Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Osobní zkušenosti s léčbou pomocí konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 17

Já bych jen zopakoval, že konopí bohužel není všelék, tak jak se tu na něj hodně lidí dívá. Já ho testoval na psoriázu a znaménka ( mast, lihový extrakt, čistý extrakt ) a to jak dekarboxylovaný tak nedekarboxylovaný ze 2 strainů a účinek po cca 2 měsících je absolutně nulový. Jediné na co mi fungovalo konopí je tlumení bolesti a to jak při vnějším tak vnitřním užití. Jinak jsme zkoušeli i na kousance od hovad, kdy se udělali cca 10cm bolestivé otoky a lihová tinktura taky nezabrala.

Old Post 08-09-2016 v 06:55 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od redyth
Kokosový tuk v řisté rozhodně nedoporučuji pro lupenkáře a atopiky, sám o sobě dost vysušuje pokožku a mnoha lidem nedělá dobře. Vazelína promašťuje dobře, ale zase je až moc mastná a má moc velké molekuly, které nejsou schopné se dostat přes pokožku. Navíc to není příroda, ale to už je věc vkusu a názoru. Po 8 letech jsem přešel na bambucké máslo, které je absolutně nejlepší.

Co se týče dalších preparátů, používám CBD oleje, tinktury, krémy, šampony, tělové oleje, konopné oleje, samotné konopí, mýdla a další. Každý produkt má své místo a je vhodný na jiné onemocnění a jeho léčbu, kdy se všechny produkty vhodně doplňují, aby vše bylo komplexní.

Pacientů už sem měl tisíce, od kožních problémů nebo jen mít matičku doma jako pomoc na vše, po rakoviny, cukrovku, roztroušenou sklerózu, sarkodiozu, epilepsii, crohnovu nemoc a další a další nemoci, takže pokud budeš cokoliv potřebovat, napiš mi pm, ať můžem řešit individuální věci přímo spolu.

Měj se

Ahoj redyth,

je možné od tebe odkoupit větší množství konopí s nízkým obsahem THC (kvůli legislativě) pro výrobu konopných emulzí v domácích podmínkách? Myslím tím celé rostliny aby tam byli semínka, listy, květy apod... Děkuji (nemůžu ti poslat PM)

Old Post 20-10-2016 v 09:05 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Veprove sadlo je nejlepsi, jeho problem je jak je tu vyse zmineno ze se rychle kazi. Takze se to musi rychle spotrebovat. A duvod proc je praseci sadlo nejlepsi, je ten ze se v lidske pokozce nejlepe vstreba ze vsech tech latek. Ale me osobne take vyhovovala mast z bambuckeho masla (krasne vonela) ale zase nemela rada teplo, se roztopila.


Rozhodne sa pridávam ku domácemu sadlu, pekne vyškvariť doma aby to bolo naozaj čisté a potom by sa to tak rýchlo kaziť nemuselo. Mne vydrží 3-6 mesiacov ale záleží ako sa mi podarí oddeliť sadlo od vody a tiež to treba poriadne prefiltrovať, tzn. plienka aspoň 4X

Varím systémom sadlo - voda 1:2, na 2X, nechám odstáť pár dní aj s vodou, vodu zlejem pridám novú+sadlo+zeleno a vo finále poriadne prefiltrujem ako som už spomínal. Občas vylepšujem nechtíkom a na stiahnutie "zápachu" používam harmanček, za hrsť kvetov neutralizuje nepríjemný odér.
Funguje suprovo, od kolien, chrbtice, zápaly lakťov, oderky.. až po opuchy.. atd..
Najviac ma baví záujem doteraz zaprisahaných odporcov, ale bolesť presvedčí každého


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 20-10-2016 v 10:46 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 20

Zdarec vsem..chtel bych Vas zde pozadat o nejakou zkusenost ,radu ohledne lecby rakoviny pomoci konopneho vytazku CBD,THC..Velice dobra kamaradka ma problemy se spodkem..nevyhnutelna operace..nejake tězké před nádorové změny na děložním čípku..mladá holka 25 let a uz se s tim nejaky rok pere a bohuzel se to nevyviji nikterak radostně :-(
Mohla by pomoci lecba pomoci vytazku nebo vysoce kvalitni masti?..Ma-li k tomu kdo co poradit a rad by pomoh..radeji bych to poresil spise diskretne pres PM..Diky

Old Post 23-10-2016 v 23:53 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlíto
Nový Člen

Karma uživatele Karlíto - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 21

Zdravim všechny potřebuju radu zkušenějších,proto jsem tady) mám takové stavy,které se podobají strachu,nicméně to nemám každý den,proto mi lékař předepsal rivotril a jelikož je celkem dost návykovej,rád bych něco přírodního,nicméně přírodu miluju a žeru chemii:X proto jsem se rozhodnul o nákup 5 semen DURBAN POISON,mám asi 2x 25litové kýble,protože to budu mít na bakonu 2 mam asi 50ti litrový udělaný z umělohmotnejch popelnic a jednu chci lupnout ke kámošovi do skleníku nicméně do těch květináčů jsem lupnul kvalitní kompost,trochu promíchal s rok uleželym konskym trusem a chci znát váš názor,jestli tenhle substrát a nádoby jsou ok,případně jakou výšku a výnos muzu očekávat,jestli s tím máte nekdo zkušenosti četl jsem,že tahle odruda je právě taková energická a prostě ready tak děkuji za všechny ohlasy,DÍKY MOC

Old Post 31-03-2017 v 21:20 PM
Karlíto je offline   Profil uživatele Karlíto   Find more posts by Karlíto   Foto galerie člena Karlíto   Click here to Send Karlíto a Private Message   Add Karlíto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 22

[účet odstraněn]

Old Post 14-06-2017 v 09:16 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 23

Zdravím,
domácí je vždycky nejlepší - máš jistotu že tam něco opravdu je. Já používám teď mast na mírné astma - pomáhá mi to uvolnit plíce a snižuje zahlenění. Jinak používám kapsle na lepší spaní.

Old Post 14-06-2017 v 12:11 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 24

Napiš mi pm, léčbou se aktivně zabývám 9 let, mám hromadu textu od lidí, kteří mají od vyrážky, přes ekzémy, bolesti kloubů, svalů, parkinson, alzheimer, roztroušená skleróza, rakovina, problémy se zažíváním, nespavost, atd atd. Co se týče produktů z konopí, tak téměř vše, masti, krémy, tinktury, oleje, CBD, samotné konopí, šampony, tělové oleje, mýdla, semínka a mnoho dalšího

www.natuwee.cz

Old Post 03-07-2017 v 22:59 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 25

Bych spíš potřeboval něco, co dokáže utlumit chuť k jídlu ... :-P

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 22-03-2018 v 17:15 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3007660 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív