Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » problemmmm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

problemmmm Příspěvek č. 1



Sklenik, ostatni kusy vypadaji uplne zdrave, jen asi 3 vypadaji takto, nevite cim by to mohlo byt zpusobene? Ta prvni fotka je tu nechtene nevim jak ji odstranit

Old Post 16-05-2016 v 18:44 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Špatná půda - pH..zdá se to i lehce přelity

Thomas V.

Old Post 16-05-2016 v 22:34 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 3

Praveze puda je stejna jako u ostatnich 33ks jen 3ks vypadaji takto, a prelite to take nebude, ted v tech vedrech bylo ve skleniku okolo 40°C ( kdyz se vetralo) tak ta puda vyschla vzdy pres den. Me se to zdalo jako ozrane od neceho ale to je blbodt kdyz vetsina vypada normalne.

Old Post 17-05-2016 v 17:04 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
Taky skleník 3x AutoMazar všechny stejný podmínky. Dvě v pohodě jedna stejná jako ta na tvé fotce.
Nechám ju žít dokud vydrží.... Podle mě genetika,prostě blbý semeno....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 17-05-2016 v 18:45 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Ahoj,
Podle mě je to taky genetikou, mě takhle letos rostou AK47 od Natural seeds.
Pěstuju je ve stejné půdě jako jiné kytičky, ale už od prvních lístků se takhle podivně "kroutí" jen to AK47.
U prvního mi dokonce nejdřív vylezl jen jeden zubatej lístek, druhej byl tak zakrnělej, že se snad ani nedal počítat, tak jsem jí zařízl hned na začátku.
Dalšímu AKčku už jsem dal šanci, to rostlo podobně "pomuchlaně", ale od 4. patra už ty listy vypadají celkem normálně.
Tak jsem nechal vyklíčit i zbylá semínka, a rostou teď ze začátku taky takhle retardovaně
Ale věřím že se taky srovnaj.

Nech to růst a uvidíš, hlavně nepanikařit, já teď lituju že jsem tu první rostlinku vyhodil hned na začátku, protože by se časem taky nejspíš srovnala.

BTW co je to vlastně za odrůdu?

Old Post 17-05-2016 v 19:23 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 6

No my to taky mame jen u jedny genetiky a to ak 47 a jeste jedna northen light vypada takhle a to jsme ji daly do 50l barelu zrovna ale takhle vypadala i minulej rok a vyrostl z toho model tezko rozeznatelnej od lampy

Old Post 17-05-2016 v 19:25 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 7

Achjo ty af akacka takze vyreseno, spatna genetika

Old Post 17-05-2016 v 19:27 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 8

Já bych to nechal projevit se, však ty dva nový lístky už vypadají k světu. Vyhodit to můžeš vždycky..

Old Post 17-05-2016 v 19:46 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

Tak to bude holt spatny semeno (genetika). Ne každá kytka ze semen je v cajku. Prostě sem tam mrzák se objeví.. Třeba se ještě ukáže..;-)

Thomas V.

Old Post 17-05-2016 v 20:11 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

Jo, to by celkem odpovídalo tomu co rostě i mě
Jak píše Squer, ty nové lístky už vypadají celkem OK, dej tomu šanci a uvidíš.

Old Post 17-05-2016 v 20:15 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 11

Jasny, diky za rady

Old Post 17-05-2016 v 20:47 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2021 - Poroblemy - 20 odpovědí
20-03-2016 - Problém - 7 odpovědí
25-09-2011 - Problem - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8723210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív