na tvoje nadávky byl, že na to nejsi zvyklí a já se divil touto připomínkou.

Zde mluvíš v množném čísle za ostatní, ale mě označuješ jako arogantního s nosem nahoře, ok.

Už nereaguj a já taky nebudu reagovat. Nechme to být. Nevyhraje ten, co má poslední slovo, ale každý jedinec má svoji hlavu a udělá si názor sám.

Edit: A když už jsme u toho, koukni se na všechny slušně napsané příspěvky a porovnej je s těmi, co obsahují ať už přímé nebo nepřímé nadávky, vulgarismy nebo nehezké prosby. Uvidíš, že všechny slušné příspěvky jsou zde přínosné a to jak k tématu (problému), tak ponaučení. A pak se koukni na ty ostatní, kde je jen smršť nenávisti, bez pomoci a pointy. To je to, co jsem tě chtěl marně naučit. Konec.

Naposledy upravil bizoon 18-06-2016 v 23:51 PM

Old Post 18-06-2016 v 23:37 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od bizoon
Já se ale nevymlouval a neobhajoval, já jsem jen zlehčoval situaci,


Ale přesně vo tom to je, ty myslíš že je v pořádku něco takovýho zlehčovat?

citace:
Původní příspěvek od bizoon

Edit: A když už jsme u toho, koukni se na všechny slušně napsané příspěvky a porovnej je s těmi, co obsahují ať už přímé nebo nepřímé nadávky, vulgarismy nebo nehezké prosby. Uvidíš, že všechny slušné příspěvky jsou zde přínosné a to jak k tématu (problému), tak ponaučení. A pak se koukni na ty ostatní. To je to, co jsem tě chtěl marně naučit. Konec.


Ty udělej to samý... spousta těch nepřímejch vulgarismů, nadávek a trapnejch narážek je i od tebe... Pravda že první byla mířená na tebe, ale za co asi... podle mě to byla naprosto adekvátní rakce od vemenexe. A ty místo uzníní chyby si měl kecy... uznal si chybu a vysvětloval si až když se tady rozjel tenhle flame, kdybys to udělal jako první místo těch keců tak se tu neřeší nic (maximálně tak ty tvoje kytky).

A zase se opakuju, že já si nedám pokoj... dokolečka dokola la la la... má to vůbec cenu?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-06-2016 v 23:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 43

Ano zlehčovat situaci mezi agresivními lidmi je přesně to, jak slušně vychovaní lidé postupují, předtím než se společnost začne takhle hádat. S klidem se vyřeší a napraví více.

Ty nepříjemné vulgarismy by se dali tolerovat, ale kdyby nějako pomohli. Kdyby ten člověk přemýšlel, tak věděl, že to šlo napsat i normálně a vychovaně a mě by to pak "nandal" mnohem víc. Ale především by i pomohl problému, napsal co si myslí o budoucnosti těchto konkrétních kytek, já bych se okamžitě omluvil a to velkým tučným apod. Hlupák ale neumí přemýšlet a neví, jaké mohou mít určité věci následky. Což já asi nevěděl u přírody. Asi jsem sociálně mnohem vyspělejší, ale v ekologii zaostávám.

Old Post 19-06-2016 v 00:00 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 44

Slušně vychovanej jedinec by se možná ohradil a pak vysvětlil pohnutky ke svýmu jednání... ragovat nesmyslnejma narážkama a nakonec zlehčovat situaci s tim že jde jen o kus bezcený trávy v lese může jen naprostej ignorant... ne slušně vychovanej člověk.

Vemenex tě upozornil na něco špatnýho jen to udělal trochu svéráznějšim způsobem, ty si to vzal trochu moc doslova a osobně... většina sociálně vyspělelejších jedinců by tohle pochopila, ty ses jen urazil a začal si psát nesmyslný narážky mimo mísu. Já mam spíš pocit že si kapku nedospělej (a teď nemyslim jakej si ročník)

A že v ekologii zaostáváš... to asi dost chlape. Děti ve školce ví, že se v lese nemá odhodit ani pytlík, natož tam sypat něco takovýho...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 19-06-2016 v 00:23 AM

Old Post 19-06-2016 v 00:08 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 45

Ty zase vytrháváš z kontextu, mohl bys jít psát bulvár (to ber jako tip.). Řekl jsem, že brát pár kusů kukuřice jako bezcenné, je stejné jako brát pár trsů trávy. Bylo to myšleno jako přirovnání. Nicméně opravdu mě nějaká tráva netankuje. Přežila to v pohodě.

Ty jsi ignorant. Pokud sis nevšiml, já narážím vždy po té, co byl útok na mou osobu. A to úplně stejně, aby si protějšek uvědomil, že dělá něco špatně. V tomto případě ty.

Old Post 19-06-2016 v 00:22 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 46

Ano to chápu... to jen ty furt nechápeš že ten útok byl adekvátní za takovou prasárnu.

A do píči kurva vole zase se vopakuju, seru na to, zdar ty "sociálně vyspělejší"

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-06-2016 v 00:26 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 47

Vemenx: Ekolog jak hovado tvl prasek na prani mi poser holý zada upřímně za takovou prasarnu v lese bych ti přál at ti je sežerou celý

Toto je podle tebe adekvátní odpověď ? Neřeší zde nic, nemá žádnou pointu, teda promiň. Má jen jednu pointu, vyprovokovat. Řekni mě prosím, čím tahle a další podobné pomohli. Jsou naprosto zbytečné. Já se vůbec neobhajoval a kritiku jsem snesl, jen jsem reagoval na jeho prosby, aby mě umřeli kytky. Postupně ses přidal (zbytečně, bez pinty) i ty.

Ps. Ty se tu obhajuješ celou dobu, ale nepřiznáš ani náznakem, že se zde pár lidi zachovalo zaslepeně. V každém příspěvku musíš mít nějaký nový dodatek a připomínku, nějakou puberťáckou hlášku atd.. A pak se div. Slušně se chovej a svět bude lehčí.

Old Post 19-06-2016 v 00:28 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 48

ano neřeší nic... měla tě jen upozornit že to co děláš je prasárna, což rozhodně smysl má. U nás se říká... na hrubej pytel, hrubá záplata. To ti nedošlo... ok to beru, ale ty trapný narážky potom?!... když píšeš že si uvědomuješ co to bylo za prasárnu? To nechápu... zdar víc to fakt už řešit nebudu.

Jinak já se obhajovat nepotřebuju... ty na který narážíš ragovaly možná unáhleně a svérázně, ano mohli to napsat mírnějc. Vemenex začal... ostatní (včetně mě) se, ale přidaly ná základě tvejch nesmyslnejch reakcí který následovaly.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 19-06-2016 v 00:45 AM

Old Post 19-06-2016 v 00:31 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8642590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív