Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Neksův OUTDOOR Foliovník 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Obecné Neksův OUTDOOR Foliovník 2016 Příspěvek č. 1



Zdravím všechny growers,rozhodl jsem se ,se svámi letos podělím o můj 3x outdoor.
Jelikož jsem na groweru nový,tak se vám trochu představím.
Pocházím ze severní moravy,sem vášnivý kuřák ale dělám i mastičky ,můj první pěst DEIMOS (fotky kdyžtak nahodím) balkónovka nedopadl až tak dobře byl jsem okraden. Minulý rok sem sadil 3x blueberry sklizeno cca 45g coz neni tak moc,ale letos jsem si řekl že nasadím do foliaku na zahradě.
Foliovník:250x179x211 cm (ilustrační fotka,svojí nemam ale nahodím)
Osazenstvo: 1xAutoTao Mix vol.2(6xsemen)
1x AK48 Nirvana seeds
1x HAZE13 Nirvana seeds
Substrát: Výsevní
Zahradnický substrát (hnojeny na 6 tydnu)
Hnojiva: na růst výkvas z kopřiv
na květ Biobizz Bloom
Dneska jsem dal vykličit.
Fotky nahodím cca do týdne max 2.

Tak snad se vám moje přispěvky budou líbit,mějte se a Pěstu Zdar!

Naposledy upravil NeksOne 18-04-2016 v 11:30 AM

Old Post 17-04-2016 v 15:54 PM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 2

Zdravím. Ak chceš, mohol by si dať foto foliaku. To je dôležitý prvok uspešného pestu. Nech to rastie.....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 18-04-2016 v 07:05 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3


Jěště menší info k foliaku.Místo dvířek bude síťka,minulý rok tam bylo dosti vlhko a cca 45 stupňů,tak snad tím pomůžu aspon trochu odvětravat.

Old Post 18-04-2016 v 11:40 AM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 4



Menší UP
Dneska 19.4, vyklíčily všechny AutoTao Mix vol.2.
1.Klíčky AutoTao (19.4)
2.AutoTao v kelímcích (20.4)

20.4 šli do hlíny haze13 a AK48 (fotky nahodím jak vykouknou z hlíny)

Naposledy upravil NeksOne 20-04-2016 v 09:51 AM

Old Post 19-04-2016 v 07:41 AM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5



AutoTao dosti povyrostly,AK48 vylezlo z hlíny,taky HAZE13.
1.Fotka(AutoTao)
2.Fotka(zleva malej HAZE13 v pravo je AK48)
Dneska bych měl dostat od kamaráda Plagron hnojku na růst.
Ale hnojit jeste nebudu až budou mít kytičky víc pater.

Old Post 23-04-2016 v 09:46 AM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 6

uprime tao bych vyhazel oknem z fleku sakum prdum, kamos ma dvakrat takovej foliak a cpe tam kazdorocne dva kusy a ma to plny ze tam neprojdes o dokveteni a plisni to uz je zas jinej pribeh jen abys nemel velky oci
tao rovna se senoseeds nebo jedem to na vlakno ci mas to tak na okrasu aneb slama hadr

Old Post 23-04-2016 v 10:28 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 7

hodne povzbudivy no taky sem letos dostal darky od Tao...tak uvidim co je to za seno...negativa na Tao tady pise kazdej ,tak uz se zacinam bat snad aspon na has to zneuziju

Old Post 26-04-2016 v 18:53 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

Minulý rok jsem jel od Tao Micron a byl jsem vrcholně spokojen s kvalitou. Na letošek mám CBD auto a Tao Mix 1. O výsledku poreferuji.

Old Post 27-04-2016 v 08:29 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9


Dnes sem koupil 2xLegalizaci z dárkem Dutch Kush od Paradise Seeds .
jedno dám vyklíčit a druhé nechám na další sezonu.A jeste dodatek k autotao mix vol2. mam jich momentalně 6x ale 3x davám kamaradovi.

Naposledy upravil NeksOne 30-04-2016 v 15:49 PM

Old Post 29-04-2016 v 10:32 AM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od NeksOne
Dnes sem koupil 2xLegalizaci z dárkem Dutch Kush od Paradise Seeds .
jedno dám vyklíčit a druhé nechám na další sezonu.A jeste dodatek k autotao mix vol2. mam jich momentalně 6x ale 3x davám dávám kamaradovi. Příští tyden hodím nějaky ten UP u AK48 HAZE13 AUTOTAO:MIX:V2


Raději zasaď oboje a z té lepší si udělej klon a příští rok můžeš jet z klonů. Jen musíš mít nějakou malou LEDku, kterou na tu matku budeš přes zimu svítit aby ti nevykvetla.

Old Post 29-04-2016 v 13:24 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11



Po týdnu přidávám další UP
Tao celkem porostly i AK48 si vede celkem dobře.
1.Fotka 3x AUTOTAO.MIX.VOL2
2.Fotka zleva AK48 v pravo HAZE13
Dneska vyklíčilo semínko DutchKush,ale jeste ho nechám tak 2 dny at je větší a pujde do kelímku fotky nahodím jak bude v hlíně.

Old Post 30-04-2016 v 15:45 PM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

minulej rok jsem měl DOCTOR TAO od TAO SEEDS jako bonusový semena.
čudka, řídký palice, protáhlý internody. nic extra. ale muže se to tykat jen tý odrůdy. fotky nemam, ani jsem to nefotil
http://www.taoseeds.cz/classic-regu...tao-sativa.html

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 30-04-2016 v 18:01 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od kwb
minulej rok jsem měl DOCTOR TAO od TAO SEEDS jako bonusový semena.
čudka, řídký palice, protáhlý internody. nic extra. ale muže se to tykat jen tý odrůdy. fotky nemam, ani jsem to nefotil
http://www.taoseeds.cz/classic-regu...tao-sativa.html


Nejsi první kdo mi to píše,i v nějake diskuzi sem to četl že to je fakt nic moc ,ale skusím to nasadit a uvidím.

Old Post 01-05-2016 v 09:03 AM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 14

Zdravím,
pozerám že dávaš automaty do kelímkov a potom ich budeš asi presádzať, že? Aby si sa nepopálil, automaty sa ti môžu zaseknúť zo stresu z presádzania a budeš mať po úrode. Nehovoriac o tom že sú od TAO

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 03-05-2016 v 15:26 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 15

já jsem dostal taky bonusovej balíček od tao. Jedno bylo toto:

http://www.taoseeds.cz/autoflowerin...n-auto-tao.html

druhý totok:

http://www.taoseeds.cz/classic-regu...tao-sativa.html

jedno i druhý stálo za hovno. ten automat nedozrál, jel jsem to pod 400W HPS. A ta top tao sativa ta sice dozrála, palice ale řídký a bylo to totální seno. Za mě hodnocení TAO 0/10. Nevím zaco bych tomu měl dát bod...

Old Post 03-05-2016 v 16:06 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NeksOne
Nový Člen

Karma uživatele NeksOne - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16






pár fotek.Nějake info hodím později

Old Post 18-05-2016 v 19:08 PM
NeksOne je offline   Profil uživatele NeksOne   Find more posts by NeksOne   Foto galerie člena NeksOne   Click here to Send NeksOne a Private Message   Add NeksOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2016 - Kubákův OUTDOOR 2016 - 26 odpovědí
13-12-2015 - naxosův Outdoor 2015 - 6 odpovědí
27-12-2012 - Locův outdoorek 2012 - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5529040 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív