Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF kukuřice 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Obecné AF kukuřice 2016 Příspěvek č. 1

Zdravím vespolek
Po mé první nepříliš slavné zkušenosti s outdoor pěstováním no name semen jsem se rozhodl pokusit se to letos napravit
Rozhodl jsem se pro pěst v kukuřici. Tam netřeba nosit substrát, moc hnojit a je zde nízké riziko odhalení Už mám vybraná 2 pole kuku která nwm jestli je na zrno nebo siláž ale to se uvidí Mám v plánu 3 políčka po 4 kytkách a 2 po 1
OSAZENSTVO: 4x auto syrup
4x autojack
4x auto bubblegum
2x AK47 auto od Natural seeds
Pište svoje tipy rady kritiku budu rád
Časem přihodím pár fotek až bude co fotit, zatim cuuuus

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 05-06-2016 v 17:50 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2

UP!
Dal jsem naklíčit 2 Ákáčka, až vyklíčí tak je mrsknu na balkon tam počkají zhruba do konce měsíce a pak šup s nima do kukuřice
Až pojedu sázet ty ak47čky tak vysadím i zbytek AF modelů. To už bude po postřiku takže pohoda Pak začnou prázdniny takže budu pořád někde v luftě tak ani nwm kdy se zase ke kytičkám dostanu
Za vaše připomínky a nápady budu rád zdaaarec

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 06-06-2016 v 18:10 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

Tady dávám foto mojí balkonovky, je to AK47 auto od Natural seeds. Máte někdo zkušenosti? Já od ní velkej výnos nečekam max pár gé ale mam ju tam hlavně pro tu radost z pěstění Semínko dáno do půdy asi 6.5. takže jí je přibližně měsíc.
Je v asi 3,5l květináči s kompostem a zahrad. substrátem. Hnojky jen bio kopřivy nasadím až zkvasí (ty kopřivy) zdarrrec

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 10-06-2016 v 12:48 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

Foto se nekoná pač to máte nějaké zabugované chlapci

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 10-06-2016 v 12:58 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Tak tady foto

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 12-06-2016 v 11:25 AM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 6

Na FAQ náš návod jak přidávat fotky, přečti si ho a pak popros MODa aby to tu promazal.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 12-06-2016 v 14:52 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowHammer
Nový Člen

Karma uživatele GrowHammer - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

letos pojedu taky af v kuku.. zajímá mě jak to řešíš s vodou, s hnojkami, jak daleko je máš od domova, jak často je budeš chodit kontrolovat, co zvěř, jestli budeš sadit do řady nebo jak se ti to zlíbí..

v kuku jsem min rok jel 5 Normálních kytek.. přežila jen jedna kterou jsem tam dávál 20cm vysokou.. zbytek nevím co se stalo ale ta 1 kyti byla pěkná

Old Post 12-06-2016 v 20:45 PM
GrowHammer je offline   Profil uživatele GrowHammer   Find more posts by GrowHammer   Foto galerie člena GrowHammer   Click here to Send GrowHammer a Private Message   Add GrowHammer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

Zdravím, na FAQ sem se ohledně fotek díval, všechno dělam podle toho ale jedna ikonka se mi tam vubec nezobrazí asi to bude mim compem Díky za ohlas, seminka zasadim rovnou do kuku hlinu jen lehce prokypřím jinak nic a zaleji. Krátce na to začnou prázdniny takzě se ke kitičkám dostanu až v srpnu plus minus, během te doby je necham napospas osudu, kukuřice zadržuje vodu takže to neřešim Pole je asi 20 minut cesty na kole takže tam hnojky asi tahat nebudu možná slepičince hošticke ale spis ne stal se mi menší fail se seminky takže budou jen 2 pole po 4 kytkách v řadě. Snad jsem pomohl a zatim pěstu zdar

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 14-06-2016 v 15:24 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 9


Dnes foceno

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 14-06-2016 v 15:31 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10



Zdravím, po delší době UP protože sem líný prase tak sem ještě do kuku nezasadil myslím že moje balkonovka ak47 bude stačit tady pár foto z dneška, asi 55 dní od seminka, kdy budu plus minus sklízet prosím poraďte

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 01-07-2016 v 07:42 AM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 11

Vypadá pekně, jsem docela začátečník, takže kdy budeš sklízet radši radit nebudu, ale tipuju, že to ještě potrvá, a celkovej čas bude 80-90 dní...

Old Post 01-07-2016 v 08:42 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12


UP!
Dneska má akačko přesně 80 dni od seminka a chloupky už sou všechny hnedé trichomi těžko rict nemam mikroskop ale asi už vypadaji mléčně tady skusim foto z dneška:
Prosím poraďte jestli už mám seknout

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 24-07-2016 v 14:45 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 13

Děkuji všem co mi poradili každopádně sem sklidil 26.8. A vše je už usušené okoštované a kolik bylo g můžete tipovat ten nejlepší dostane bludišťáka report přidám později zatim zdarec

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 03-08-2016 v 20:52 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 14

No toto 26.8? ... dnes je 4.8 si predbehol dobu ... a myslím si ze si to tiež skoro sekol(večšina groweru teraz dako skoro kosí) aspon podla mna.. a typ ak cches vedieť ťak možna 12.4g suchého... ale možná daš viac



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 04-08-2016 v 07:27 AM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

Takže slíbený smokereport ákáčka: stav nakopává jaxviň a po prvním šluku se dusíte hustým kouřem potom už je to lepší, stav po pár minutách se smějete úplně všemu občas do toho zírání do blba a myšlení na nic a zase smích, super do společnosti, ale normální lidi na vás čuměj jako na paka
Takže asi hodinu až 2 vysmátost potom hroznej hulihlad na Všechno a taky sucháč jak něco pořád pijete na první věc co sem vypěstil s minimem úsilí a bech chemek a hnojiv sem nadmíru spokojen je toho asi jedna půl litrová zavařovačka takže do příští sklizně bude dostatek ještě mam na balkone takovyho mrzaka buble gum z nechtenyho seminka tam vyrost a vubec sem se o nej nestaral a docela prekvapil ještě tak tyden do sklizně pak zase dam report mějte se nejlíp a zdar

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 15-08-2016 v 20:20 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - af kukuřice - 3 odpovědí
30-05-2016 - Af 2016 - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1472060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív