Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC VAPE PENS - Heavy Hitters apod.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

THC VAPE PENS - Heavy Hitters apod. Příspěvek č. 1

Zdravím growerstvo, určitě znáte E-cigarety.

V US se poslední dobou stávájí hitem THC VAPE PENS což je ekvivalent E-cigarety, který ale funguje na specialní cartrige s THC obsahem.

Mezi těma známějšíma firmama které tyto vapíky prodávájí jsou třeba Heavy Hitters nebo King pin.

Zajímalo mě jestli má někdo zkušenosti stímto vapikem.

Popřípadě jestli měl někdo už tu drzost si to natvrdo objednat z US a jestli to prošlo clem a došlo.

Nebo jestli někdo neví o nějaké české alternativě.


Mrkněte nato.

Kouřím ganju pomalu 10 let a jako nekuřák bych chtěl udělat něco pro svoje zdraví a pořídít nějakou takovou fancy věcičku do kapse.

Peace!

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 05-05-2016 v 17:01 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

Tak já když si objednával Flowermate tak mi to taky zabavili a musel jsem doložit obsah a účel zásilky - napsal jsem E -cigareta a poslali mi to myslim že by to projít mohlo, pochybuju že to budou rozbalovat a testovat cartrige, teda dokud se to nějak nerozšíří , jsem ani nevědel že něco takovýho je :-)záleží jestli to sem pošlou...

Old Post 05-05-2016 v 20:08 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

caw, nejlepší by bylo, kdyby ti to poslal někdo známej z US/Kanady,normálně balík, s tím by problém být neměl..teda do teď nebyl..
...jinak asi před 3 rokama, když tu vylítly ty e-ciga, taky mě to napadlo, chtěli sme to zkusit "vyrobit" s kolegem, ale nakonec nebyl čas, prostor ani finance...a rok na to, už si to pokuřovali v Kanadě
edit: tak sme s kolegáčkem vzpomínali a už je to 5 let a né 3..njn..ty časový posuny

Legalize It!

Naposledy upravil LuckyBoy 13-05-2016 v 06:30 AM

Old Post 11-05-2016 v 07:09 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1324790 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív