Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st microgrow +/- 90w LED (homemade)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 17


a zatím druhý týden :-) doufám, že se vám můj pěst zatím líbí a budu vás postupně informovat jinak jak jsem psal výše, tak pracuji na novém boxu z pevnějšího materiálů vystlaného už orca fólií a ne alobalem jako doposud ;-) každopádně to bude náhrada toho papírového, takže kubatura zůstane zachována, ba prostor na kytí se dokonce ještě zmenší kvůli komplexnosti celého boxu aby mi nic nemuselo ležet bokem někde na stole :-) pokud máte nějaké otázky nebo připomínky, tak uvítám vše ;-)

Edit: zapomněl jsem dodat, že chudák dutch kush se mi vyvrátil ale po přihrnutí hlínou se zase začíná srovnávat nicméně mi nevadí, že je tak na křivo, protože je opřený od závlahu a aspoň je víc pod tím světlem :-D

Old Post 29-05-2016 v 08:50 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 18


ještě jedna :-) (taky druhý týden)

Old Post 29-05-2016 v 08:53 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 19

no sice vidím, že vás můj článek moc neupoutal a sledujete ho spíše skepticky než s upřímným zájmem, (což chápu) i tak vás budu dál informovat když už jsem založil tohle téma :P No v první řadě bych rád řekl, že jsem pohnojil kristalonem plod a květ a kytky poskočily o sedm mil tak jsem se rozhodl přepnout na květ (nejde mi o množství ale o zábavu foto dodám zítra) jinak dál buď nebudu hnojit vůbec anebo pořídím plagron pk a dále jsem se chtěl zeptat, protože budu potřebovat do nového boxu dát nějaké další kamarády..... jaké odrůdy mi doporučíte na indoor do boxu: šířka 40 hloubka 40 a výška 100 (popř. kolik se jich tam vleze podle vašich zkušeností) na techniku SOG děkuji za každý návrh

Old Post 04-06-2016 v 21:36 PM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 20


přikládám foto

Old Post 05-06-2016 v 08:11 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 21


a z boku

Old Post 05-06-2016 v 08:16 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 22


a jeste :-)

First LED micro 90w

Old Post 05-06-2016 v 11:38 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Beelzeboss
no sice vidím, že vás můj článek moc neupoutal a sledujete ho spíše skepticky než s upřímným zájmem


Náhodou já to sleduji a jsem zvědav jaký bude výsledek. Protože jedno malé LED svítidlo může být v každé domácnosti.

Old Post 06-06-2016 v 08:14 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 24


Tak to jsem rád, že nepíšu do větru a máme tu první týden květu

First LED micro 90w

Old Post 08-06-2016 v 10:58 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 25


a ještě za světla

First LED micro 90w

Old Post 08-06-2016 v 11:00 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 26

ahoj, kdyby jsi si to dal do galerie mikro pěstování koukalo by na to víc lidí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 08-06-2016 v 14:44 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od sWei
ahoj, kdyby jsi si to dal do galerie mikro pěstování koukalo by na to víc lidí


Neboj, i tak nás to sleduje dost :-)

Old Post 08-06-2016 v 21:40 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od sWei
ahoj, kdyby jsi si to dal do galerie mikro pěstování koukalo by na to víc lidí


ahoj, pokud jsem to správně pochopil, tak jsou tu 2 oddíly mikropěstování abych řekl pravdu, tak jsem vůbec nevěděl o sekci v galerii dokonce i tenhle návod odkazuje sem
grower.cz/pestovani/navody/grower-server---tipy-a-triky/20.html#116

A vypadá to, že ani nemám právo někam téma přesunout ale díky za radu příští pěst dám tam

First LED micro 90w

Old Post 09-06-2016 v 09:11 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 29

Jinak pro info vlhkost 56% a teplota kolem 21 stupňů

First LED micro 90w

Old Post 10-06-2016 v 06:35 AM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 30


Tak ... pár dní sem u boxu nebyl ... trochu to vyrostlo ... v důsledku toho se mi trochu ohnul dutch kush, protože byl "nalepený" na panelu, ale jinak v pohodě místo ještě je akorát sem zvednul ještě o kus světlo a jedu dál jinak na radu sem pořídil na květ ATAMI PK 13/14 a dneska to naleju do nádržky ... jen jsem trochu zmatený z dávkování 0,25ml na litr mi přijde strašně málo, ale snažím se ho dodržet (myslím, že zhruba 0,8ml na 1,5l neuškodí ) předtím sem hnojil NPKckem kristalon plod a květ takže šok by dostat neměli

First LED micro 90w

Old Post 13-06-2016 v 15:45 PM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 31

Mazec, mazec a zase mazec. Hlavně ta elektrika mě fascinovala. Nerozumim tomu vůbec, já mam osobně jeden kabýlek ze světla a v zástrčce jedny mechanický spínací hodiny a to co vidim u tebe mi vyrazilo na chvíli dech. Nemluvě o tom boxu a stříšce. Takovýhle nadšení oceňuju :-) Trošku se tady opomíjelo to zavlažování, ale právě to se mi líbí, to je hezky udělaný. Nezbývá mi nic jiného, než ti držet palce a jsem rád, že takovýto pěst tady dokumentuješ.
čaw

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 19-06-2016 v 05:17 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beelzeboss
Stálý Člen

Karma uživatele Beelzeboss - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 32


Díky moc :-D snažím se ale je to můj první grow, takže postupně přicházím na nové poznatky ... ten hlavní je v tom, že mám slabé světlo na tolik kytek a každá dostává něco jiného takže jsou dvě malé a dvě přerostlé ... a jedna skoro uschla. (nebyl sem totiž u boxu několik dní a nevšiml sem si že z jedné hadičky neteče zálivka ) Doufám ale , že jsem většinu napravil. Přerostlé soudružky jsem ohnul a suchou zalil světlo sem dal zase o něco níž a příští kolo bude jen jedna kytka a větší panel

First LED micro 90w

Old Post 20-06-2016 v 16:19 PM
Beelzeboss je offline   Profil uživatele Beelzeboss   Find more posts by Beelzeboss   Foto galerie člena Beelzeboss   Click here to Send Beelzeboss a Private Message   Add Beelzeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1103250 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív