Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w jack herrer / kokos / jidb
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

600w jack herrer / kokos / jidb Příspěvek č. 1



Setup
- 1,2 x 0,8 m dřevěná skřín
- Lampa na růst 400w pak 600w
- 12x 6,5 l květináče
- Fake wing
- Odtah 450m3
- Hnojivo jungle in da box

Posádka 12 ks jack herrer z vlastní matky, klony mají zhruba 17 cm při zasazení, zasazeno 11.4, všechny jsem zaštipl jelikož se toto pheno hodně táhne a pak se to láme, přemýšlím ještě nad sítí

Kokos vždy rozmočím ve vodě s ec cca 1,2, nenechávám vyschnout a nezalévám s odpadem, zezačátku 0,5l pak litr

Teploty okolo 28, bez zvlhčovačky

K hnojivu, jedu ho třetí kolo a spokojenost, drží ph, už ani nic neměřím jedu to podle návodu co popisoval bárt tady, a malý poznatek, když jsem ještě měřil ec výtoku tak to po chvíli házelo šílené čísla, meřil jsem to totiž v podmiskách kde se usadily zbytky hnojiv, chvíli trvalo než mi to došlo, tak jen ať nejste jako já http://grower.cz/forum/showthread.p...nut%ED+%2Blistu

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 13-04-2016 v 11:11 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

kokos měníš po každým kole nebo recykluješ? předpokládám že používáš ten lisovaný?

Old Post 13-04-2016 v 14:41 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 3

Ahoj, držím palce ať vše dopadne výborně. Mě osobně by tam scházela zvlhčovačka, pokud šetříš peníz v obi mají zvlhčovačku za 250,- na pet láhve. Co se týče výtoku EC já je mám naprosto v pořádku, 26den v květu v 11L. Zaleju Ec 1,8 s PH 6,0 a vyteče 0,5-1,2 s PH 6,2 + - . Používám Canna coco A+B a v květu Bioflores canna a Atami Bloombastic. Co se týče podmisek: Já je nemám rad, hnijou pak kořeny. Nechávám protéct do stanu a přečerpám si to do kýble na zalévání pokojovek. Zdar, a ať ti roste ...

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 13-04-2016 v 16:02 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 4

kokos vzdy novy, pro jistotu

kdyz jsem vytok zachytil bokem a ne pres misku tak to bylo v pohode, jen jsem chtel poukazat ze ty misky to zkreslujou pokud je pokazde nevycistis, aby se podle toho nekdo neridil apak nemel zkreslene info, mam je tam vicemene jen pro jistotu zalevam bez vytoku a pohoda, jen kdyz prepinam na kvet tak to zaliju cistou s enzymama pro sichr, hlavne podle listu se ridim

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 13-04-2016 v 17:53 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5

Proliváš kokos aby něco vyteklo a pak to teda odčerpaš? Nebo to nechaš vypît ??

Old Post 13-04-2016 v 18:34 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 6

Mám dojem že v kokosu má být vždy výtok, já osobně je doslova prolívám hnojkama ... Květináče napustim jak bazén a nechám protéct dolu...

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 13-04-2016 v 18:49 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7

jo kokosu by průtok vadit nemel. spíš zasolení...vid můj dotaz jestli mění kokos po každém kole. Začnu asi taky.


Leeeroy genetika Herrera je z jaké seedbanky?

Old Post 13-04-2016 v 20:41 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

prolití určitě nevadí ale přijde mi to jako plýtvání, proliju jen v případě když je něco špatně a odpad vyleju, pokud při zalívání něco málo vyteče tak to tam nechám, samozřejmě s rozumem ať to nestojí v pul litru vody

genetika je myslím dutch pasion, jinak táhne se to docela hodně, teď jedu malý box pod 250 a vytáhly se z 20 na 80cm se záštipem tak je třeba dávat pozor, na druhou stranu se mi je ještě nepodařilo přehnojit, liju 2,2 někdy i víc když ujede ruka

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 14-04-2016 v 08:13 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

spíš sensi ne? DP jacka nemá. Jsem nato zvědavej.

Old Post 14-04-2016 v 13:29 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 10

DP určitě Jacka nemá,"originál" má pouze a jedině Sensi noo

Old Post 14-04-2016 v 13:45 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

šak práve proto jsem se vyptával. Páč origo je sensi a ten stojí brutal love. Viděl jsem Fair seed jacka a byla to krásná kytka, tak mě zajíma co je toto zač a jak to vyroste.

Old Post 14-04-2016 v 14:10 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 12

no tak to popravde ted nevim, kupoval jsem to asi pred dvemi lety a myslel jsem dp, tak nic :-(

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 14-04-2016 v 17:16 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13






UPDATE 20.4

na růstu jsou 9 dní , výška 29cm , hnojim ec 1,8 , tu nejvetší jsem střihnul 2x jinak by byla uplně jinde, dneska to přepnu a nahodim 600

pro představu, vedle v boxu je stejny model, přepínal jsem pri stejné výšce a mají ted 90, jsou zhruba v 30dnu kvetu

nekteré listy jsou trochu zdeformované ale přisuzoval bych to teplotě, zapomněl jsem otevřít okno a vyšplhalo se to na 33

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 20-04-2016 v 10:04 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14


26.4 / 6 den na květu

výška 47-50 cm, hnojim 2,0ec, za necelý týden vyrostly zhruba o 20 cm, jinak nic zajímavého, počítám tak za 4 dny nahodím síť a trochu si pohraju, uvidím ještě s tim nemám zkusenosti

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 26-04-2016 v 14:30 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 15

Kua priapdam si jako bych mel nejakyho linyho jacka. Mi tak vubec neroste jak vam. Uz plagron upozornoval ze to je peklo na vysku. Ja mam dneska 7 dni a z atu dobu mi dal 10cm. Tobe 2x tolik. Hnojiva mam pritom namichane spise aby bylo vice dusiku a spol. A EC je 1.5 to by me zajimalo co delam jinak. Mam ale 4 vrsky na uplne stejny urovni tak mozna je to tim ze se ta sila rozmelnila a zbytecne zase hledam chybu u sebe a svem setupu. Jinak drzim palce at to roste vypadaj moc sympaticky

Kvalita predevsim!

Old Post 26-04-2016 v 14:55 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 16


řekl bych že to máš takový gen, zase máš pěknou barvu, mě přijde že to nemůžu dohnojit, minulou jsem dal ec 2,2, a pořád je to světlé tak nevím jestli jim nezkusit ještě nasypat třeba ec 2,5 nebo se na to vysrat, štipnuté je mám taky

pro představu prostřední kytka pod lampou, je tam asi 5 použitelných vrchu

abych nezapoměl tak jsem je postříkal preventivně proti škůdcům a pak previcurem proti plísním, daval jsem asi 1 ml na pul litru

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 26-04-2016 v 16:09 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
09-11-2009 - 400W Jack Herer - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6653050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív