Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » myši a slimáci, přežije to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

myši a slimáci, přežije to? Příspěvek č. 1

http://i.imgur.com/s20Zl7T.jpg
http://i.imgur.com/YZOVXnT.jpg
http://i.imgur.com/3i8hc6J.jpg
http://i.imgur.com/5Etoekh.jpg

Zdravim, jedná se o muj uplne prvni grow. Je to special queen, ale to asi nehraje roly. Problem je v tom, ze mi je pekne zdevastoval slimak. Jsou v lesni skolce mezi asi 2+ m vysokyma smrčkama, ktera je uplne prorostla kapradim, trávou a křovím. Sypu kolem kytek obyč sůl + nově i nejakej prací prášek a od te doby celkem klid, ale kytky moc nerostou, jediny co tak jim furt sílí stonek. Myslíte ze ma cenu se o to dale starat ?

Jak jsem rekl,je to muj první grow takze fakt nevim co si myslet. Kytky jsou vyklíčený 24.4. a jsou v zahradnickym substrátu (20l na jednu kytku).

Old Post 10-06-2016 v 18:43 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

Nechápu co se ti na nich nelíbí...
Jestli ti je něco zdevastuje, tak to bude sůl a ten prací prášek až se dostane ke kořenům. Kup si Ferramol.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 11-06-2016 v 15:01 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Ožraný to je,ale žádná katastrofa.Tu sul a ten prášek nebo co nějak odstraň máš to moc blízko.
Jak říká kolega magic vsákne se to do země a zabije ti to kytky.Ty kola proti slimákům se dělají dál...
Jinak sou kytky normální,za mě to cenu má se o to dál starat.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 11-06-2016 v 16:48 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Proboha, sůl kolem kytek?!? To je asi hodně hloupý nápad. Když je slaný substrát, tak voda místo toho aby šla ze země do kytky, tak je z kytky vytahovaná ven do té slané půdy.
A ty kytky mi připadají na slimáka ožrané málo. Tohle je spíš housenka než slimák. Prohlédni si listy, zda tam někde housenka nevegetuje.

Naposledy upravil Mard 13-06-2016 v 08:45 AM

Old Post 11-06-2016 v 20:55 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

Ekolog jak hovado tvl prasek na prani mi poser holý zada upřímně za takovou prasarnu v lese bych ti přál at ti je sežerou celý

Old Post 12-06-2016 v 06:04 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

Děkuju všem co přispěli věcně , starat se o to budu, sůl jsem zlikvidoval.

Vemenex. Ptal jsem se tady někoho co mi přeje? Az se misto rady, jak na tom tykty jsou, budu ptat na to co mi přejete, tak se ozvi. Paklize chces delat ekologa, tak ti mohu doporucit jine stranky.

Old Post 12-06-2016 v 10:09 AM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

já dávam mističky s pivem, zahrabu je do země tak aby tam slimáci furt mohli naleju pivo a chytaj se sami

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 13-06-2016 v 06:10 AM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od bizoon
Děkuju všem co přispěli věcně , starat se o to budu, sůl jsem zlikvidoval.

Vemenex. Ptal jsem se tady někoho co mi přeje? Az se misto rady, jak na tom tykty jsou, budu ptat na to co mi přejete, tak se ozvi. Paklize chces delat ekologa, tak ti mohu doporucit jine stranky.


Dyt ma pravdu, je to prasarna maximalni, tak se neurazej... jestli se chces otravit tak prosim, treba si tim praskem "oslad" ranni kavu, ale nemusi to odnest vsechno zivy okolo Trochu ber ohledy k ty prirode chlape, ono ta ekologie s pestovanim konopi uzce souvisi, tak by ses spis ty mel zamyslet jestli si na tehle strankach spravne nez zacnes ostatnim doporucovat jiny

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 13-06-2016 v 06:56 AM

Old Post 13-06-2016 v 06:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

CrazyBen - dobře řečeno. Bizoon - ochrana životního prostředí je jeden z hlavních důvodů proč třeba outdooristi v Emerald Triangle nebo v B.C. (Kanada) masivně pěstují organicky (TLO). Zkus o tom přemýšlet v souvislostech.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 13-06-2016 v 09:34 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

Rozhodně me tohle nemohlo urazit, urazil se tu jen jeden člověk a to ten, co přeje smrt mým kytkám. Otrávit se nehodlám, ale díky. O křoví, kapradí a trávu si hlavu nelámu, to fakt ne, za to se omlouvám - měli jste na to upozornit při registraci, že tu budou ochránci životního prostředí.

Emerald Triangle nebo B.C. neznám a pakliže pěstují organicky, klobouk dolů. Já ale nejsem ani jedno z toho.

Koneckonců po tom co nastal můj problém se slimáky jsem hned hledal zde na forum, kde někdo doporučoval prací prášek. Tak si to pánové z greenpeace dejte do kupy, máte tu bordel.

Edit. Jo a asi bych to rád ukončil. Pár lidí mě dalo skutečný rady a tipy, zbytek tu je úplně zbytečně. Místo aby poradili, že to dělám špatně, tak... netřeba rozebírat.

Old Post 14-06-2016 v 17:07 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od crazyben


Dyt ma pravdu, je to prasarna maximalni, tak se neurazej... jestli se chces otravit tak prosim, treba si tim praskem "oslad" ranni kavu, ale nemusi to odnest vsechno zivy okolo Trochu ber ohledy k ty prirode chlape, ono ta ekologie s pestovanim konopi uzce souvisi, tak by ses spis ty mel zamyslet jestli si na tehle strankach spravne nez zacnes ostatnim doporucovat jiny


Zdravím
Jo prášek na praní a jiný věci do lese napatří o tom žádná......
Ale kolik lidí tu hnojí kristalonem a jinýma sračkama??
Kolik lidí tu vleze na pole a zlikviduje lán kukuřice,slunečnice atd.??
Kolik lidí tady naběhne do lesní školky kde zničí nový mladý stromky aby si tam mohli dát to svoje??O pěstování na stromě kde olamujou ořezávají větve ani nemluvím.
Takhle by sme mohli pokračovat do nekonečna.Ono to outdoorový pěstění nikdy není tak úplně eko že....Vždycky ta příroda musí aspoň trochu ustoupit.Ať už je to narušování teritoria divoké zvěři nebo cokoliv jinýho.Poházený vajgly,obaly od svačin,zapomenutý petky,obaly od hnojiv,použitý ph papírky atd.atd........
Nechcu se nikoho zastávat to vůbec.Ale mohl ho upozornit řekněme lepší formou a zrovna doporučit co že to má teda používat aby to bylo bio a zároveň mu to pomohlo.A ne sem vleťet zanadávat a bez sebemenší rady zmizet.To je podle mýho taky o hovně.
A ještě si neodpustím.Je tu vlákno jak na slimáky nebo tak něco,a tam ti každej druhej doporučí vanish........Asi tak......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-06-2016 v 18:50 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 12

to sem asi moh ale uprime me to dopalilo a nejsem zrovna idealni povahy co si budu nalhavat kazdopadne mas pravdu ale to uz je asi na kazdym jak se k ty nasi prirode postavi na druhou stranu se na me nezlob ale fakt nemam chut radit nekomu kdo nepremejsli nebo je mu to u herdele a sype prasek po lese to je na me proste silny kafe
muzu taky drzet hubu taky fakt treba si aspon uvedomi ze tohle fakt neni vubec koser

Old Post 14-06-2016 v 19:45 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13

kolem kytek se mi osvetcilo z lesa ty usle kvety co vypadaji jako kulisky s nekoliak ostny 3-4 kolem stonku jako hradba a slimak si netroufne, nej na tom ze to lepi a drzi, urcite ste si vsimli pri ceste z lesa kulicek na nohou

Old Post 14-06-2016 v 21:34 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna


Zdravím
Jo prášek na praní a jiný věci do lese napatří o tom žádná......
Ale kolik lidí tu hnojí kristalonem a jinýma sračkama??
Kolik lidí tu vleze na pole a zlikviduje lán kukuřice,slunečnice atd.??
Kolik lidí tady naběhne do lesní školky kde zničí nový mladý stromky aby si tam mohli dát to svoje??O pěstování na stromě kde olamujou ořezávají větve ani nemluvím.
Takhle by sme mohli pokračovat do nekonečna.Ono to outdoorový pěstění nikdy není tak úplně eko že....Vždycky ta příroda musí aspoň trochu ustoupit.Ať už je to narušování teritoria divoké zvěři nebo cokoliv jinýho.Poházený vajgly,obaly od svačin,zapomenutý petky,obaly od hnojiv,použitý ph papírky atd.atd........
Nechcu se nikoho zastávat to vůbec.Ale mohl ho upozornit řekněme lepší formou a zrovna doporučit co že to má teda používat aby to bylo bio a zároveň mu to pomohlo.A ne sem vleťet zanadávat a bez sebemenší rady zmizet.To je podle mýho taky o hovně.
A ještě si neodpustím.Je tu vlákno jak na slimáky nebo tak něco,a tam ti každej druhej doporučí vanish........Asi tak......
Zdárek


Nechceš snad srovnávat krystalon s pracim práškem?? Nějakejch pár rostlin kukuřice v několikahektarovym poli (který tam každej rok uměle vysadí ) ani nepoznáš... a co muselo padnout aby tam mohla bejt ta kukuřice?! Za lámání stromků bych rovnou lámal ruce! vajgly, petky, bordel... hele já bordel nedělám ani ve městě natož v přírodě... Já nejsem každej druhej a abych lil po lese vanish a sypal prací prášek to bych si musel sám nafackovat... ono je rozdíl bejt trochu šetrnej k prostředí ve kterym žiju a bejt nějakej přehnanej pseudoekolog, ale vanish a prací prášek... sorry ale za to si nic jinýho než vynadat nezaslouží, jak by to asi vypadalo kdyby to dělal každej? Jinak na krystalonu neni nic zas až tak moc špatnýho

BTW. jinak stejně nechápu jak že sem si zanadával ale ok, nepadlo ode mě jediný křivý slovo... napsal sem to sice zvostra, ale rovně a bez nadávání nebo urážení.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-06-2016 v 06:18 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bizoon
Nový Člen

Karma uživatele bizoon - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

crazyben, jde o to ze tvůj příspěvek bylo je bezúčelné brblání bez žádné pointy. Přišel sis jen zanadávat, neporadil jsi mi. Jestli mě chceš ať už přímo nebo (v tvým případě) nepřímo urážet či jinak napadat za něco, co se na tomto forum doporučuje, tak bys měl spíš ty přemýšlet o souvislostech.

Rozeber si tu svou větu, nejdřív se osočuješ, pak mi radíš si tím práškem sladit kávu a pak mi říkáš, že ekologie úzce souvisí s pěstováním trávy. Což nevím proč, podle koho jako? Ale žádnou radu jsem od tebe neslyšel. Co kdybys mě teda odpověděl jako pár lidí tady a tím pomohl i tomu životnímu prostředí. Teď už jsem ale našel informace úplně někde jinde.

Pár kukuřic ani nepoznáš pravda, stejně jako pár trsů bezcenné trávy v lese.


Alpinestars : Díky, tohle opravdu pomohlo, dobrej tip. Ty si narozdíl od pánů stěžovatelů jak poradil, tak pomohl zároveň životnímu prostředí.

Old Post 15-06-2016 v 12:48 PM
bizoon je offline   Profil uživatele bizoon   Find more posts by bizoon   Foto galerie člena bizoon   Click here to Send bizoon a Private Message   Add bizoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 16

bizoon: Takže pokud ti nějaký trouba bude radit ať použiješ jako hnojení kyselinu sírovou tak ji použiješ?
Je třeba občas použít mozek a selský rozum. Z tvého arogantního psaní mi příjde, že ti o přírodu a rostliny vůbec nejde. Hlavní je aby bylo co hulit, že?
Přírodu využíváš k tomu aby sis vypěstoval kytky, takže by to chtělo trochu úcty. Když příjdeš k někomu na návštěvu, tak mu to tam taky nezničíš.
Tvoje jednání s pracím práškem nemusí mít vliv jenom na pár trsů trávy, prášek se může dostat do podzemní vody a tím svinstvem můžeš ve výsledku ovlivnit velký kus přírody.
Člověk má velký dar ve formě mozku, tak je třeba ho občas použít.

Old Post 15-06-2016 v 14:29 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1070600 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív