Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Darwinovo Outdoor 2016 / 100x Noname + 25x AF Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 17



Byl jsem se podívat na AF, ale našel jsem jen jednu kytku a ještě to byl samec. Kukuřice je sice už vysoká, ale celkem dobře jsem věděl kde kytky jsou a hledal jsem taky docela dlouho a žádnou jinou kytku jsem nenašel. Taky jsem se byl podívat na Nonamy a objevil jsem zase několik samců, který jsem hned vythl. Podle odhadů mi teď roste asi 15 kytek.

1.Fotka - samec AF Mazar

2.Fotka - jedna z kytek

Old Post 17-07-2016 v 12:19 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 18



Zase jsem se byl na část kouknout a našel jsem zase nějaký samce.

1.Fotka - jedna z kytek

2.Fotka - jedna z kytek

Old Post 24-07-2016 v 15:16 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 19


Tak jsem objel všechny místa a zjistil jsem, že mám už jenom 5 kytek, protože když kytky začaly kvést, tak většina byly samci.
PS: Protože jsem byl o výkendu u kamaráda píšu nestardartně v pondělí.

1.Fotka - jeden ze samců

Old Post 01-08-2016 v 19:54 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 20

Na 100 semen ze začátku je to bída.Akorát to samcema kazíš šikovnějším pěstitelům z okolí.Jak se říká,méně je někdy více.Nic ve zlém.

Old Post 02-08-2016 v 06:53 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od vv2
Na 100 semen ze začátku je to bída.Akorát to samcema kazíš šikovnějším pěstitelům z okolí.Jak se říká,méně je někdy více.Nic ve zlém.


Tuhle větu nechápu, zasadit femku nebo řez z tebe fakt ještě neudělá šikovnějšího pěstitele jestli to hlídá a samce škube tak je to ok, ne? Já to dělám stejně už roky... Pořád lepší pár takovejhle samců než lány zapíčený techniky

EDIT: možná špatná (zásaditá) půda... někde sem četl že v kyselejší půdě je větší šance na samice a naopak. 95% samců při 100ks semen je dost síla... to už neni náhoda.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-08-2016 v 11:48 AM

Old Post 02-08-2016 v 10:53 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od crazyben


EDIT: možná špatná (zásaditá) půda... někde sem četl že v kyselejší půdě je větší šance na samice a naopak. 95% samců při 100ks semen je dost síla... to už neni náhoda.


Nebylo to 95%, do fáze květu se dostalo zhruba 20 kytek a z nich bylo asi 15 samců, takže +/- 75%. Ale v minulích letech jsem měl zase spíš samice a byla to stejná genetika jako tohle.

Old Post 02-08-2016 v 17:03 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 23

Tuhle větu nechápu, zasadit femku nebo řez z tebe fakt ještě neudělá šikovnějšího pěstitele jestli to hlídá a samce škube tak je to ok, ne? Já to dělám stejně už roky... Pořád lepší pár takovejhle samců než lány zapíčený techniky

No,pořád lepší mít pár femek nebo řezů,kterým připravím vše na stopro,od zeminy po prohnojení atd,než ledabyle rozvést 100 regulárů do bůhvíjaké zeminy,to může být ve finále z pěti kvalitních řezů v dobrých podmínkách lepší výnos,než ze sta regulárů,apropos finálních 20 holek.

Old Post 02-08-2016 v 18:50 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

ty si psal o samcích tak teď nepovídej o podmínkách a následnym výnosu... kdyby jim to krásně připravil mohlo bejt z pěti regulerních holek víc než z pěti femek, to už je každýho boj... Já všechno vždycky připravim i regulernim a nějakýho samce sem měl vždycky, proto taky většinou sadim víc kusů... a co?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-08-2016 v 19:28 PM

Old Post 02-08-2016 v 19:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 25

reguler semená majú lepší potenciál než fem. semená?

Old Post 02-08-2016 v 20:06 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

Primo takhle bych to nerek, ale kdyz pominu genetiku tak vetsinou sou ty kytky z reg. o fous vitalnejsi, odolnejsi, vydrzi o neco vic stresu... s tim se pak pri outdooru kde muze pusobit spousty stresu MUZE nest i vyssi vynos a taky proto se poctivy mamky delaj z regularu. Vecna skoda ze regulary pomalu mizi z trhu... (tim nechci rict ze femky sou spatny, to vubec... kazdej at si sadi co mu pride vhodny, taky sazim femky ale venku zatim jen reg. jo kdybych to mel na svy zahrade denne pod kontrolou klidne koupim femky za par tisic i na ven )

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-08-2016 v 20:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 27

crazyben-nějak si nerozumíme.Nemluvím teď o regulárech jako takových,mluvím o zmíněných 100 regulárech dotyčného.Když vidím ty chudinky,přijde ti,že jim vytvořil dobré podmínky?Nevytvořil a proto vypadají tak,jak vypadají.Ono taky udělat 100 hlubších děr a zavést kvalitní zeminou/kompostem/hnojem-není žádná legrace.Dále dotyčný sám zmínil,že nestíhal kytky často kontrolovat,proto má zmíňka o samcích,kteří škodí kolegům v okolí.Už chápeš,kam jsem tím mířil?Asi tam,že než vysadit 100 ks do nevhodných podmínek,lepší vysadit např pět tutových samic,ze kterých bude mít výnos větší.Jinak ano,regulary mají své kouzlo,ale o tom můj příspěvek nebyl.Snad to nyní pochopíš:-)

Old Post 02-08-2016 v 22:46 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

hele... psal si že to kazí SAMCEMA a já se vyjádřil jen k těm samcum. To je každýho boj jak si to připravý... PRÁVĚ ŽE SI NEMYSLIM si že připravil dobrý podmínky. A když to nepřipravil to regulum proč myslíš že kdyby měl tutový samice tak to bude jinak? Já si to teda nemyslim, to už je jenom kdyby kdyby... kdyby byly v prdeli ryby nebyly by rybníky.

EDIT: Jinak Ti rozumim jak si to myslel. Jenom prostě nevěřim že pro ty femky by najednou vytvořil lepší podmínky, když to neudělal teď. Já zas čtu že samce škubal, příspěvek co tejden (vynechal snad jen první tejden v červenci což je podle mě brzo i samce)... tak vo co go? vo špatný podmínky? ty sem neřešil... když budou stejný východiska a jediná proměná reg/fem tak mi vyjde jediný a to že by mu to stejně chcíplo (nebo něco sežralo) a akorát by utratil mnohem víc peněz...

To je stejná kravina jak porovnávat dvě auta... jedno v top stavu a druhý před šroťákem... jasně že to před šroťákem bude mnohem horší, ale kdyby o něj bylo postaráno stejně jak o to druhý, klidně na tom mohlo bejt líp... že to někdo, doved do stavu "na šrot" nic nevypovídá o autě, ale o řidiči... a takovej řidič by tam doved každý auto. Už chápeš na co narážim já...



Sorry Darwin, neber to nijak osobně... chybama se člověk učí a moje dávný první počiny ve svejch nácti byly podobný...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 03-08-2016 v 11:34 AM

Old Post 03-08-2016 v 07:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 29

Já chápu,že ty nechápeš,jsi dobrej pacient:-).Jak ti vysvětlit,že pět jam vykope a zaveze snadno narozdíl od 100 jam?Raději debaty s tebou nechám,nechceš slyšet jiný názor než svůj a tak ti tu radost chlapče udělám:-).Dobrá,máš ve všem pravdu:-)

Old Post 03-08-2016 v 11:32 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

jasně... nevykopal ani jednu pořádnou, tak pro těch pět by to najednou horečně kopal a zavážel čerstvou zeminou. To je pořád to tvoje KDYBY Jestli to je snažší nebo ne je uprdele a opet opakuju ze sem reagoval jen kvuli samcum... neudělal to u ani jedný kytky, tak je kravina si domejšlet že KDYBY jich bylo pět tak to udělá...

Joo KDYBY to tak připravil pro všech sto kusů... to bys asi sednul na prdel i KDYBY mu samic zbyla jen tretina

Jasně že kdyby měl pět kusů v dobrejch podmínkách udělá líp než s ledabyle rozházenou stovkou o tom žádná. O tom se já ale vůbec nebavil... já jen nechápu to že to podle tebe samcema kazí ostatnim... ikdyž píše že je škubal. Jak už sem psal já to připravuju i regulum a samce mam taky vždycky... vždycky je vyškubu... a co jako, kazim to ostatnim jo? well každýmu kdo to tak vidí. V první řadě by mělo bejt v každýho zájmu ty samce vyškubat... když někdo bude mít pole se samcem kilák daleko tak sem tam nějaký seeds bude, ale kdybych si ho tam nechal sám tak budu mít akorát komplet namrdanou chrpu... takže když už v první řadě bych to skazil sobě a věř mi že to fakt nechci. A stejně jedu regular venku čau

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 03-08-2016 v 12:22 PM

Old Post 03-08-2016 v 11:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 31

Zvolil jsem možnost hodně kytek "špatný" genetiky, protože jsem ty semínka mněl z minulího outdooru a tak mě vlastně letošní outdoor stojí akorát čas (taky to podle toho vypadá) a peníze dávám do indooru, ale příští rok snad pořádně zainvestuju.

Old Post 03-08-2016 v 15:41 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 32

Darwin-správné rozhodnutí.
crazyben-snaž se vyhýbat vulgarismům,pokud to dokážeš...kdyby:-) a už se nerozčiluj,praskne ti cévka a budeš tahat nohu:-)

Old Post 03-08-2016 v 16:02 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1141920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív