Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dost jsem hledal ale nenasel.prosim poradte mi.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Dotaz Dost jsem hledal ale nenasel.prosim poradte mi. Příspěvek č. 1

Ahoj lidi.rozjel jsem prvni in.celke. vse jde podle planu.ale mam problem s tim ze mam dve odrudy s jinak dlouhym zivotnim cyklem.potrebuju vedet jak to skloubim dohromady az ta co zacne kvest driv bude chtit mene svetla a ty zbyle jeste porostou.moc diky vsechny rady.

Old Post 04-04-2016 v 07:27 AM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Kvést začnou až to přepneš stejně akorát ten jeden model sklidíš dřív než druhej.....
Asi bys měl ještě pohledat......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 04-04-2016 v 07:31 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Fakt to bude takhle jednoduchy??*tak moc diky.

Old Post 04-04-2016 v 07:44 AM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 4

citace:
Květová fáze je obdobím zralosti konopí, kdy kvete a tvoří palice a semena. Nastává po změně světelné periody, která v přírodě signalizuje konec léta a začátek podzimu, dobu květu a plodů a dlouhých nocí. Rostliny ze semen mohou začít kvést až po měsíci růstu, nejsou ještě dospělé. Řízky mohou vykvést prakticky kdykoliv, mateřská rostlina již zestrárla, a zralost se geneticky přenáší na řízek. Konopí začíná kvést, když je noc dlouhá nejméně 12 hodin v indoor. V přírodě záleží na převažující genetice ze dvou hlavních rodin konopí. Cannabis Indica (Konopí indické) kvete nejdříve a brzy dozrává, himalájská léta jsou krátká. Cannabis Sativa (Konopí seté) kvete později a velmi dlouho, a květy jsou vzdušnější a tudíž odolnější proti vlhku a plísním, výborná vlastnost v Africkém tropickém klimatu. U nás v přírodě najdeme především Cannabis Sativa, ať už jako technické konopí seté či pečlivě šlechtěné sativy našich dlouholetých pěstitelů. V indoor je oblíbena Cannabis Indica, zejména pro nejkratší celkovou dobu květu a vysoké výnosy. Nejnovější genetiky stále hledají rovnováhu - to nejlepší z obou světů pro dané podmínky.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 04-04-2016 v 08:11 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

Ahoj. Jsem s toho opravdu trotl. Pročetl jsem některé diskuse a nevím co je myšleno - až to přepnu.
Nebo někde jsem četl že to přepne na 12/12. Vůbec nevím o čem je řeč.

Old Post 24-04-2016 v 19:41 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 6

Coo?hele to je svetlo/tma

Old Post 24-04-2016 v 19:44 PM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 7

Precti neco o tom jak svitit;-)

Old Post 24-04-2016 v 19:46 PM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Fanek107
Ahoj. Jsem s toho opravdu trotl. Pročetl jsem některé diskuse a nevím co je myšleno - až to přepnu.
Nebo někde jsem četl že to přepne na 12/12. Vůbec nevím o čem je řeč.

12/12 znamena ze zacnes qetinkam svitit 12h a pak maji 12h tmu = 24h = 1 den... a tak porad dokola nez je sklidis.....

Old Post 24-04-2016 v 21:17 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

Už sem to našel díky...

Old Post 26-04-2016 v 22:22 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6054690 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív