Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x PP / 400w HPS / SOIL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33

Jinak kdyby to někoho zajímalo na letošní OUT se v boxu vyhřívá spolu s PPčkama i 12 holek a to tyhle geny ! Chci mít letošní zahradu pestrou tak sem zvolil 12genetik každá holka je z řízku od kámoše matkáře..tak doufám že všechny bezproblému sklidím

Orange Bud Dutch Passion
Mazar Dutch Passion
Herijuana Motarebel
Nebula Paradise Seeds
Jack Herer Sensi Seeds
AK47 Serious Seeds
Bubble Gum Serious Seeds
White Russian Serious Seeds
White Widow Dutch Passion
Chronic Serious Seeds
Northern Lights Royal Queen Seeds
Power Plant Dutch Passion

+ mám v zásobě 30ks AUTOFLOWERING MIX OD BUDDHA SEEDS ! tak snad to stihnu vysadit

Naposledy upravil smokerXXX 16-05-2016 v 07:35 AM

Old Post 15-05-2016 v 15:40 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 34



Dnes opět menší report .. jsme 19.DEN NA 18/6 !!!

Trošku sem pošteloval odtah a teď jede stylem 15min zapnut/15 min vypnut.. kdyz je zapla lampa.. pres noc kdyz maji holky tmu tak se zapina na 15minut co kazdou hodinu...

Problém s nadměrnou vlhostí sem nejspíš vyřešil protože dnes už nikde nebyla žádná kaluž vody či nadměrná vlhkost v boxu... ( cca 70%) .. Aj sem jim trošku zarosil ať je jim dobře holkám .. zaliju je dnes navečer nejspíš a to klasicky - 2L vody mezi všechny ( 2ml/L grow , 1ml/L Acti-vera )

Tak co myslíte kdy to přepnout ?

Old Post 16-05-2016 v 10:03 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od smokerXXX
Ještě se chci zeptat - jak na ideální konfiguraci ADJUST A WINGu ????


Nikdy jsem to nepoužíval,sám mám CoolTube.
Nejdříve si asi nastav výšku - dejme tomu těch 30cm od rostlin a pak našteluj na těch dírkách rozptyl.Ideálně aby světlo pronikalo ke všem částem rostlin s co největší intenzitou.

Old Post 16-05-2016 v 10:30 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 36

Řekl bych že máš na přepnutí ještě dost času. Nech je trochu narůst,tak na těch 30 cm.Počkej až se ti trochu zaplní plocha a pak je přepni.

Old Post 16-05-2016 v 10:35 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 37

Jono taky to tak vidím.... Jen všeci říkají jak powerplant po přepnutí letí tak sem zvědavý... momentálně mají cca 25cm.. budou asi ještě seklé trochu z toho zástřihu.. já to vidím ještě tak na týden snad a pak to přepnu..

Old Post 16-05-2016 v 14:29 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Ten Top Max si klidně pořiť.Heaven je posilovač bez kterého se obejdeš (to ostatně i bez TopMaxu)ale kytky ti budou vděčné.
Fish-mix nekupuj,je spíš pro All mix/hlínu.Můžeš se mrknout ještě na Alg A Mic.
Hlavní je aby jsi měl základ-Grow+Bloom.
Pravda to je,ovšem biobizz snižuje PH sám o sobě.Buť v klidu,jestli máš vodu z kohoutku (PH žádnej extrém)tak ti kytky pojedou i bez regulace.Sám Biobizz používám,PH mi z 6,8 sníží bez problému až na 6,2 a kytky fakt jedou.


S tím PH si měl pravdu.. dešťovka PH 6,8 .. přidal sem tam 2ml/L growu a 1ml/L acti very a PH přesně 6,0 .. sakra tak to sem jim tam musel lít předtím zhruba něco okolo 5,5... ale substrát má PH o něco vyšší tak teoreticky to bylo tak nějak zhruba okolo těch 6.. každopádně je pravda že se mi zdají nějaké spomalené,ale nemůžu posoudit objektivně protože jedu první in pod sodou..

EC je 1,14 ..

Old Post 16-05-2016 v 15:45 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 39

Já bych už prepl, když sem jel PP tak se vytáhli jak sfin. Přeci jenom je to sativa...

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 16-05-2016 v 15:53 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 40

Zdur... Jeste k tem hnojkam...Jel jsem celou radu Biobizz....ted uz jen Bloom a na microprvky Hesi Supervit...nic vic a je to to samy... Muzes ten Topmax misto Supervitu....ostatni jsou jen vyhozene penize oknem....nejaky blablabla ze to ma vliv na chut, vetsi palice atd. jsou kecy...kazdopadne vyzkousej a uvidis co ti sedne...jinak to mas pjekny...hlavne at se dari....

Old Post 16-05-2016 v 22:03 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od dalas
Já bych už prepl, když sem jel PP tak se vytáhli jak sfin. Přeci jenom je to sativa...


Taky se toho bojím... vidím to na max. týden ještě

Old Post 17-05-2016 v 05:18 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Brejk2013
Zdur... Jeste k tem hnojkam...Jel jsem celou radu Biobizz....ted uz jen Bloom a na microprvky Hesi Supervit...nic vic a je to to samy... Muzes ten Topmax misto Supervitu....ostatni jsou jen vyhozene penize oknem....nejaky blablabla ze to ma vliv na chut, vetsi palice atd. jsou kecy...kazdopadne vyzkousej a uvidis co ti sedne...jinak to mas pjekny...hlavne at se dari....


Cau tak já mám od BIOBIZZU - Grow,Bloom,Acti-vera + na květ přikoupím ten topmax
PLAGRONU - GreenSensation

takže teoreticky bych si mohl vystačit i s tímhle..ale ještě uvidím.. rozhodně pokud mi zbydou peníze, tak to vidím tak, že investuju do předřadníku a 600w výbojky na květ ať s toho dostanu co nejvíc..

Old Post 17-05-2016 v 05:21 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Řekl bych že máš na přepnutí ještě dost času. Nech je trochu narůst,tak na těch 30 cm.Počkej až se ti trochu zaplní plocha a pak je přepni.


Uvidíme po týdnu,teď začínám teprve pořádně zalívat a hnojit tak třeba se rozjedou,navíc byly zaseklé z toho zástřihu...

Old Post 17-05-2016 v 07:12 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 44



Tak dnes ráno proběhla kontrola boxu a nedalo mi to tak sem holky pozohýbal kolýnkama ve snaze co nejvíce vyplnit prostor... je to zase o cosi plnější a vrchy šly taky o pár cm dolů takže fajn... přidávám FOTO PŘED a PO ohýbaní..

Old Post 17-05-2016 v 07:57 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 45

Jojo dobrej napad, lepsi nez cpat love tem vyderacum za hnojky..
citace:
Původní příspěvek od smokerXXX


Cau tak já mám od BIOBIZZU - Grow,Bloom,Acti-vera + na květ přikoupím ten topmax
PLAGRONU - GreenSensation

takže teoreticky bych si mohl vystačit i s tímhle..ale ještě uvidím.. rozhodně pokud mi zbydou peníze, tak to vidím tak, že investuju do předřadníku a 600w výbojky na květ ať s toho dostanu co nejvíc..

Old Post 17-05-2016 v 17:17 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 46

Čau, mám Powerplant od DP a neskutečně se táhne po přepnutí. Nevím, co máš za pheno, ale moje se táhne i o 700%, takže bych už to dávno přepnul

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-05-2016 v 10:25 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Čau, mám Powerplant od DP a neskutečně se táhne po přepnutí. Nevím, co máš za pheno, ale moje se táhne i o 700%, takže bych už to dávno přepnul


Já mám taky PP od DP právě.... no nic tak o víkendu to asi přepnu...nebudu riskovat že to přeroste..

Old Post 18-05-2016 v 11:52 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 48

Jinak menší report z dnešní kontroly! Dnes teda 21.DEN 18/6 !

Dneska sem provedl klasický úklid boxu.. vytřel sem všechnu nakondenzovanou vodu po stěnách a na podlaze, vysál zbytky hlíny různě po zemi..

Při úklidu sem holky zalil - (2ml/L GROW + 2ml/L Acti-vera ) .. zvedl sem množství activery v zálivce tak snad to přijmou vpohodě ... Teď sem si uvědomil že mám v boxe stále i řezy navenek a venku se počasí pořád ne a ne udobřit..takže přepnout hned zítra to nemůžu... No nic nahážu je kdyžtak domů za okno než se pro ně vyčasí venku...

Mám takové tušení že to přeroste... Navíc za dva týdny jedu na týden pryč a kámoš mi bude hlídat box...tak snad mi to za ten týden nevyroste ze stanu.. no přinejhorším bych je vyhodil ven na sluníčko

Old Post 18-05-2016 v 13:43 PM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8104590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív