Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Darwinovo Outdoor 2016 / 100x Noname + 25x AF Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Obecné Darwinovo Outdoor 2016 / 100x Noname + 25x AF Mazar Příspěvek č. 1



Začalo jaro a to znamená, že začíná i outdoor. Bude to můj třetí outdoor a doufám, že sklidim několik kilo trávy. zasadim asi víc než 100 semínek a protože by toho bylo najednou moc budu postupovat po etapách. Kytky samozřejmě nebudu mít na zahradě, ale rozvozim je po okolí až budou větší. Hnojit budu hnojivama od BioBizzu, který používám na indoor. Příspěvky budu přidávat každej výkend a k nim tak 3 fotky.

1.Fotka - 115 semínek Noname

2.Fotka - jejich otec a matka

Naposledy upravil Darwin 01-05-2016 v 14:02 PM

Old Post 01-05-2016 v 13:39 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 2



17.4. jsem dal prvních 50 semínek do země a už vylejzaj. Příštý týden je dám do malých květináčů, a zasadim dalších 50 semínek Nonamů.

1.Fotka - místo kde jsou zasazený

2.Fotka - kytička

Old Post 01-05-2016 v 13:49 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3


Tak z prvních 50 zasazených semínek vyrostlo 44, což si myslim je hodně dobrý na to ,že jsem to dal jenom do země a jednou zalil. A dneska jsem je přesadil do květináčů a příští tejden možná nějaký už půjdou na finální místo. No a zasadil jsem dalších 50.

1.Fotka - po přesazení

Old Post 08-05-2016 v 17:34 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 4

Zdar, ty voe proc pestujes takove seno? To bych mel radsi dve dobre kytky nez 100 sracek..

Old Post 09-05-2016 v 05:36 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Nech bejt, pokud má ty semínka z ozkoušeného modelu, tak proč ne.
Já jel před pár lety taky několik noname, a i když jsem nevěděl co je to za genetiku, věděl jsem jaké to má účinky a taky že to nebylo vůbec špatné

Budu sledovat, jsem zvědavej jak ti to v takovéhle míře pofrčí, protože to už asi nebude sranda to všechno uhlídat

Old Post 09-05-2016 v 05:49 AM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 6

100 kytek, to určitě nikoho netrkne do oka :-) Čórky ze širokého okolí se budou slejzat!

Old Post 09-05-2016 v 08:18 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Neviděl bych to tak zle 3 políčka po 30 nebo něco do kukuřice tam se to ztratí jako nic a jestli je ten noname vyzkoušenej tak proč ne!

Old Post 09-05-2016 v 11:32 AM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 8



Tak kytky trochu povyrostli, ale dvě nepřežili, takže teď jich je 42.

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - pohled zblíska

Old Post 15-05-2016 v 07:10 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 9


Všech 42 kytek už je na finálních místech. Dvě skupiny po 12, dvě po 6 a dvě po 3 kytkách. Každá má okolo sebe pletivo proti okusu od srnek a zajíců, a jsou posypaný trochou pylin s vlasama proti slimákům. Z 50 semínek který jsem zasadil minulej tejden vylezlo ze země zatim jenom pár a zasadil jsem AF Mazar, kterých je nakonec 30.

1.Fotka - přesazená kytka

Old Post 22-05-2016 v 20:17 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 10



Tak jsem se byl včera podívat na část kytek a zhruba čtvrtina je sežraná, ale to jsem čekal a ty co žijou, tak rostou pěkně. AF Mazary už začíná vylejzat ze země a z těch 50 semínek co jsem zasadil před 14 dni jich je jenom 10, zřejmě protože je pošlapal pes nebo některý člen rodiny. A proto jsem se rozhodl zasadit ještě 50 semínek, genetika by měla bejt skoro stejná jako u předchozích, jen jsou z roku 2014 a nejsou tak zralý jako předchozí semínka, ale něco z toho určitě vyroste.

1.Fotka - jedna z kytek

2.Fotka - 10 sazenic

Old Post 29-05-2016 v 09:17 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 11



Zase jsem se byl podívat na část kytek a většina z nich roste, skoro všechny jsem zaštíp a koupil jsem něco proti slimákům ( http://www.growshop.cz/katalog/deta...-proti-slimakum ). Z těch 10 sazenic jich přežilo 7 a z 30 semínek AF vyrostlo 18. Z těch 50 semínek co jsem zasadil minulej tejden ze země nevykouklo zatim žádný.

1.Fotka - jedna z kytek

2.Fotka - 18 AF Mazar + 7 Noname

Naposledy upravil Darwin 12-06-2016 v 10:58 AM

Old Post 05-06-2016 v 15:24 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12



Dneska jsem se byl podívat na druhou část kytek a většina z nich roste. Dohromady jich je na svých místech +/-30. AF budu dávat do kukuřice za tejden nebo za dva a jedna přes tejden zmizela, takže teď jich je 17. A jak jsem sázel těch 50 semínek, tak vůbec nic nevyrostlo a vůbec nevim proč.

1.Fotka - jedna z kytek

2.Fotka - 17 AF Mazar

Old Post 12-06-2016 v 10:55 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13


Včera jsem zasadil 17 Mazarů na dvě kukuřičný pole, na jednom jsou dvě skupinky, v jedný je 6 kytek a v druhý 5. A na druhym poli je jedna skupinka se šesti kytkama, ale zapomněl jsem to vyfotit.

1.Fotka - 17 AF Mazar

Old Post 19-06-2016 v 10:26 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 14


Tenhle výkend nebudu vůbec doma, proto přidávám příspěvek netradičně v pátek. Kouknout jsem se byl jenom na jedno místo, abych měl aspoň fotku.

1.Fotka - jedna z kytek

Old Post 24-06-2016 v 18:47 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 15

Tenhle tejden jsem neměl vůbec čas a proto jsem se zase nebyl kouknout na kytky, ale příští výkend si to vynahradim

Old Post 03-07-2016 v 12:35 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 16



Dneska jsem se byl podívat zase na část kytek a objevil jsem dva samce a jednu samici, ostatní zatim pohlaví neukázali.

1.Fotka - jedna z kytek

2.Fotka - jedna z kytek

Old Post 10-07-2016 v 16:47 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0226740 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív