Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Škůdce - ale co je zač ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 17

Karate je opravdu hnusna chemie, to bylo to "ALE" ;] ..

Jinak z vlastnich zkusenosti doporucuji ty ruzne oleje namichat opravdu podle navodu, minuly rok jsem bojoval se smutnicemi a koupil a pouzil prave onen BioOL, je toho velke baleni a je to levne, toz jsem pripravil asi 2x silnejsi koncentraci .. po tydnu mi z kytek slezlo vsechno listi .. toz bacha i na to :]

Old Post 22-05-2016 v 21:41 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 18

zkus postřik Agro NATURA Rock Effect

Old Post 22-05-2016 v 22:13 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 19

No tak zachvilku mi ta "hnusna chemka" dorazí dom, tak se to pokusím aplikovat citlivě,
také mě dost zajímá názor na nimbový olej, to by byla asi další varianta mého hubícího projektu.

Old Post 23-05-2016 v 07:19 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 20

Neem oil od Plagronu jsem zkoušel, ale bez výraznějšího účinku, taky se s ním špatně pracuje a není nejlevnější. Před aplikací postřiku nezaškodí alespoň nejnapadenější listy zespodu otřít vlhkým hadrem, odstranit jich co nejvíc mechanicky, dost se ta likvidace urychlí.

Old Post 23-05-2016 v 07:52 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 21

Ty jo dík ! Supr nápad, mě to v tom stresu a nasrání ani nenapadlo, pudu jim vyprášit kožuch.

Old Post 23-05-2016 v 08:09 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 22



Tak to tu ale když koukam na dávkování tak nevim jakou dávku bych měl použít,
Je to dost rozdílný a nevím kolik by toho holky unesli, neporadí někdo podle letáků ?

Old Post 23-05-2016 v 11:11 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 23


No dál jsem 1ml na 2 litry vody - zlatej střed.
Neco málo jsem otřel manuálně, ale jinak jsem tedy důkladně postříkal kytky a teď mají samozřejmě tmu, dva větráky diagonálně proudí vzduch a zítra jsem hodim informace a vývoj situace, popřípadě budu testovat další přípravky.
Děkuji upřímně za rady.

Old Post 23-05-2016 v 12:02 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 24

Tak Karate moc velký kung-fu nepředvedlo, takže bohužel i přes to že je tam napsáno jednoukrát, provedu postřik ještě zítra a namíchám větší koncentraci ale dle tabulek,
pak hold přistoupím na jiný přípravek.

Old Post 24-05-2016 v 23:09 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 25

Na roztoče ( sviluchy, trasenky) FURT zaberá Vermitec 018 EC

http://www.florapack.sk/vertimec-1-8-ec-10-ml.html

2x frcnúť behom 7 dní a je pokoj...

1ml/1L vody... ked je zle tak aj 1,5ml--


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-05-2016 v 07:16 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 26

Díky za tip, ale jsem už 2 týdny v květu, lze to použít i tak ?

Old Post 25-05-2016 v 16:44 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 27

Tam je ochranna lehota tuším 7 dní, on sa totiž rýchlo rozpadá, preto sa strieka 2x aby sa zachytili aj dalšie vývojové štádiá.
Osobne tomu dávam vždy max 30 dní do kosy a zatiaľ som tu nič necítiť ani na chuti ani na vôni.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-05-2016 v 20:32 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 28

Ok, po následné kontrole jak dopadl Karate během zítřka, půjdu a ještě se pokusím zachránit situaci tímto, dám sem vědět.
A ještě jednou díky za rady všem.

Old Post 26-05-2016 v 01:37 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 29

Ták o5 se tu hlasím s dalším reportem a stavu,
dost evidentně se zewláci netransportujou na další kytičky,
po velice důsledném otření a následné aplikaci rozprašovačem s větší koncetrací, to prozatím (ťuk, ťuk, ťuk) vypadá na to, že se mi je podařilo zastavit nebo zbrzdit, každopádně další expanze není patrná, vlhkost jsem tam krátkodobě nechal kolem 70%, aby jsem jim to co nejvíc znepříjemnil, do toho jsem provedl zálivku a to úplným průtokem květináče, takže víc vlhkosti by jste pohledali leda v deštným pralese,
hodím jsem za třeba pár dní další report jak Karate funguje, kdyby byl problém, půjdu už asi jenom do Bio přípravku a rád se podělím o informace z praxe.

Old Post 27-05-2016 v 10:06 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 30

ALE ... mám na mysli to, že Karate používám ve správném ředění dle návodu. Pokud si bude někdo myslet a dá na těch 10 litrů třeba 5 mml, může rostliny poiškodit. Zatím s tím zkušenosti mám dobré, pokud dodržuju návod. Používám Karate na rajčata, rybíz, angrešt atd. a vše přežilo a zbavilo mšic a svilušek na cibuli, porku atd. Zkusil jsem i stromy. Jabloně, hrušky a všude to zničí larvy a mšice. Nikdy to neublížilo rostlině. Zkoušel jsem na mšice a svilušky postřik na olejové bázi, ale moc jsem s tím úspěchy neměl. Někde jsem četl (stačí vygooglit) postřik na tyto savé potvory, postřik z domácích zdrojů. Před 40 lety jsem stříkal štětkou nastrouhané mýdlo tzv, s jelenem, rozpustil a stříkal. Dnes jsou ty mrchy proti tomu imunní. Měl jsem na jedné rostlině zhruba 10cm černo. Samá mšice. Za dva dny. Poznáte to podle aj podle toho, že tam lozí mravenci, kteří vysávají mšice. To je známka napadení. Držím palce ať se vám nic nestane s rostlinkama. Já už je mám 120cm vysoké, zaštíplé a jedou suprově. Přolévám jen kopřivama krígl zkvašených kopřiv a grígl vody ..Zatím.

Old Post 29-05-2016 v 13:30 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 31

No tak u mě to zatím je takové že většina z nich je v čudu a že tam zůstalo jenom pár které byly někde schované, ale nevidím to jako velký problém protože je jich opravdu minimum a když by se nějak počet zvětšil tak již použiji bio-zničovadlo.
Ale po dvojnásobné aplikaci Karate vypadá jako učinný zabiják.

Old Post 29-05-2016 v 23:49 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 32


Po předchozím příspěvku musím názor "trochu" změnit.
Tak, Karate vesměs k hovnu abych pravdu řekl, nejdřív pošli všichni ale asi těch pár co bylo někde schováno se zas rozmnožilo.

Ták a teď přijde na řadu Natura rock effect a když ani to, tak už na to asi seru.
48. den - 31. přepnuto na květ

Old Post 01-06-2016 v 08:00 AM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0559130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív