Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 125w Cfl V-scrog Bubble gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 17




Hello everyone,

je čas na UP, jak si sWei žádá.

Po přesazení se nevyskytl žádný problém, kytí jsou zdravé a fit. Taky se trochu vytáhly,ale začínám mít pocit že víc už nevyrostou. Stále vypadají jako jedna koule listí a stonků... Dneska jim nastavím periodu 12/12 a děj se vůle boží... :-D Tento týden by mi měla přijít 125 w CFL red tak ji tam hned nainstaluju.

Jestli ani po přepnutí a změně lampy se nerozlezou po pletivu, tak budu koumat co jsem udělal špatně, ale nebude mi to vadit. Nehulím a o výnos mi nejde, spíš o zábavu a právě o takovéto řešení problémů ... :-D hodnoty teploty a vlhkosti jsou víceméně pořád ve stejných mezích, žádné výpadky, přešlapy ani pohromy...

Trochu mi tam dole žloutne list nebo dva, ale za těch pár let v Outdooru jsem se naučil že to nemá smysl nějak hrotit...

Jinak třetí fotka je z mého Foliovníku a je to spíš takový offtopic, ale myslím že pro potěchu oka dobrý a že to nikomu komunity mikropěstitelů vadit nebude. Tam mám 2x Kryptonite a 2x PP. Všechno v hlíně , jen tady tento Power Plant jsem naložil do kokosu a hraju si s ním a vypiplávám si ho k dokonalosti. :-D

Snad se bude líbit a za pár dní zase bude nějaký Update, jak mi vyjde čas..

Ať to roste

Old Post 06-06-2016 v 12:26 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 18


3 den 12/12 a nemůžu si pomoct,vypadá to pořád stejně :-)

Jediné co me tak napadá je to špatné PH,ale dokud nepřijde měřák, tak stejně nic nevymyslím :-)

Jinak se mi kytky líbí,ale naprosto zbytečné pletivo. Nemá tam žádný efekt.

Old Post 10-06-2016 v 05:49 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 19

to je zvláštní, já jsem též přepla na květ a vytahují se dost

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 10-06-2016 v 08:53 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 20

Možná jsem jenom nedočkavý, ale po skoro měsíci na růstu ještě z krásných řízků jsem čekal jinou hitparádu

Old Post 10-06-2016 v 11:50 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 21

za měsíc už by to pletivo mělo být celé prorostlé ale uvidíš třeba se to ještě pohne, příště by možná stálo za to dát tam ty řízky 4

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 10-06-2016 v 13:06 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 22





Dobrý podvečer

jsem tu s malým UPem v 8mém dni na 12/12

Kytky už pomaličku nakvétají, zdají se mi že už rostou docela pěkně, je to sice stále jedna velká hromada listů,ale to přisuzuji tomu, že je lampa asi 5 cm od kvítek a kalfas je hodně malý (20 L) pro příště bych zvolil určitě větší...(už mám na příští kolo nachystanou skříňku). Možná že do příštího UPu nějaké listy prostříhám, i když to nemám rád, venku neprostřihávám.

Teplota a vlhkost je pořád stejná, mám teplotu D/N 24/20 a vlhkost se pohybuje mezi 45-60% takže myslím že akorát.

Opět přikládám fotky aby jste viděli jak mi to roste (nebo spíš neroste)

Hnojím B´cuzz a teď jim tam už malilinko leju i PK 13-14

Hodím opět o moji PP z foliáku,ta mě fakt baví letos. Už na ní mám kolem 20ti kolínek,a je třeba je tak každý druhý den předělat jinam, protože jsou už zbytečné, stonek Power Plantu to kolínko ignoruje,tak se mi to docela naprd trénuje :-D

Rady opět vítány

Čus a ať to roste

Naposledy upravil StromeQ 14-06-2016 v 20:50 PM

Old Post 14-06-2016 v 20:39 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 23


Čao chlapci a dívky

Tak máme tu další UP

Který den na květu je to dneska nevím, nepočítám to, je to první indoor grow a vychytávám, zjišťuju a koumám co a jak vylepšit.


No a jelikož jsem zjistil, že ten můj kalfas je strašně malý abych tam mohl něco kutit, tak jsem si pomaloučku a polehoučku sestavil skříň pro další kolo, kterou představím až v ní pojedu od začátku...
V plánu mám větší květináče,které budou lícovat s koncem té grow folie, kterou jsem teda lepil naposledy, je to fakt opruz.

přidávám fotku aby bylo vidět jak mi to pokračuje...

už teď mám v hlavě plán se 4ma květníkama a Scrog sítí, která bude ideální do tam malé skříňky..

AŤ to roste, pěstu zdar... StromeQ

Old Post 22-06-2016 v 21:09 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cemus
Nový Člen

Karma uživatele Cemus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

Ahoj, máš to moc pěkné a kytky po přepnutí rostou celkem dost, akorát spíš ne do šířky nebo výšky ale zaplňují prostor novýma patrama (příprava pro paličky?)..

A chtěl bych se zeptat kde jsi sehnal takové pletivo a jak jsi to vyrobil tak pěkně kulaté, chtěl bych totiž něco takového taky vymyslet. Díky

Old Post 23-06-2016 v 00:37 AM
Cemus je offline   Profil uživatele Cemus   Find more posts by Cemus   Foto galerie člena Cemus   Click here to Send Cemus a Private Message   Add Cemus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 25

Čau, mě se to taky líbí :-) Pro Cemus - tohle pletivo sem si pořizoval taky a kupoval jsem ho v železářství a stálo okolo 100.- za 1m. Je dost pevný, víc než to klasický na králíkárny.

ODP - Je fakt, že ty očka jsou menší, podívej se ke mě , měl sem ji taky, ale zaboha sem nesehnal v krámu jinou síť a asi si zní udělam voliéru pro andulku :-) JO a teď už konečně chápu proč ty kytky vypadaj tak nádherně a maj takovej růst ( mě se to líbilo ) on měl postavenou lampu :-))) Furt sem dumal, jak to tu dokázal :-) Tak taky díky za vysvětlení. Jojo, učíme se

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 23-06-2016 v 23:15 PM

Old Post 23-06-2016 v 14:21 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 26


Díky chlapi, no to pletivo jsem kupoval před X lety abych oplotil kotec pro štěně, aby mi neprostrkovalo hlavu roxorovou sítí... netuším kolik to tehdy stálo,ale žádná velká položka. Jinak jsem by vočko to pletivo ustřihnul a vytvaroval z něj válec a zašmodrchal do sebe přečuhujcí dráty aby drželo pohromadě. Pro naše účlely by ale bylo pletivo s aspoň jednou tak velkýma dírama...

Díky za pochvaly, je pravda, že je to palička na paličce, ale vzhledem k tomu že to jelo asi necelé 2 měsíce s úsporkou vertikálně, tak to teď bude zajímavý výtvor a jsem zvědavý co z nich nakonec vyleze... až tam bude v dalším kole síť a sodík, tak to bude zase vypadat jinak..

A když už píšu tak zrovna sem hodím i up mého foliovniku, který nikde neprezentuju,ale taky me hodně baví...
mam tam 2x kryptonite, 1x power plant, 1x OG kush a 1x nějaký automat (napravo) myslim ze taky PP ale to už si nepamatuju

Naposledy upravil StromeQ 27-06-2016 v 21:07 PM

Old Post 23-06-2016 v 17:24 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 27





Zdravíčko přátelé

Jen tak pro potěchu oka, ať tu není nuda, kvítka jsou krásné...

Už to pěkně nakvétá, začíná konečně ta záživnější část pěstu.
Hnojím každý druhý den pár minut po zapnutí lampy, zhruba 400 ml vody s B´cuzz A+B s přidaným PK 13-14 a už se pěkně rosí... sice pomalu, nijak nevoní, ale to ještě příjde.

Pro ty z vás, kteří jste nečetli celý dred, kytky byly na růstu vedeny po pletivu a světlo umístěno vertikálně, proto vypadají, jak vypadají. Prakticky žádný training.
Většinu ohýbacích kolínek mám ve foliovníku, kde to jiná zabíračka zařídit co nejnižší kytky, protože ještě je moc času než to začne kvést. Opět přihodím i fotky z foliáku. prostřední PP mi trochu žloutne, je skoro celý naložený v kokosu a teď jsem se mu nevěnoval pár dní, neměl hnojivo a asi už jí je i kýbl malý...
Fotka je pořízena hned po ohýbání a vyvazování.
Kdyby to porušovalo pravidla, nebo se někomu nelíbilo že to míchám dohromady, ozvěte se

tak ať to roste, čau StromeQ

Old Post 27-06-2016 v 21:30 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 28


Čus grouveři,

Jen takový fofr apdejt než odjedu na dovču, jestli to tu někdo sleduje, tak pro radost foto.... foceno za tmy...

naschléééé

Old Post 01-07-2016 v 16:42 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 29

Jen aby ty kytky dovolenou přežily! Držím palce.

Old Post 01-07-2016 v 21:44 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 30

Snad ano. Zanecal jsem jasne instrukce,nachystal jim vyzivu, tak doufam ze neprijedu domu a nebudu muset na pohreb. Mm to v kokosu tak jsem urcil dny kdy to musi byt zaleto. :-D

Sorry je to bz diaritiky,pisu z mobilu

Caues StromeQ

Old Post 03-07-2016 v 11:56 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 31






Dobré odpoledne pěstitelé.

Po příjezdu z dovolené jsem byl příjemně překvapen, ve skříni se kytky krásně rosí, teplota 25-20°C, vlhkost 40-50% . PH a EC neměřím a očividně to funguje i bez toho.

Ve foliáku je to jedna velká bush,ale je to pro mě challenge urdžet ty obludy aspoň v přijatelných mezích. PowerPlant co byl v kýblu jsem byl nucen přenést nabalkon. Vevnitř už se nedalo rozumně projít.

Tak ať to roste. ( Ve foliáku by už nemuselo )

čau StromeQ

EDIT: Jo a ještě bych měl dotaz, zdá se mi, že jsem někde četl že se PK 13/14 dává jen v prvním týdnu květu nebo v počáteční fázi květu? je to pravda nebo jsem se jenom někde přehlédnul a můžu ho tam přidávát pořád?... díky za odpověď

Naposledy upravil StromeQ 11-07-2016 v 19:38 PM

Old Post 09-07-2016 v 15:25 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 32




52. den od přepnutí.

kytky teď čeká 5x Final solution, a za 10 dni teda zkusím 2 dny tmy, když to tady většina lidí vychvaluje, a šmik. Vyfotím pořádným foťákem před tmou a po tmě, aby bylo nějaké srovnání,uvidíme jestli něco uvidíme :-D Líbí se mi, není toho nijak moc, ale nevadí. a vůně bubble gum je po skunku nejhezčí co jsem zatím měl tu čest vdechnout ...

Naposledy upravil StromeQ 27-07-2016 v 13:12 PM

Old Post 27-07-2016 v 12:57 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2012 - 70W v-scrog bubbler - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4635230 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív