Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x PP / 400w HPS / SOIL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od SmSK
Zdravím tě, tvůj projekt vypadá v celku dobře tak hlavně ať se vydaří. Jinak myslím si že se není čeho bát co se toho růstu týče. Uvidíš že během 10-14 dní ti vyjedou ještě nahoru. ;-)


děkuju snad bude vše oukey,teď už jim začnu sypat pořádně a snad to ještě doženou... třeba je to jen špatný pheno,kdo ví ...

Old Post 31-05-2016 v 14:02 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Čus,
jestli jsou krásně zelené, tak málo hnojek ne. Klidně přihnoj - řiď se intuitivně barvou listů Z mojich PP od DP vzešlo 5 holek, z toho 4 pure sativy a 1 vypadalo podobně, jako to Tvoje. Vytáhlo se max o 200%. Brzo dozrálo a bylo takové specifické vůně, šiše docela malé, ale obsypané Každopádně to, o kolik se to vytáhne, je dáno především genetikou. Ale třeba se Ti to ještě rozjede Jsem zvědav!


Občas jen něco odspodu zažloutne a časem odpadne.. moc se jim do toho neseru a nechávám je volně růst,jen je otáčím a občas přeskládávám .. nejvyšší palice dávám na kraj boxu a ty nejmenší rovnou pod lampu..

Old Post 31-05-2016 v 14:03 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 67




15 den 12/12

-jinak kytkám dávám semtam postřik alg a micu + acti very

Naposledy upravil smokerXXX 31-05-2016 v 15:36 PM

Old Post 31-05-2016 v 14:18 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 68




Omlouvám se měl sem moc práce,tak nebyl čas uploadnout pokrok...

Dnes jsme 30.den 12/12 , genetika me zklamala, vůbec se nevysvihla jak sem čekal.. kytk y jsou malé a výnos asi nebude taky nic extra.. ale přece jen je to první grow a pěstuji pro vlastní (s)potřebu ..

Hnojim dle biobizz tabulky voche 3 - ec 2,2 ph kolem 6 ..

Old Post 15-06-2016 v 04:38 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 69

Spíš než genetikou to bude tím,že jsi to moc brzo přepnul. Když to přepneš na 15 centimetrech tak se pak nemůžeš divit že nejsou narostlý ...i když je to Sativa.Je pravda že se po přepnutí vyšvihnou trochu víc než Indiky,ale to není žádnej extrém.
Nevěš hlavu, jsi v půlce květu takže se ještě dost nafouknou

Pěkný kytky.

Naposledy upravil AladinWarrior 15-06-2016 v 07:43 AM

Old Post 15-06-2016 v 05:51 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 70

Nechápal sem ty čísla od matkařů že o kolik se jakej model vytáhne až dokud sem tu nezačal sledovat kolegy s hydro a aero systémkama. Jo tam bych plácnu 300% (i víc) věřil... v hlíně sem ale nikdy takovej sprint na květu neviděl... Nebo nevim jestli taky něco nedělám špatně?!

Já měl PP ze semen a vytáhnul se zhruba o 100%... taky málo. Jenže když sem přepínal holky měly 40-45cm. Nakonec měly lehce pod metr. (OB taky sativa, stejný kolo to samý, ty byly ještě o nějakej cenťák menší v průměru)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-06-2016 v 07:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 71

Rozhodne nelze srovnavat rychlost rustu v hline a treba aeru, zvlast pokud v aeru vis dobre co delas.

Old Post 15-06-2016 v 07:47 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 72

No prave na to narazim, nikdy sem nejel hydro ani aero, ale u hliny to je vsechno na dyl.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-06-2016 v 07:59 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 73

mno jo ale ja prepl cca na 35 cm a vyrostli na 45 ani to ne ..

Old Post 15-06-2016 v 14:17 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 74

jinak plánuji jít další kolo do výše zmiňovaného amazonu či wilmy.... ale ten amazon se mi zamlouvá víc.. mám pocit že pod tím má člověk tak nějak větší kontrolu.. hlína se mi moc nezamlouvá...už jen kvůli tomu opruzu se zalíváním a mícháním hnojim,rovnáním ph..

Včera sem jinak obědnal digitální předřadník + 600w bloom výbojku...

tak jak to dojde tak jim tam prásku tu šestikouli a nechám to asi dojet pod tím.. myslíte že to má cenu? dík

Old Post 15-06-2016 v 14:20 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 75

Ty informace o kolik se to vytáhne Ti snad řekl matkař, ne? To je první věc, na co jsem se vždycky ptal, když jsem si koupil prcky. A nevěš hlavu, podle mě lepší mít krásné kompaktní šišky všude na kytce, než mít přerostlou jungli se spoustou řídkých spodků Zvlášť pod 4 kilem, které toho moc neprosvítí.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 15-06-2016 v 14:37 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Ty informace o kolik se to vytáhne Ti snad řekl matkař, ne? To je první věc, na co jsem se vždycky ptal, když jsem si koupil prcky. A nevěš hlavu, podle mě lepší mít krásné kompaktní šišky všude na kytce, než mít přerostlou jungli se spoustou řídkých spodků Zvlášť pod 4 kilem, které toho moc neprosvítí.


V pátek má dorazit digitální předřadník a výbojka 600w bloom.. tak jim to asi ještě nasolím

Old Post 15-06-2016 v 20:13 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 77

Tak oddedneška na holky pálí 600w super bloom vybojka krmená 660w z digitálního předřadníku a jsme v 37.dni 12/12 !!! Snad to holkam trosku ještě přidá..

Jinak hnojim grow/bloom/activera/topmax/algamic ...
Kdy začít s green sensation od plagronu ?? a kdy začít flush jen vodou ? PP má dobu květu cca 70dní prej...

Old Post 23-06-2016 v 13:38 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 78

Čusek určíte 600 kilo sype mnohem více, jinak gs už bych tomu určitě sypal a na Flush máš času dost, já osobně začínám 10 dní před koncem i když z hlíny bych tomu dal tak 14. Ať se daří

Umění .

Old Post 23-06-2016 v 18:59 PM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 79




Čau kluci,tak jsem tu po nedostatku času a aspoň trochu se Vám budu snažit osvítit momentální situaci v boxu ..

Bohužel když jsem přehodil nový předřadník a výbojku tak sem tak nějak podcenil zalívání a vzdálenost toho šestikila oproti čtyřkuli od vrchů... takže co se mi nepodařilo.. ( nový předřadník a výbojku sem dával po sepnutí tmy a na druhý den po prvním rozsvícení sem byl v práci na ranní 12... ) .. Takže co se nestalo při prvním dnu na 660w sem přišel domů a zjistil že mi kytky skoro celé uschly ( cca 35% lisů v píí... + trošku ožehlé vrchní listy od výbojky ) ... takže následovala pořádná zálivka pouze čistou vodou... cca 2 kytí vyschly fakt jako brutálně takže to na nich de dost poznat ( poloviční květy,skoro žádné listy,celková "nevitalita" ) ... i přes to všechno se kytky vzpamatovali a dál je hnojím dle biobizz tabulky + sem teď začal přidávat green sensation od Plagronu... foto níže..

Old Post 01-07-2016 v 22:12 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 80


Tady celkový pohled..omlouvám se za kvalitu,nafotím je lépe brzy a podám pořádný report..

Jinak první grow mi dal strašně moc zkušeností, které doufám že využiju v dalším kole a už to bude stát za to!

Sepíšu tu v dalším příspěvku všechny chyby,které sem udělal a kterých bych se rád v dalším kole vyvaroval...

Old Post 01-07-2016 v 22:24 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6051220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív