Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Darwinovo Outdoor 2016 / 100x Noname + 25x AF Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 33

nedokážu :* neboj nepraskne, možná se nezdá, ale mam z toho maximálně tak prdel.

Darvin, sorry že sme ti to tu takhle zasraly. Napříště pořádnou přípravu a uvidíš že i z regulů lezou parádní kytky, když je dobrá genetika. Jen vyškubnout pár samců.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-08-2016 v 16:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 34

Škoda,dle galerie a příspěvků jsi zkušený grower,ale vystupování máš jako žák pomocné školy:-).Už fakt raději nepiš,nemíním se s tebou zahazovat.

Old Post 03-08-2016 v 16:23 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 35

No když někdo argumentuje stylem kdyby, kdyby, kdyby... a místo toho aby reagoval na to, na co sem narážel mluví dokola o něčem jinym, tak je pro mě dost těžký jednat bez vulgarit (ehm... a co vlastně mělo bejt tak hrozně vulgárního?). Několikrát sem Ti vysvětlil že mi šlo o něco jinýho, ale ty pořád kdyby... no neni to na palici? Každej máme jiný mouchy no... někdo vymejšlí "kdyby" a druhej údajný vulgarity.

EDIT: A že bych byl až tak moc vulgární? Se mi nezdá... nejsi spíš přehnanej puritán? Puritánství Prostě mluvim jak mi huba narostla tak si to neber osobně, žádná urážka nebyla tak nebuď vztahovačnej... narozdíl od Tebe nepíšu takový kraviny jako "ty si dobrej pacient" nebo "si jak žák pomocný školy"... mě to nevykolejí, ale Ty si příště zameť nejdřív před vlastnim! Vypadá to pak komicky když se na jednu stranu osočuješ kvůli údajnem vulgaritám a zároveň se pokoušíš urážet...

A "zahazovat" se nemusíš, nikdo Tě nenutí

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 03-08-2016 v 18:14 PM

Old Post 03-08-2016 v 16:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 36





Byl jsem se podívat na obě místa na kterých mám kytky, jedno je v lesní školce, kde jsou dvě kytky a druhý místo je v neprostupné džungli a tam jsou čtyři kytky. Čtyři protože když jsem tam byl tak jsem našel ještě jednu kytku a naštěstí samici. Teď to asi vypadá, jakože jsem tam mohl přehlídnout i pár samců. Taky jsem kytky pohnojil, každá dostala 1,5l vody s 30ml Bio-Grow a 20ml Bio-Bloom, až na ty dvě v lesní školce, ty dostali poloviční dávku, protože jsou malí.


1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - kytky z lesní školky

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Old Post 07-08-2016 v 13:54 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 37





Opět jsem byl všechny kytky pohnojit, dostali 20ml Bio-Grow a 30ml Bio-Bloom. Jednu kytku jsem bohužel našel vykopanou, doufám, že to bylo aspoň zvíře a ne člověk. Takže mám opět pět kytek.

1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - zničená kytka

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Old Post 14-08-2016 v 07:44 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 38

Ty vole co to kurna je? To se ti vyplati o tohle se starat a jeste do toho srat hnoje? Dyt tam nic neni ne?! Nechci te nejak zrazovat, ale tohle nema absolutne smysl.. zracis cas a penize.. nezlob se..

Old Post 14-08-2016 v 15:18 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 39

Kdybys pěstoval tři semena a tři kytky tak bys udělal líp sto semen je darda i pro mnohem zkušenější akorát tim rozmělníš svůj čas mezi mnoho kytek které prakticky nemužou dostat to co potřebují.

Kup tři nebo pět femek který sou určený pro out (Budha, Special queen...atd) zasaď to rovnou do cca 2l květináče nenech to vyschnout jak vyrazej třetí partro začni používat rooot stimulator (doporučuju b´cuzz) nedávej ho moc stačí poloviční dávka než píšou jak budou mít sazenice 30cm přesaď to ven...

Vykopej díru co největší dokážeš a dej do ní kvalitnítní hlínu. Nejlepší je domácí kompost.. pokud nemáš kup pytle stačí jakýkoli zahradnický substrát ale vyhni se těm s přidaným hnojivem. Do toho to zasaď a nehnoj jen root stimulator střídej s vodou jednou čistou vodu za tři dny se stimulem za tři dny čistou atd....

Až budou mít kytky 100cm !!! néé dřív !!!! tak teprve začni používat hnojivo a to tak že jen lehce jednou za týden přihnoj třebas poloviční dávkou než píše výrobce a pommmmmaaaaaalllliiinku dávku zvyšuj. Koupené subrstráty obsahují dostatek hnojiva na to aby si tu kytku nemusel hnojit vůbec a přehnaným hnojením se zastaví růst kořenů ..ten se zastaví když nebudeš hnojit vůbec díky nedostatku draslíku ale jak říkáám hnoj jen málo a uvidíš co to bude dělat.

Ze třech takto pěstovaných kytek budeš mít opravdu velké množství trávy tohle je jen tahání kočky za ocas.

Duležitá věc: Kytky mají mít světle zelenou barvu asi jako listí buku poud sou tmavší přestaň hnojit!!!

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 15-08-2016 v 07:21 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Vofce
Kdybys pěstoval tři semena a tři kytky tak bys udělal líp sto semen je darda i pro mnohem zkušenější akorát tim rozmělníš svůj čas mezi mnoho kytek které prakticky nemužou dostat to co potřebují.

Kup tři nebo pět femek který sou určený pro out (Budha, Special queen...atd) zasaď to rovnou do cca 2l květináče nenech to vyschnout jak vyrazej třetí partro začni používat rooot stimulator (doporučuju b´cuzz) nedávej ho moc stačí poloviční dávka než píšou jak budou mít sazenice 30cm přesaď to ven...

Vykopej díru co největší dokážeš a dej do ní kvalitnítní hlínu. Nejlepší je domácí kompost.. pokud nemáš kup pytle stačí jakýkoli zahradnický substrát ale vyhni se těm s přidaným hnojivem. Do toho to zasaď a nehnoj jen root stimulator střídej s vodou jednou čistou vodu za tři dny se stimulem za tři dny čistou atd....

Až budou mít kytky 100cm !!! néé dřív !!!! tak teprve začni používat hnojivo a to tak že jen lehce jednou za týden přihnoj třebas poloviční dávkou než píše výrobce a pommmmmaaaaaalllliiinku dávku zvyšuj. Koupené subrstráty obsahují dostatek hnojiva na to aby si tu kytku nemusel hnojit vůbec a přehnaným hnojením se zastaví růst kořenů ..ten se zastaví když nebudeš hnojit vůbec díky nedostatku draslíku ale jak říkáám hnoj jen málo a uvidíš co to bude dělat.

Ze třech takto pěstovaných kytek budeš mít opravdu velké množství trávy tohle je jen tahání kočky za ocas.

Duležitá věc: Kytky mají mít světle zelenou barvu asi jako listí buku poud sou tmavší přestaň hnojit!!!


Myslim si, že hlavní důvod neúspěchu byla špatná regulérní genetika, kterou jsem zvolil protože mě nic nestála a peníze jsem mohl dát do indooru, ale příští rok chci investovat hlavně do outdooru. To znamená koupit podobnej počet semen jako tenhle rok, ale feminizovaný a taky si líp připravit políčka a na každý dát okolo 20 kytek.

A ty hnojiva co tam teď leju, tak mám vypočítaný kolik mi jich zbyde z indooru, protože příští indoor kolo chci přejít z Bio-bizz na Jungle in da box.

PS: K+ za tak propracovanej příspěvek

Old Post 15-08-2016 v 18:29 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 41

Prosimtě to že ti vyroste stoneček pět milimetrů a na tom tři listy neni o no name regularech. Samozřejmě že dobrá genetika je uplnej základ a je to připěstu to uplně nejduležitější, ale nevzpomínám si že by mi někdy v životě vyrostlo něco tak řídkýho to je prostě tim že to neni v pořádný hlíně.

Neber to jako hejt já se ti snažim poradit jak nejlíp umim.

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 16-08-2016 v 06:23 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 42





Zase jsem se byl kouknout na kytky a dal jsem každej 25ml Bio-Bloom.

1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - kytky z lesní školky

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Old Post 21-08-2016 v 08:21 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 43

Kemo tak ta treti fotka to je masakr.. dyt tam nic neni.. co kytka tak budes mit na retko... to postrada smysl... rad bych te nejak povzbudil, ale proste neni jak... nezlob se, ale ja to proste nevydrzel ti nenapsat..

Old Post 21-08-2016 v 13:45 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 44

Já mám jen indor a mizerný rizky venku skovany pro radost.... ale já bych to nezahazoval ne? Však je ještě čas

Old Post 21-08-2016 v 14:12 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 45





Zase jsem se byl u kytek a dal jsem každej 20ml Bio-Bloom, kromě kytek z lesní školky, ty dostaly poloviční dávku. Víc už to hnojit nebudu, palice sice voní, ale jsou hrozně řídký.

1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - kytka z lesní školky

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Old Post 28-08-2016 v 07:09 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 46





Tak už mám jenom čtyři kytky, jedna kytka z lesní školky zmizela i s pletivem.

1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - kytka z lesní školky

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Naposledy upravil Darwin 10-09-2016 v 07:14 AM

Old Post 04-09-2016 v 09:45 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 47





Kytky pořád kvetou, nic zajímavího.

1.Fotka - jedna z kytek z džungle

2.Fotka - květ kytky z džungle

3.Fotka - kytka z lesní školky

4.Fotka - květ kytky z lesní školky

Old Post 11-09-2016 v 15:57 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 48

Jestli se ti nechce kopat díry, tak to sázej do pytle nebo něco. Škoda hnojek, si nech na indoor. To je jak sladit slaný kafe.

Old Post 24-09-2016 v 17:44 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3562130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív