Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Af 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Af 2016 první grow Příspěvek č. 1






ahoj jsem tu nový,budu rád za každou radu a pomoc :-)

genetika 3x cream mandarine (sweet seeds)
2x black cream ( sweet seeds)
1x fruit cheese ( asi natural seeds)


fruit vylezl na svět 29.3 asi po 4 dnech
1x black cream a 1x cream mandarine vylezli na svět 12.4 asi po 4 dnech

zbylá 3 semínka zasadím až koncem května ,aspon uvidím rozdíly

1.fotka: genetika
2.fotka: fruit 5 den růstu
3.fotka: vlevo mandarine 1 den růstu, vpravo black 0 den
4.fotka: fruit 12 den růstu
5.fotka: mandarine 2 den růstu ,black 1 den růstu



u toho fruitu mi hned první 1-3 dny uhnili děložní lístky,viděl to už někdy někdo? po 12 dnech to byl pořád takovej mrzáček ani se nehnul

:-)

Naposledy upravil mejzy 13-05-2016 v 11:43 AM

Old Post 13-05-2016 v 10:20 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 2





UP 22.4.2016
bylo 2 dny hezky,tak šli kytky ven,nechal jsem je i přes noc,myslím že teploty byly lehce nad nulou a nastaly hned první problémy

1.fotka : poprvé spolu venku 22.4. vlevo mandarine 10 dní růstu vpravo black 9 dní růstu a dole fruit 23 dní růstu
2.fotka : o dva dny později už zase za oknem zleva black,mandarine,fruit
3.fotka 28.4 zleva fruit začal konečně trošku růst ,black ,mandarine co to mají s listy?
4.fotka 29.4 pěkně svítí

:-)

Old Post 13-05-2016 v 10:35 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 3




UP 5.5. 2016
Už má bejt hezky,tak jsem se rozhodl dát kytky ven už natrvalo,pořád nevím co mají s těmi listy,ale zlehka se vzpamatovali

1. fotka : mandarine 23 den růstu
2. fotka : black 22 den růstu
3. fotka : fruit 35 den růstu už vypadá slušně


jinak teda substrát jsem použil výsevní název nevím,zatím jsem nehnojil,když šli do země,tak jsem ještě dírku vysypal troškou toho substrátu

:-)

Old Post 13-05-2016 v 10:45 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 4






UP 13.5. 2016
dnes to vypadá asi takhle :-) v sobotu 7. 5. se na fruitu a mandarine oběvili první preflowers na blacku až dneska ,doufám že nezůstanou takhle malý :-(

1.fotka : mandarine
2.fotka : black
3.fotka : fruit
4.fotka : list mandarine co to tam má ?
5.fotka : celek z dálky

:-)

Old Post 13-05-2016 v 10:53 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 5




pokračování z 13.5. 2016

nevěděl by ste někdo prosím co s těma oschlejma listama?jestli to kytce vadi nebo ne a jestli by ste nevěděli co mohlo být příčinou,jestli zima,nebo voda,kterou jsem to zalil? byla to deštová voda ze sudu,doma jsem zalíval vodou z kohoutku odstátou 1 den,nyní už to tak dělám i venku radši,kytky zatím vypadaj že se nehorší a za ten týden venku docela povyrostli,vyrostou ještě hodně? nebo už takhle zůstanou a budou kvést?

1.fotka : mandarine vs zapalovač (nato že byl největší je ted nejmenší :-( vytáhne se trošku?
2.fotka : black vs zapalovač ( nejmín pater a nejvíc se táhne)
3.fotka : fruit vs zapalovač ( natože to byl mrzáček a dlouho nejmenší teď všechny přerostl)

:-)

Old Post 13-05-2016 v 11:01 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 6






něco z loňska ,no name ,docela seno ale účinky to mělo :-) můj první pěst

1.fotka : začátek květu
2.fotka : o něco později
3.fotka : palička ( vypadalo to pěkně ale vůně žádná )
4.fotka : palička ( trošku do červena blizny)
5.fotka : před sklizní

:-)

Old Post 13-05-2016 v 11:08 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 7





UP 14.5.2016

1 a 2.fotka : fruit,nějak vadne
3. fotka : black
4. fotka : mandarine

:-)

Old Post 14-05-2016 v 09:48 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 8

Ta zemina do ceho to sazis se mi moc nezda.. Chtelo yb to neco vzdusnejsiho ne?

Old Post 14-05-2016 v 11:43 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 9

no je to klasická hlína s kompostem,ještě jsem udělal dírky a vysypal je substrátem,byly v 0,5l kelímkách a je to přihrnutý tou hlínou,snad to bude ok, ostatní v tom roste fajn

:-)

Old Post 14-05-2016 v 13:06 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 10

stalo se mi to letos taky a je to přízemníma mrazíkama...to jsou omrzlí listy...jinak potom už ti to roste hezky a stalo se mi to na 2 kytkách jinak ostatní byli v poho.ať to roste

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=795784#post795784

Old Post 16-05-2016 v 18:03 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 11


Pokracovani a zaroven zaver

Lidi jsou svine a mam po kytkach ,sotva to zaclo kvest tak mi je nekdo vytrhl a pritom zaslapal sazenicky jedinej dobrej grow je indoor

:-)

Old Post 29-05-2016 v 19:06 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 12

to musel bejt někdo mentálně zaostalej totálně.

Prostě démon

Old Post 29-05-2016 v 21:58 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 13

nato se neda nic rict...indoor doporucuji.

Old Post 30-05-2016 v 07:56 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2016 - AF kukuřice 2016 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2801250 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív