Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nazdárek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hellraiser17
Nový Člen

Karma uživatele Hellraiser17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 11 

Nazdárek Příspěvek č. 1

Zdarec, už delší dobu čučim a študuju co me tady na tom supr fóru zajíma tak jsem si řekl že přeci jen je na čase mezi vás začlenit jinak kytičky jsou moje hobby asi deset let, ale žádné složitosti a genetiky... jinak jsem věrný sluníčku a s tím spojeným problémům. Tak slunci zdar. Martin

Old Post 09-06-2016 v 17:38 PM
Hellraiser17 je offline   Profil uživatele Hellraiser17   Find more posts by Hellraiser17   Foto galerie člena Hellraiser17   Click here to Send Hellraiser17 a Private Message   Add Hellraiser17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellraiser17
Nový Člen

Karma uživatele Hellraiser17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

Mimochodem kdyby jste uměli poradit s kroucením listů budu mooooc rád je to pro mě novinka. diky.

Old Post 09-06-2016 v 17:40 PM
Hellraiser17 je offline   Profil uživatele Hellraiser17   Find more posts by Hellraiser17   Foto galerie člena Hellraiser17   Click here to Send Hellraiser17 a Private Message   Add Hellraiser17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Hellraiser17
Mimochodem kdyby jste uměli poradit s kroucením listů budu mooooc rád je to pro mě novinka. diky.


Obvykle je to následek prudkých změn vlhkosti. Ale já to nijak neřeším, občas holt maj kytky zkroucené listy, v pohodě to přežijí.

Old Post 10-06-2016 v 07:23 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roduard
Nový Člen

Karma uživatele Roduard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Mě se kroutily letos listy kůli kompostu do kterého jsem je sázel ( EC přez 5 )

Když už nic, tak aspoň trošku.

Old Post 15-06-2016 v 04:01 AM
Roduard je offline   Profil uživatele Roduard   Find more posts by Roduard   Foto galerie člena Roduard   Click here to Send Roduard a Private Message   Add Roduard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellraiser17
Nový Člen

Karma uživatele Hellraiser17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 5

včera jsem objevil mšice, tak snad po postřiku se to zlepší

Old Post 15-06-2016 v 21:39 PM
Hellraiser17 je offline   Profil uživatele Hellraiser17   Find more posts by Hellraiser17   Foto galerie člena Hellraiser17   Click here to Send Hellraiser17 a Private Message   Add Hellraiser17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 6

Hello!

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 16-06-2016 v 09:11 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2017 - Nazdar - 0 odpovědí
11-02-2017 - Zdareček - 0 odpovědí
09-02-2017 - Nazdárek - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2616530 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív