Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Desertův první indoor 400W hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Obecné Desertův první indoor 400W hlína Příspěvek č. 1

Pro svůj první pěst jsem se rozhodl, ani nevím jak. Možná to byla jedna z těch chvil, kdy se dlouho nerozmýšlím a udělám něco, co mi na dlouhou dobu změní život. Do této chvíle mě nic co roste nezajímalo - přišlo mi to špinavé, pomalé a nezajímavé. Jak člověk stárne, postupně si uvědomuje, že ty nejlepší věci přehlížel z vlastní hlouposti. Velmi brzy mě totiž mé zahradničení chytlo a jsem ochoten kytkám věnovat většinu volného času a spoustu peněz - box je umístěn u mě na dílně, což znamená dojíždění, zároveň je zde ale příjemný chládek, díky čemuž nemusím řešit přehřívání.

Výbava:
400W sodíkovka
Stan 90x90x150
Odtah 230 m3/hod
Přítah aktivní 230 m3/hod
Klipsnový větrák na ofuk

Hnojiva:
General Hydroponics (bloom, grow, micro)
BioRoots
BioBloom
Něco na čištění a zbavení solí
Rippen
Zalévám růčo

Lodní posádka:
2ks Great White Shark
3ks LSD

Old Post 05-05-2016 v 09:21 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Takhle jsem začínal Příspěvek č. 2



První foto, první chyba. Nejprve jsem nechal kytičky vyklíčit a pak je zbytečně dlouho trápil za oknem. Nedělal jsem to proto, abych ušetřil, prostě mi to tak přišlo správně. Že to správně není jsem pochopil až ve chvíli, kdy jsem viděl, jak se tenké a vytáhlé stonky doslova ohýbají pod náporem aktivního přítahu i samotného větráčku na ofuk. Kyti měly jít do stanu dříve. Tuto chybu jsem eliminoval ve druhém, větším boxu, který jsem si pořídil záhy.

Old Post 05-05-2016 v 09:34 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 3

na to je jednoduché řešení , stačilo při přesazování celej stonek píchnout do hlíny

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 05-05-2016 v 09:43 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 4


citace:
Původní příspěvek od sWei
na to je jednoduché řešení , stačilo při přesazování celej stonek píchnout do hlíny


Ano, máš pravdu, to jsem však udělal velmi pozdě, a to ve chvíli, kdy se kytky ohýbaly na jednu a druhou stranu jak kohouti na radničních věžích. Zároveň jsem, já profi zahradník, hlínu u stonků udusal, čímž jsem jí snížil schopnost vysychání a výrazně podpořil tvorbu plísní. Kytky jsem v růstu zpomalil o několik dní.

Přikládám foto, jak vypadaly kytky v 21. dni růstu. Což je zároveň chyba číslo 2. Kytky jsem nechal zbytečně přerůst, hnán chlapským egem, že čím větší v růstu, tím lepší.

Old Post 05-05-2016 v 10:18 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 5


Nerozumím tomu, proč mi forum otáčí fotky, ale budu pokračovat.

Protože v prvním stanu jsem udělal na můj vkus až příliš chyb a s výsledkem jsem si nebyl jistý (a nejsem doteď), koupil jsem stan druhý, v němž jsem se rozhodl těchto chyb vyvarovat.

Konfigurace druhého stanu:
Velikost 120x120x200
Sodík 600W
Odtah 380m3/hod
Přítah pasivní
Ofuk slabší klipsnový a větší stolní ventilátor

Hnojiva:
Stejná jako v prvním stanu

Posádka:
5x Jack Herer
2x Great White Shark
2x LSD

V novém boxu jsem vložil naklíčená semínka rovnou do boxu. Neupravoval jsem sílu světla, pouze jsem ho dal výš. Zanedlouho se dostavil výsledek a kyti začaly vyrážet na svou spanilou cestu vzhůru z hlíny za sluncem.

Old Post 05-05-2016 v 10:31 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 6




Kytkám ve druhém stanu se dařilo celkem dobře. Ovšem až do nějakého 16. dne růstu, kdy jsem začal pozorovat, že oproti svým kolegyním ve stanu 1. výrazně zpomalují. Od 16. do 21. dne růstu jsem přihlížel tomu, že kyti vypadají stejně, ať dělám, co dělám. Ať hnojím, jak hnojím (což se ostatně na jedné podepsalo, neb jsem jí výrazně polil listy).
Co je špatně jsem pochopil až když jsem změnil zálivku a přenastavil hodiny. Ten den jsem byl na dílně do večera a mohl jsem tak vidět, v čem je problém - hodiny se nevypínaly. Na moje kytky bůhvíkolik dní pražila 600W zářivka, kterou jsem ve snaze podpořit růst, když se pár dní s růstem nic nedělo, dal ještě níž.
Na to jsem však přišel až po zalití na nastartování květu a po krátké úvaze jsem se rozhodl, že přepnutí na květ pro ně bude stejně nejlepší. Už jsou dost velké na to, aby se pokusily vyrazit vstříc květu a zároveň stejně potřebují odpočinek po těch dnech urputného smažení se.


Foto 1: Pohled na vsechny kyti, takto velke zustaly po dobu peti dnu diky rozbitym hodinam :/ Poucen z chyby resetuju teplomer kazdy den a kontroluju tak nocni vypinani, kdyz u kytek nemuzu byt osobne.

Foto 2: Listy spalene od hnojiva. Ve spechu jsem kytky nevytahnul, abych je zalil jednotlive a na tuhle jsem sotva dosahnul. Vysledek lenosti - spalene listy. Uz je to ale dobre, listy otrhany a kytka jede, jak ma.

Foto 3: A na to bych se rad zeptal. Tenhle Jack Herer jeste v dobe rustu zacal tvorit to, co u ostatnich kytek vidim az po x dnech prepnuti na kvet. Jednoduse uz vidim, kde budou palicky, i listy v okoli jsou jine. Je toto predcasne kveteni zpusobeno tim, ze na kytky x dni bez prestani svitilo? Bude to mit dopad na velikost, vynos nebo kvalitu kytky?

Naposledy upravil Deserteagle 05-05-2016 v 11:30 AM

Old Post 05-05-2016 v 10:44 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 7





V prvním stanu se mezitím odehrává to, co jsem očekával. Jedna přerostlá kyti už naráží do stínidla a rozhodně nevypadá, že by s růstem končila. Chvíli jsem uvažoval, jestli ji nemam ohnout na druhou stranu, aby se o světlo nespálila, nicméně ani po několika dnech nejeví na vrcholku jakékoli známky spálení, a tak zatím pozoruju a vyčkávám.
Ostatní květinky už určují, kudy povedou své palicové tažení. V tuhle chvíli si člověk nejlépe uvědomí, jak zbytečné je nechávat kytky přerůst. Víc gramů z toho nebude, zato víc práce ano.

Old Post 05-05-2016 v 10:52 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 8





Dnes jsem se byl na holky podívat. Začnu fotama z prvního stanu, kde se mi podařilo najít ještě pár centimetrů pro posunutí lampy. Nejvyšší LSD se tak už nedotýká stínítka.
Foto z 18. dne květu.
Foto 1 a 2 kytky vytažené ven ze stanu pro zálivku. Dole je vidět i nejmenší kytka, která byla z týden opožděného semínka. Zasekla se v růstu (což je možná dobře oproti těm přerostlým obrům).
Další fota jsou detaily paliček.

Old Post 05-05-2016 v 18:21 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 9




Ve druhém stanu se kytky vzpamatovaly z nonstop pražírny způsobené vadnými hodinami. Jedna se ale evidentně ze světelné periody zbláznila a začala prudce kvést.
Fota ze 4. dne květu.

Old Post 05-05-2016 v 18:26 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 10


Čau ahoj, jsem zpátky. V obou stanech se květinám daří dobře. V tom druhém, novějším s 600W sodíkovkou, se kytky definitivně vzpamatovaly z poruchy spínacích hodin a daří se jim náramně. Jeden Jack Herer, který začal kvést jak divej, je skoro v té samé fázi, v jaké se nacházejí kytky v prvním stanu - a ty přitom kvetou 21 dní, zatímco on jen 6. No, snad se to na něm nijak jinak krom rychlejší sklizně nepodepíše.
Přidávám foto z 2. stanu ze včera.

Co se prvního stanu týče, pěkně kvést začala i nejmenší kytka. Ostatní jedou pěkně a po včerejší čisté vodě s čistidlem proti solím dostaly dnes koňskou dávku hnojiva. Na BioBloom jsem nešetřil a dal tam o tři kapky více, než je v návodu, něco podobného i u ostatních hnojiv (vyjma grow, to už není třeba přehánět). Kytky lemtaj 1l vody každý den (vyjma té malé). Když jim dám 0,5l denně, začnou vadnout. Zároveň mi trochu dělá starosti udusaná hlína nahoře - kdykoli strčím prst zespodu do květináče, je tu půda pěkně suchá, zatímco nahoře, kde je hlína udusaná, je vždy ještě trochu vlhká. Pro další kolo si alespoň budu pamatovat, že hlínu kolem kytky rozhodně nemám udusávat, a nejspíš použiju nahoru keramzit. Teď ale co s tím, když už to takhle je?
Řekl bych, že udusaná hlína je ideální prostředí pro vznik plísně, ačkoli se mi zatím vyhýbá. Pokud by kytky tolik nelemtaly, vyřešilo by se to samo - i udusaná půda nahoře by stačila proschnout. Bohužel při zálivce 1l (a míň opravdu nesnesou) špatně provzdušněný vršek neproschne.
Co s tím? Mám se pokusit udusanou hlínu vyhrabat i za cenu toho, že bych mohl poškodit kořínky (které jsou i hodně u povrchu, u dvou je dokonce lze vidět), nebo se na to vykašlat a modlit se, aby se zde nevytvořila plíseň?

Díky za tipy,

Desert

Old Post 07-05-2016 v 16:02 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 11

Já bych do tý hlíny moc nerejpal, kor jestli tam máš kořeny, spíš si tam dej druhej ofuk, kterej bude holkam foukat pod sukni (rozuměj na stonky a na květináče) při světle, cili bych ho dal na spinacky se světlem, tím budeš mít lepší cirkulaci vzduchu a vyschne i vršek.

A příští kolo bych být tebou přikoupil k hlíně perlit a zamychal ho do ní, bude vzdušnější a na rozdíl od keramzitu nedělá bordel v pH, ten max na dno květináče jako drenáž. Já mám holky v 11l kvetnicich, dospod dávám vrstvu keramzitu, pak do třičtvrtě hlínu, přidám 1l perlitu, čím víc tím líp, promicham a dosypu hlínou. V některých hlinach už perlit je, ale já ho stejně ještě přidávám. Více práce, lépe pro kořeny

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 08-05-2016 v 09:25 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 12


Znovu se hlásím s pokračováním. Nejprve první stan, osmý den květu 12/12. Poblázněný Jack v pravém rohu dál hezky kvete a zároveň se větví, zbytek kytek zatím bez květu, pouze s větvením a vytahováním.

Old Post 09-05-2016 v 10:35 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 13






A první stan (btw LeFly díky za typ), kde kytky zápasí s různou výškou. Kytka uprostřed má zaručeně nejvíce palic, což je ovšem vidět až ve chvíli, kdy ji vytáhnu ze stanu. Špatně si nevede ani kytka vpravo vzadu, kde je také dost palic.
Dvě nejvyšší kytky vpředu zatím palicovatí pouze u vrcholku, na nižších větvích je to slabší. Uvidíme, co z toho nakonec bude.

Old Post 09-05-2016 v 10:37 AM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

V tom první stanu máš přítah i odtah stejný, a ještě na odtahu filtr... Nemáš ten stan nafouklý ? Přítah má být vždy slabší než odtah o těch 20-30% klidně. (PS promiň jestli už ste to tu řešili, ale trochu se v těch dlouhých textech ztrácím )

Old Post 09-05-2016 v 12:29 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 15

BRooT: Neřešili jsme to tu ještě. Je fakt, že stan je nafouklej. Objednal jsem ho u jednoho známýho i s montáží s tím, že to bude můj způsob relaxace na dílně. Často jsem tak vyčerpaný ze všech Z - zákazníků, zaměstnanců i zakázek, že potřebuju něco na odreagování. Něco pěkného vypěstovat byla první věc, která mě napadla. Takže jsem řekl známýmu, ať mi nakonfiguruje stan, že mu nechám klíče a může mi ho rovnou nainstalovat v místnosti, do které nemá nikdo kromě mě přístup. No a našel jsem tam tohle.
Mám trochu podezření, že známý jede ve velkym, čili mě ani nenapadlo spekulovat nad tím, jestli ten aktivní přítah má cenu nebo ne. V dalším stanu, kterej jsem už konfiguroval i stavěl sám, jsem už nechal přítah pasivní. Nutno dodat, že na základě toho, jak staví stany místní groweři.

Je to velká chyba nebo malá? Kytkám v prvním stanu se daří náramně a s plísněmi, navzdory mé počáteční chybě s udusanou hlínou, problémy nejsou.

Old Post 09-05-2016 v 13:08 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16

Podlě mě to není chyba pokuď to máš takhle v garáži. Jde o to , že máš větší přítah než odtah (odtah ti sníží ten pacháč) V celku to nic neudělá ale vzduch začne utíkat kde to pude (zip, škvírky v díře na kabely atak. S boxem ti to nic neudělá ,ale bude ti to tlačit vzduch přes spáry takže v květu ti to začne v místnosti smrdět ... Pokuď ti tam nikdo neleze tak je to asi jedno, ale pokuď se bojíš že by ten smrad mohl někdo zavětřit, tak bych udělal regulaci otáček nebo nechal pasivní přítah (ale ten aktivní má něco do sebe, jedna z nejdůležitějších věcí je cirkulace vzduchu)

Takže ve finále je to na tobě, pokuď nevadí že to bude v místnosti lehce smrdět tak bych to asi neřešil

Old Post 09-05-2016 v 16:18 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1189150 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív