Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zaléváte dešťovou vodou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Dotaz Zaléváte dešťovou vodou? Příspěvek č. 1

Ahoj všichni chtěl jsem se zeptat.. používáte dešťovou nebo odstátou vodu?
Chlapík v Brněnským GrowShopu mi radil ať si nato dávám bacha že ta dešťovka nemusí mít všechny ty látky co by měla optimální voda pro hlínu mít..
Já jedu první kolo a na začátku jsem neměl pH metr a zalíval dešťovkou po tom co jsem si koupil pH metr a změřil pH tak měla snad kolem 4,4 a já si pořád říkal co se děje..Peace a smějte se ))

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 03-12-2019 v 05:50 AM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 2

cau ve vetsine pripadu pouzivam jen destovou odstatou.

tam u nas neprsi kazdej den a navic jeste s teplotou +-23 stupnu

si objevil druhou ameriku voda s ruznym ph :-D a k tomu jeste destovka co ma nizsi ph a zejtra objevis ze ma i nizsi ec a bude se oslavovat

to tak proste je

... asi jinej gang

info ohledne destovky

https://sazenicka.cz/proc-zalevat-destovou-vodou/

https://www.novinky.cz/bydleni/zahr...zachazet-312080
dotace na destovku ( tak to sem netusil)
https://destovavoda.cz/

dešťovka nemusí mít všechny ty látky co by měla optimální voda pro hlínu mít ???? coze???

to mi teda vysvetli a objasni ???

Naposledy upravil proled 03-12-2019 v 22:46 PM

Old Post 03-12-2019 v 09:25 AM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Čau. Stačí zde na groweru něco pročíst a dozvíš se, že hodně lidí ji používá. Většinou se ale ředí buď s vodou z řádu nebo z osmozy. Kup si nebo pujč EC metr a zmer si kolik má odstata voda. Pokud nebude extra měkká nebo extra tvrdá tak můžeš klidně používat tu. Co se týče destovky tak podle me zalezi jak dlouho ji taky máš v nádrží. Mě po pár dnech v sudu pěkně zraje. Ohledně pH je to taky asi dost různé v jaké lokalitě bydlíš a jak často tam jsou kyselé deště. Jinak pán z GS má částečně pravdu, ale asi myslel spíš vodu z řádu než destovku. Spíš vychytej to pH. To je alfa omega. Případné nedostatky prvků se pak daji řešit během pěstu i když u půdy to chce určitý cit, protože případné prihnojeni se projevi az po nějaké době a tak si to chce dávat bacha a podchytit deficity hned v zárodku. Jinak zalezi taky co používáš za hnojiva,protože ty taky hybaji pH. Proto vzdy upravovat pH az po pridani hnojiv. Snad jsem ti alespoň trochu pomohl. Pro vic informací stačí číst.. Je tady toho mraky. Mej se

Thomas V.

Old Post 03-12-2019 v 09:32 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

No máš recht napsal jsem to blbě.. Byl jsem si vědom toho že to bude pH ale jak jsem vyresil pH tak jedna kytka byla jen o něco lepší a nakonec to byli svilušky.. Jinak za rady díky moc )

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 03-12-2019 v 11:03 AM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

Samozrejme ze destovka nema mineraly, je to v podstate destilka, ktera pri ceste do nadrze na sebe nabali jen nejakej bordel. Osobne mam EC destovky cca 0.02 coz bude tak nejak vsude stejny. Ph bude jak jiz bylo napsano ovlivneno lokalitou, ale diky nizkemu EC bude s Ph hliny hybat minimalne. Problem nastava pri namichani hnojiv, kdy u nekterych znacek jsou pufry silnejsi a muze byt vysledna zalivka hodne kysela. Resenim je primichavat odstatou vodu z radu, pomer je ovsem potreba si vyzkouset, protoze EC vody z radu je tez hodne rozdilne.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-12-2019 v 19:18 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Samozrejme ze destovka nema mineraly, je to v podstate destilka, ktera pri ceste do nadrze na sebe nabali jen nejakej bordel. Osobne mam EC destovky cca 0.02 coz bude tak nejak vsude stejny. Ph bude jak jiz bylo napsano ovlivneno lokalitou, ale diky nizkemu EC bude s Ph hliny hybat minimalne. Problem nastava pri namichani hnojiv, kdy u nekterych znacek jsou pufry silnejsi a muze byt vysledna zalivka hodne kysela. Resenim je primichavat odstatou vodu z radu, pomer je ovsem potreba si vyzkouset, protoze EC vody z radu je tez hodne rozdilne.



Super díky za info.. Jen budu muset během tohohle měsíce koupit EC metr protože bohužel ten mi ještě chybí..Ted zalívám čistě odstátou vodou kterou mám v barelu ze kterého si to dávám do 1.5L petky do které pak namíchám hnojiva a hned měřím pH u každé flašky..abych měl jistotu že je opravdu ph v pohodě..po případě snížím nebo zvýším..

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 04-12-2019 v 04:42 AM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakopalas
Nový Člen

Karma uživatele pakopalas - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 4  

Nápad Příspěvek č. 7

Cauvec,nedávno mě překvapilo,že jsem měl ph deštovky 6,2 a ph deštovky o měsíc později napršený vody 5,8,ale jak píšou,stejně měřit až po přidání hnojiv,tydle hodnoty co udávám je měřeno bez hnojiva. Myslím že se doporučuje 5,9na růst a 6,2 na květ+-

Old Post 20-03-2020 v 00:38 AM
pakopalas je offline   Profil uživatele pakopalas   Find more posts by pakopalas   Foto galerie člena pakopalas   Click here to Send pakopalas a Private Message   Add pakopalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

Pouzivam destovku a zadnej problém po přidání hnojiv dám jen 1 kapku ph plus na srovnání ph a je to v pohodě.

Old Post 20-03-2020 v 08:12 AM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 9

btw ked budes pouzivat biohnojky napr Biobizz, tak ph / ec meter ti ani netreba.
Ph sa ti zrovna na cca 6.2 a ked lejes podla tabuliek , mal by si byt v pohode. Zarovensi vsimaj rastliny a vidis coho je vela/ chyba

Old Post 23-03-2020 v 16:01 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

Jop, zalivam s tim uplne normalne, davam jednu kapku ph down, nekdy ani to, holt je to treba klasicky promerit po pridani hnojiv jako kazdou vodu.

Old Post 31-12-2020 v 10:49 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5414240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív