Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Spojení A-wingu Enforcer s Lumatekem 250W-400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Dotaz Spojení A-wingu Enforcer s Lumatekem 250W-400W Příspěvek č. 1

Dobrý den

Potřeboval bych poradit se pojením těhle dvou věcí
http://www.hotchilli.cz/adjust-a-wi...edium-enforcer/

http://www.hotchilli.cz/lumatek/ele...hovou-regulaci/

Věci na to mám, ale nevím jak spojit tyhle dva díly
http://www.jpeg.cz/images/2016/06/03/PUEat.jpg

A taky nevim co je toto, bylo u té objímky u stínidla vevnitř u těch dvou drátů.
http://www.jpeg.cz/images/2016/06/03/2Fhfm.jpg

Nevím k čemu to je, jsem elektrikářsky poleno, tak mi to napište nějak polopatě prosím příjde kamarád co trošku drátům rozumí tak to pochopí

Ideálně nějaký video návod

Díky

Naposledy upravil Klidecek 03-06-2016 v 17:10 PM

Old Post 03-06-2016 v 16:36 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorgarden
Nový Člen

Karma uživatele indoorgarden - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 2

napis svemu prodejci < me rad to poradim

Old Post 03-06-2016 v 23:33 PM
indoorgarden je offline   Profil uživatele indoorgarden   Find more posts by indoorgarden   Foto galerie člena indoorgarden   Click here to Send indoorgarden a Private Message   Add indoorgarden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 3

Čau. Pokud má předřadník volný konec kabelu, tak zapojíš přes svorkovnici kabelem na objímku. Fázi na střed, nulák na závit. Pokud má zástrčku a nechceš stříhat kabel, tak koupíš kabel s odpovídající koncovkou a odstřihneš tu ke stínidlu a stejný postup. Ty malý ,,věci,, jsou na zaslepení nuláku. Nový a-wingy mají už plastovou objímku, tak se nulák nemusí zapojovat, Kabel min. 1,5mm2.

Old Post 04-06-2016 v 07:30 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

Tak svícení funguje
Chci se zeptat jak je nejlepší začít se semínky pokud mám v plánu pěstovat čistě v kokosu a v květnících text pot

Mám semínka nejdřív zasadit do kostky 25x25, potom do kostky 100x100 a finálně to poté i s kostkou zahrabat do kokosu v květníku ?

Od jaké velikosti bych měl začít používat do zálivky i hnojiva ? Mám v plánu použít tuto sadu + grow A+B, bloom A +B

Naposledy upravil Klidecek 11-06-2016 v 17:57 PM

Old Post 11-06-2016 v 17:21 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

Klidecek: zasad semeno do jiffu a ten pak dej do substratu, jedno jestli hlina nebo kokos. klidne vol mezistupen v podobe mensiho kvetniku, nez je cilovej. doporucim pro mezistupen platovej kvetnik, protoze koreny v texpotech prorustaj do sten a pri presazovani bys rozdrbal korenovej bal solidne.

hnoj podle pokynu vyrobce, nebo min...

Old Post 12-06-2016 v 23:39 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

Takže první to dát do tablety, potom to přesadit i s tabletou do menšího plastovýho květináče v kterým bude kokos a finálně, to vezmu i s tim kokosem z menšího květináče a dám to do finálního text potu v kterým bude taky kokos.
Doufám že jsem to pochopil dobře

Old Post 13-06-2016 v 07:45 AM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EverNo1
Nový Člen

Karma uživatele EverNo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Klidecek
Takže první to dát do tablety, potom to přesadit i s tabletou do menšího plastovýho květináče v kterým bude kokos a finálně, to vezmu i s tim kokosem z menšího květináče a dám to do finálního text potu v kterým bude taky kokos.
Doufám že jsem to pochopil dobře



Přesně tak :

Old Post 13-06-2016 v 14:32 PM
EverNo1 je offline   Profil uživatele EverNo1   Find more posts by EverNo1   Foto galerie člena EverNo1   Click here to Send EverNo1 a Private Message   Add EverNo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

No já jsem trošku pomalejší, tak to chce trpělivost
Díky

Old Post 13-06-2016 v 18:41 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 9

zapomel jsem dodat, ze je dobry pred presazenim jiffu rozstrihnout na nem tu textilii a jiff opatrne vybalit. ryhles to pak koreni, protoze ta textilie trva prorust a mnohdy neproroste. chce to trochu opatrnosti ale

Old Post 23-06-2016 v 20:12 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od indoorgarden
napis svemu prodejci < me rad to poradim


ahoj muj prodejce, kam mam pripnout tu zemi? nulu a fazi jsem dohledal doutnavkou. dikec.

Old Post 23-06-2016 v 20:13 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorgarden
Nový Člen

Karma uživatele indoorgarden - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 11

zemi pripnes na kovovu cast zvenku, na bocni sroubek, kterym se nastavuje vyska stinidla.. vubec ten kabel nedas dovnitr. ani do svorkovnice

Old Post 23-06-2016 v 20:47 PM
indoorgarden je offline   Profil uživatele indoorgarden   Find more posts by indoorgarden   Foto galerie člena indoorgarden   Click here to Send indoorgarden a Private Message   Add indoorgarden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7275180 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív