Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pojezd na lampu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
perlie
Nový Člen

Karma uživatele perlie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 17

muzete mi jeste nekdo poradit prosim?premyslel jsem jestli bych nemohl na rustovou fazi dat 400w MH,vim ze bez pojezdu by to slo,ale s pojezdem si nejsem jisty.Diku dik za kazdou radu

nostress

Old Post 15-10-2016 v 17:48 PM
perlie je offline   Profil uživatele perlie   Find more posts by perlie   Foto galerie člena perlie   Click here to Send perlie a Private Message   Add perlie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od perlie
muzete mi jeste nekdo poradit prosim?premyslel jsem jestli bych nemohl na rustovou fazi dat 400w MH,vim ze bez pojezdu by to slo,ale s pojezdem si nejsem jisty.Diku dik za kazdou radu

a proč by to nešlo? to chceš ještě pořizovat 400w set? nějak nevím, proč ještě tohle.. za el. už tím nijak moc neušetříš, nemluvě o ceně dalšího setu.. nech to rovnou pod tou 600w hps, uvidíš sám, co to udělá.. jeden (popř. dva zástřihy), vyplnit prostor, přepnout (dle genu)...

Legalize It!

Old Post 16-10-2016 v 06:42 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlie
Nový Člen

Karma uživatele perlie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 19

Ja set na 400W uz doma mam vcetne zarovek atd.Bude to treti grow zastrih jsem jeste nedelal nak sem nevedel jak na to,ale ted uz to prubnu.Dik za radu

nostress

Old Post 16-10-2016 v 10:05 AM
perlie je offline   Profil uživatele perlie   Find more posts by perlie   Foto galerie člena perlie   Click here to Send perlie a Private Message   Add perlie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3802050 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív