Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Desertův první indoor 400W hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 17

BRooT: Jo, to je pravda s tím smradem. Každopádně do téhle místnosti nikdo nemá přístup a vstupuje se do ní přes lakovnu a sklad barev a ředidel, čili smrad nemá šanci.
Každopádně co se výnosu týče, mám se hodně co učit. Holky nechávám růst, jak se jim zlíbí, na ohýbání apod. si ještě netroufnu.

Old Post 09-05-2016 v 21:32 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 18

No tak když to máš takhle tak to asi neřeš Jen kdyby ses nudil .... Jinak nemusíš ohýbat abys měl výnost, ale lépe zaplníš plochu, dřívě přepneš - úspora atak dále ... Na ohýbání nic není, kup si půlměsíčky (1kč/ks) pár si jich nakup a jenom tu kytku do toho dáš ,nebo uvážeš drátek okolo větvičky a druhý konec za něco uchytíš a lehce stáhneš... Ohýbá se vždy kousek na vršek, kde je kytka nejohybnější a nejpružnější takže by se neměla zlomit

Old Post 10-05-2016 v 15:59 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 19






Přikládám fota z prvního stanu (400W) z 24. dne květu. Holky jsem vytáhnul ven na zálivku vody s Kleenem od General Hydroponics (pro odstranění solí hnojiv). Střídám vodu s Kleenem s hnojivy, hnojím trochu víc, než doporučuje návod (velký kytky to zvládají bez problému a ta malá neříká, že se jí to nelíbí). Grow hnojivo dle návodu. Bloom o 2ml více. Micro o 2 ml více. Do toho občas Mineral Magic a pokaždé o dvě-tři kapky víc BioBloomu. Nevím jak u ostatních hnojiv, ale u GH se hnojí opravdu mililitrově - např. Grow hnojiva je 3,5ml na 5 litrů vody.

Old Post 10-05-2016 v 16:34 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 20




A druhý stan 9. den 12/12.

Kytky se pěkně roztáhly a vyplnily místo. Jackové jsou o něco napřed co se výšky týče, čekal jsem to ale horší. Jack vpravo vzadu roste nejrychleji a zároveň na něm pěkně bují paličky (u ostatních zatím ani náznak).
Slušně se roztáhly i obě LSD (první řada - vlevo je Jack) a ani u Great White Sharka žádné problémy (druhá řada - opět další Jack).

BRooT: co se vyplněnosti plochy týče, u druhého stanu jsem to teď snad vychytal a přepnul tak akorát. Plocha se hezky zaplnila (a ještě zaplní) po přepnutí. Co myslíš ty Jacky, mám je ohýbat? Zatím nejsou o tolik větší než LSD a Great White Shark, co jsem ale četl, mohly by bejt výrazně vyšší.

Old Post 10-05-2016 v 16:43 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 21

Moc hezký to máš ! K+ letí ...

No hele, já osobně nejel JH , jen venku a to je rozdíl... Ale kámoš ho měl a po přepnutí mu vylít o víc jak polovinu, takže bych ho prostě ohybej jen tak aby nepřesáhl ty ostatní modely.

Nejlepší by bylo kdyby ti poradil někdo, kdo JH jel, myslím že když se koukneš tady v galerii indoor tak něco najdeš, ten model je celkem častěj bohužel

Old Post 10-05-2016 v 20:50 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 22

Sleduju,taky jedu hlínu 400w

Old Post 12-05-2016 v 05:36 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 23






Přidávám fota z 27. dne květu (první stan 400W). Některé paličky jsou hezky pocukrované a obzvlášť radost mi udělala největší kytka, která začala budovat obří hlavní palici a menší paličky kolem ní. Ostatní kytky se také hezky palicovatí, jen to přes listy není tak dobře vidět (nejsem fanda trhání listů, pouze zastřihávám nůžkama konce, aby světlo pronikalo níž).

Old Post 13-05-2016 v 18:31 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 24




A ještě...

Old Post 13-05-2016 v 18:34 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 25




No a fotky z druhého stanu. Kytky pořád rostou, Jack Hererové jsou samozřejmě o dobrých deset čísel napřed, ovšem čekal jsem to horší. Přecijen great white shark a LSD nejsou úplně vyhlášení velikáni. Nafotil jsem jen pár detailů, protože kromě růstu se zde nic zvláštního neděje (pochopitelně vyjma toho poblázněného Jacka Herera, který kvete ještě od před-přepnutí). Teplota přes den v obou stanech je kolem 27°, v noci 17. Vlhkost 55%.

Old Post 13-05-2016 v 18:39 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 26






Po skoro týdnu se hlásím s novým reportem. Začnu znovu prvním stanem, kde jsou modely LSD a Great White Shark:

Kytky jsou právě ve 33. dnu květu. Mám z nich velikou radost - na fotkách to přes listy není tolik vidět, ale krásně všechny palicovatí. Na největší přerostlé kytce je hlavní palice veliká jako moje předloktí. Pochopitelně se teprve uvidí, nakolik tvrdý a kvalitní matroš to bude, už teď jsem ale překvapený. Před sebou máme další minimálně měsíc, během kterého budou kytky dozrávat a já se nemůžu dočkat výsledku
V současnosti jsem změnil jen dvě věci:
1. Nezalévám každý den ale ob den. Substrát lépe prosychá a po odstranění spodních listů mi přijde, že kytky méně pijou a stačí jim to.
2. Posunul jsem největší kytku mimo stínítko, poněvadž hlavní palda začínala dostávat příliš zabrat.

Jinak vše při starém. Hnojení střídám s čistou vodou s Kleenem, uvnitř stanu je teplota pod třicet stupňů a vlhkost na 55%.

Níže fotografie:

Old Post 19-05-2016 v 22:16 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 27



A ještě pár fotek kytek z prvního stanu:

Old Post 19-05-2016 v 22:20 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 28





Druhý stan je právě v 18. dni 12/12. Během doby, co jsem zde nebyl, se staly jen dvě věci.
1. odešel jeden z větráků.
2. Jackové Herrerové špatně přijali zalévání 1l vody za dva dny a začali vadnout. U indicy s tím nikdy problém nebyl, stačilo zalít a do dvou hodin se listy upínaly k lampě. Bohužel Jack je jiný, má tenčí a řidší větve a jeden z Jacků si dvě veliké vadnutím polámal.
Naštěstí alespoň indicy drží s Jackama krok a výškové rozdíly nejsou tak markantní. Když se do toho stanu koukám, říkám si, jestli příště toho Jacka ještě pojedu, nebo ho zavrhnu jako typickou odrůdu pro dealery, pro který je na prvním místě výnos a zase výnos. Indicy mému oku lahodí víc.

Old Post 19-05-2016 v 22:29 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 29






Přikládám fotky z dalšího vývoje. Nejprve první stan, který je právě ve 40. dnu květu.

Old Post 26-05-2016 v 19:41 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 30


A ještě fotka nejmenší kytky s nejmenší vrcholovou palicí.

Old Post 26-05-2016 v 19:46 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 31






No a fota ze stanu 2. K tomu bych měl dotaz. V tomhle stanu se potýkám s vysokou vlhkostí. Když jsem ho dnes otevřel, nevěřil jsem svým očím - 70%. Když jsem pak kytky vytahoval ven, všimnul jsem si, že na podlaze jsou doslova kaluže vody, to samé na stěnách (vždy jen dole, nahoře sucho).
Čím to? Nedostatečný výkon odtahu?

Old Post 26-05-2016 v 19:56 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9306260 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív