Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » myši a slimáci, přežije to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 17

"Takže pokud ti nějaký trouba bude radit ať použiješ jako hnojení kyselinu sírovou tak ji použiješ? "

už tady jsem přestal číst. Dost.

Old Post 15-06-2016 v 15:12 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 18

Zdravím
No já teda za sebe....Jo pěstujuju hlavně proto aby bylo co hulit,něco do mastí,tinktur atp.
A myslím si že to tak má drtivá většina lidí tady.Proč jinak bych to pěstoval že???
Chtěl bych vědět jestli je tu někdo kdo pěstuje konopí jen proto aby se cítil jako ekologickej aktivista.
Já samozřejmě mám přírodu rád a respektuju.Snažím se zasahovat co nejmíň.Žádný chemky neliju ani nesypu.Poctivě třídím odpad,když doma chytnu pavouka tak ho odnáším ven živýho...zachraňuju sražený ježky atd.
Ale hoši nic se nemá přehánět.
Alpine-Dost dobrá bio rada to by mohlo fungovat.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-06-2016 v 15:13 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od bizoon
crazyben, jde o to ze tvůj příspěvek bylo je bezúčelné brblání bez žádné pointy. Přišel sis jen zanadávat, neporadil jsi mi. Jestli mě chceš ať už přímo nebo (v tvým případě) nepřímo urážet či jinak napadat za něco, co se na tomto forum doporučuje, tak bys měl spíš ty přemýšlet o souvislostech.

Rozeber si tu svou větu, nejdřív se osočuješ, pak mi radíš si tím práškem sladit kávu a pak mi říkáš, že ekologie úzce souvisí s pěstováním trávy. Což nevím proč, podle koho jako? Ale žádnou radu jsem od tebe neslyšel. Co kdybys mě teda odpověděl jako pár lidí tady a tím pomohl i tomu životnímu prostředí. Teď už jsem ale našel informace úplně někde jinde.

Pár kukuřic ani nepoznáš pravda, stejně jako pár trsů bezcenné trávy v lese.


Alpinestars : Díky, tohle opravdu pomohlo, dobrej tip. Ty si narozdíl od pánů stěžovatelů jak poradil, tak pomohl zároveň životnímu prostředí.


S tou kávou to byla ironie chlape, tak přemejšlej trochu Ty tam možná žádný souvislosti nevidíš, ale to neznamená že tam nejsou... nebudu tady vysvětlovat jak to vidim někomu kdo sype prášek po lese a ještě se urazí když dostane vynadáno za takovou prasárnu. Vyškubánim pár kusů kukuřice ale nekomntaminuješ půdu jedama... jako když nasypeš prací prášek v lese... jestli tohle nechápeš tak se víc nemáme o čem bavit. Ono už to že píšeš pár trsů "bezcené" trávy něco vypovídá o vašem vztahu k přírodě...

bruno: říkal sem že někdo pěstuje konopí jen aby byl ekologicekj aktivista? hahaha to si asi trochu nepochopil jak sem to myslel.

Malý děti ve školce ví že se to nesmí a vy tu obhajujete dospělýho chlapa, kterej by už měl mít rozum. pfff Dobrý hoši, nebudu to dál rozebírat, podle Vás sem jen stěžovatel co si zanadával... vy ste u mě zas "prasátka" co zlehčujou ničení přírody. Zdar

Pixxel: K+, jde jen o to trošku přemejšlet

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 15-06-2016 v 16:11 PM

Old Post 15-06-2016 v 15:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 20

bruno.kudrna: Kdybych já posypal lesní školku solí a pracím práškem a vy by jste mi řekli, že jsem idiot, tak bych stím souhlasil a ještě více si sypal popel na hlavu.
Mu je to očividně jedno, že ničí přírodu a ještě se k tomu chová povýšeně. Takové neohleduplné arogantní lidi, kteří drancují, ničí přírodu a je jim to úplně jedno, přímo nesnáším.
Příjde mi to jako by přejel autem dítě apak by na autoforu řešil, že při zabití blbého děcka autem má pomačkaný předek auta a pak by nám povýšeně řekl, že mu je děcko putna...že není rodinný typ.
Myslím si, že dotyčnému už byly sděleny inteligentní rady jak pomoct kytkám a přitom být s přírodou kamarád, takže můžeme vlákno ukončit.

Old Post 15-06-2016 v 16:18 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 21

Zdravím
Ne crazy to nebylo na tebe.Pořádně si to pročti a třeba na to přijdeš.
De o to že tu dělá podobný prasárny půlka groweru už řadu let a nikdy ste se neozvali.A teď najednou tu budeš ve jménu ekologie pranýřovat jednoho bizona.
A stále žádná rada...Ty tu totiž milej crazy reaguješ kde komu na kde co,ale to co ze sebe vypotíš většinou za moc nestojí.Viz tohle vlákno....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-06-2016 v 16:20 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 22

Vytrhnutí kukuřice ať už jen pár kusů, nebo více je zase prasárna pro mě. Nejen, že to není tvůj pozemek, ale ještě vyloženě kradeš. A je jedno jestli jsi způsobil škodu v desítkách korun, nebo ve stovkách, ale jsi zloděj. A mám zapotřebí to psát někomu do fóra, kdo si bude chtít nechat poradit, ale pěstuje v cizím poli ? Jako člověk, který by v životě neukradl ani korunu, jsem zase (shodou okolností, když už je tu o tom řeč) alergický na tohle.

Jeden pytlík pracího prášku byl použit, před deštěm ovšem většina zlikvidována a vy tu furt musíte řešit ekologii. Máš to jako dospělí chlap vážně zapotřebí? A co když jezdím v autě s V8, budu pro tebe ekologický terorista?

Edit: Opravdu mě zajímá, proč bych měl mít podle vás bradu nahoře a cítit se povýšeně. Naopak, vy se tu cítíte povýšeně, zmerčili jste možnost se do někoho navážet, kvůli kravině.

Edit: Mnohem lépe uděláte, když se seberete a posbíráte ty pneumatiky podél lesních silnic, vy "ekologové" za klávesnicí.

Old Post 15-06-2016 v 16:27 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

No prací prášek v lese, jak už někdo psal, je silný kafe tak sem prostě zareagoval... jak ostatní groweři dělaj taky prasárny, to má bejt nějaká výmluva? To nikoho neomlouvá! A že sem nepsal každýmu jednotlivýmu prasátku neznamená, že nemam právo reagovat teď.

Psal že radu už našel, tak co... já jen reaguju na to arogantní jednání vůči přírodě a lidem který ho upozornily na to že to neni košér. Co si tu ze sebe vypotil ty? Akorát obhajobu k někomu kdo ničí přírodu a ještě u toho má bradu nahoře... bravo a to stojí za co?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-06-2016 v 16:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od bizoon
Vytrhnutí kukuřice ať už jen pár kusů, nebo více je zase prasárna pro mě. Nejen, že to není tvůj pozemek, ale ještě vyloženě kradeš. A je jedno jestli jsi způsobil škodu v desítkách korun, nebo ve stovkách, ale jsi zloděj. A mám zapotřebí to psát někomu do fóra, kdo si bude chtít nechat poradit, ale pěstuje v cizím poli ? Jako člověk, který by v životě neukradl ani korunu, jsem zase (shodou okolností, když už je tu o tom řeč) alergický na tohle.

Jeden pytlík pracího prášku byl použit, před deštěm ovšem většina zlikvidována a vy tu furt musíte řešit ekologii. Máš to jako dospělí chlap vážně zapotřebí? A co když jezdím v autě s V8, budu pro tebe ekologický terorista?


No já v kukuřici nejdu (nemam chuť sledovat kdy začnou vyjíždět sklízet) ale dobrý Ty sice netrháš kukuřici jenom sypeš prášek po lese... cenim aspoň to žes to sklidil než zapršelo.

V8 schvaluju (ono v sirsich souvislostech je spousta v8 nakonec ekologictejsich nez kdejakej "zelenej" elektromobil) nejsem zas nějakej ekomagor, jen se snažim bejt trochu ohleduplnej k prostředí kde žiju o tom to je.


EDIT: Kvůli kravině? Místo kapky sebereflexe si hned začal prskat a odkazovat druhý na jiný weby... to je přesně ten postoj proč si myslim to co si myslim. Ona to zas taková kravina neni. Dodatek s gumama mě jen utvrzuje v názoru kterej sem už získal... místo toho abys uznal že prášek v lese je úlet, tak nás posíláš sbírat pneumatiky... demagogie. To sou přesně lidi který přemejšlí jak ty, který je tam s klidem hodí. Kdyby si to uvědomily a šli to po sobě sami uklidit (stejně jako ty s tim práškem) tak je všude čisto.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 15-06-2016 v 17:01 PM

Old Post 15-06-2016 v 16:35 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 25

Měl sem mu chudákovi napsat PM a tohle téma už mohlo dávno zapadnout.

Prostě zelenáč poplet Vanish na slimáky a prací prášek, svojí chybu si uvědomil a napravil to, tak už to přestaňte hrotit.

Stejně už jde jenom o vaše ega, smysl měly cca první tři příspěvky.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 15-06-2016 v 17:12 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowHammer
Nový Člen

Karma uživatele GrowHammer - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 26

najdeš peníze na kvalitní semínka.. zkus je najít i na něco proti slimákům (hornbach,obi atd..) tam ti poradí.

navíc, petka s pivem nevydrží tak dlouho.. sůl je shit stejně jako ten prací prášek.

možná bych to obsypal spoustou písku.. jedině

Old Post 15-06-2016 v 21:20 PM
GrowHammer je offline   Profil uživatele GrowHammer   Find more posts by GrowHammer   Foto galerie člena GrowHammer   Click here to Send GrowHammer a Private Message   Add GrowHammer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 27

Fakt nevim co si o tom myslet, domnival jsem se ze komunita ohledně pěstování je povětšinou ekologicky smýšlející, asi jsem těžce mimo nebo ten svět jde fakt do prdele. Bruno to vystihl hezky vcelku, nesouhlasím se vsim. Nejvíc mě zarazilo u bizona ,že pole co patří jzdakum prasackejm , který serou akorát všude repku na bionaftu což zřejmě skončilo ,strikaj všude samý sracky , neresej nejakou zvěř prostě to posekaj at tam je co tam je ,naprosto nerespektují soukromej majetek atd. by toho bylo- ať nekrivdim má osobní zkušenost z okolí. Tak tech se bude zastavat kvuli zkurveny kukuřici,ale ze je prostě dobytek a vykuta si pole v lese (kterej taky kurva někomu patří) a naprosto no respect nature ,nepřizná ze je prostě prase a ještě ostatní posílá zbirat pneumatiky po skarpach (to taky mluví o tom co jsme za prasata ne ze bych to delal ale je to fakt) je u mě pokrytec jako to hovado a fakt doufam že takovejch je tu fakt co nejmíň, hlavně se zhulit co ty koumesi, dal to tu uz nečtu ,poněkud je mi z toho blivno a jestliže se někomu nelíbí že se vyjadřuju jak mi huba narostla tak je to jeho problém.

Old Post 16-06-2016 v 09:49 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 28

Co jsi teď vypotil ze sebe, je fakt na Oskara. Tobě může být úplně jedno co oni pěstují, tvůj názor na věc mě velice připomíná komunismus. Nikdo nebude nikomu ve svobodné zemi nakazovat, co má pěstovat. Prober se, prosím. A to ani nemluvím o tom, že zase mluvíš mimo téma, vytváříš tady zbytečný flame. Zase jsi ukázal, jak jsi zbytečný. Když už tu několikrát zaznělo, že by se to nemělo řešit a celý den byl konečně klid.

Nikde jsem ani slovem nezmínil, že se za to nestydím, nebo že bych si myslel, že dělám správnou věc. To je zase jenom tvoje dutost si to myslet.

Nikoho nikam neposílám, pouze radím ve jménu ekologie, jak by místní žvanilové mohli být skutečně prospěšní místo toho remcání zde, mimo téma. Ber to jako takový nápad pro ně, jsem hodný a radím na rozdíl od pár z vás.

Vy můžete, Vemenexi, štvát ekologii do topicu o problému se slimáky, ale já se nemohu zmínit o zlodějině, o které se zrovna mluvilo - kterou jste (mimo téma) vytáhli mimo jiné VY ?

Co jsem u tebe mě naprosto nezajímá, ty už jsi mi dokázal, že jsi naprostá, nicotná nula. Když už tu své názory hlásáš na mě, tak tady hlásám já.

Nepěstuji na hulení, kdybys nebyl naprostá, nicotná nula, tak nevykřikuješ něco, co nevíš a nebo si tím nejsi jist.

btw. Když už to tu nebudeš číst, nebudu jediný komu se uleví. Docela rád bych aby se už nikdo nevyjadřoval, pokud nemá nic smysluplného co říct.

GrowHammer: Jo, ale já na to neměl čas. Potřeboval jsem zabránit invazi slimáku rychle, tak jsem vzal co jsem měl doma. Dotaz zde nebyl ani tak úplně, jak na slimáky, než dotaz, jak na tom kytky jsou. Nicméně každé rady k tématu jsem vděčný, včetně té tvojí.

Magic: Jo, ty jsi asi jeden z těch, co koukají na věci s nadhledem. Ego se tu honí a opravdu mě to odradilo tu nadále v budoucnu cokoliv řešit, bohužel. A pokud jde o mě, tak také jedné věci lituji a to sice, že jsem vůbec odpovídal na jejich příspěvky..

Naposledy upravil bizoon 16-06-2016 v 10:38 AM

Old Post 16-06-2016 v 10:27 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 29

Docela jsem se pobavil přátelé. Nicméně rád bych řekl svůj názor. Už víme, že Vanish na slimáky neni prací prášek. Pokud jde o mě, tak bych si taky flaknul za sypani prášku po lese, ale bizoon to naštěstí hned sebral a ve finále se nic hroznyho nestalo. Měl si teda přiznat, že je pako a ustát i větší kritiku. Očividně je bizoon krapet urazlivy a mě se zdá, že rozjel diskuzi za cílem vyhrát! A teď holt lituje, že vůbec na začátku odpovídal...Ja myslím, že to můžeme UKONČIT! :-D
Btw.
Jakožto grower beru přírodu jako alfu omegu všeho na zemi a tak se k ní i náležitě chovám (ačkoliv ty kukuřice mi lito opravdu neni - z ty kukurice se téměř všechno odveze z pole a do země pak nejde žádná organická hmota. hospodářství v této zemi maji nastarosti převážně podniky, kterým vůbec nejde o půdu, ale jen o peníze! Dělají z půdy beton, v kterym nic neporoste, pac ani vodu to nebude vsakovat!). Proto každý na tomhle fóru by měl krapet smýšlet ekologicky, protože jinak to neni grower! Peace

Thomas V.

Old Post 16-06-2016 v 16:51 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

bizoon: jj já si přišel zanadávat a ty si prasátko který to pořád dokola zlehčuje... tim bych to uzavřel

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-06-2016 v 17:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od bizoon
Nikoho nikam neposílám, pouze radím ve jménu ekologie, jak by místní žvanilové mohli být skutečně prospěšní místo toho remcání zde, mimo téma. Ber to jako takový nápad pro ně, jsem hodný a radím na rozdíl od pár z vás.

Vy můžete, Vemenexi, štvát ekologii do topicu o problému se slimáky, ale já se nemohu zmínit o zlodějině, o které se zrovna mluvilo - kterou jste (mimo téma) vytáhli mimo jiné VY ?


To si děláš srandu ne? sem zalít pod stůl jak sem se chlámal. To jako myslíš vážně? Kdybys po lese lil olej tak se vsaď že to budu cpát klidně do topicu o výměně motorového oleje a nebyl bych rozhodně sám... ač to tobě třeba připadá mimo mísu, já si naopak myslim že to je na místě!

Možná by ses divil jak se snažim ulehčit přírodě, ale nestíháme uklízet gumy po každym prasátku... je vás moc.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 16-06-2016 v 18:03 PM

Old Post 16-06-2016 v 17:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 32

Tys to kluku alias Bizoonku vůbec nepobral...

ani tě nechci pranýřovat za to co jsi "provedl" ale za to jakej jsi kretén,
fórum/diskuse/debata = kurva dělam něco blbě, ještě se s tím chlubím a pak neustojím kritiku ?
Ano i já jsem měl dodge V8 ale přírodu mám rád ale je to přirozený a spontaní akt neudělat takovou píčovinu jako házet ven takový šity jako ty,
upřímně hrozně nerad sem to napsal ale když ještě na všechny útočíš a snažíš se obhájit, no tak to di prostě doprdele, btw.... pročíst celý fórum tak si kuř že odpověd najdeš i bez tohodle tvýho příspěvku.

Old Post 17-06-2016 v 00:25 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0578320 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív