Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400w HPS - 8x The Ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 49


Zdravíčko. Přidávám opět menší up z 27. dne 18/6
Teploty den 26-28 noc 19-20 (Cooltube už chystám a zapojím příští týden)
Vlhkost 57-63
Kytky už se nezhoršují a ty zkrouceniny už se trochu rovnají.
Zvedl jsem světlo aby se kytky trochu vytáhly tak trochu nažloutly vrchy ale dnes je dost nakrmím a proliju.
Jinak ph na výtoku mám 6,3-6,4

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 30-04-2016 v 08:11 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 50

[účet odstraněn]

Old Post 30-04-2016 v 12:37 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 51

pěkné

Old Post 30-04-2016 v 15:29 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 52

good, pořád pod střechou? co teploty nelítaj moc jak teď v noci sou mrazíky a přes den hezky?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-04-2016 v 15:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 53

Ahoj taže zastřižený mám jednou TOP a spodky trochu proberu ale ne nijak radikálně hodlám to pořádně naohýbat ať svítí na celou kytku.
Jinak teploty jsou max na 28 a večer jim přitápím přes termostat na 18 stupňů ale zatopí jim to tak max 2x za noc z chodby jim tam jde teplo.
Jinak jak jsem psal příští týden nainstaluju Cooltube a teploty mně už neohrozí

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 30-04-2016 v 16:25 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 54

No tak to ti přeju ať tě CT nezklame, protože moje zkušenost je CT -1C víc ani prd

Old Post 30-04-2016 v 16:57 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 55

No doufám že se už nic nepodělá. jinak dnes jsem kytkám nalil velkou nálož vody ph 6,5 (3L na kytku + 1L obahacené vody o enzymy+ se supervit)
kytkám to prospělo opravdu se od rána pěkně natáhly takže teď je jdu uvázat a poraztahovat. jak budu hotov nahodím fotky.
jinak přepnout hodlám za cca týden později ne už teď jsou to keře jako prase...
stonky jsou nehorázně tlustý a tvrdý takže to ohýbání bude celkem oříšek

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 30-04-2016 v 17:58 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 56

[účet odstraněn]

Old Post 30-04-2016 v 18:20 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 57

to je těma dvouma HPS svítí mi tam ze dvou stran. Navíc počkej si do cca 23:00 to už bych měl mít hotovo s ohýbáním a uvidíš jak jsou doopravdy rozvětvené. Je to opravdu pracný tak doufám, že to dnes vše stihnu. Jak jsem psal až budu mít hotovo vše nafotím.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 30-04-2016 v 18:39 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 58





Tak hotovo. Sice později ale radši jsem nespěchal

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 30-04-2016 v 22:38 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 59



Tak Kytky už se pěkně natáhly ke světlu a máme z toho krásnou zelenou SCROG zahrádku.
Nějaký spodky jsem otrhal a během tří dnů ještě otrhám. Jinak přepínat budu buď ve čtvrtek nebo v neděli chci aby se hlavní větve víc vytáhly...

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Naposledy upravil Zelená zahrada 01-05-2016 v 18:05 PM

Old Post 01-05-2016 v 15:27 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 60



Ahoj všem.
Dnes přidávám update z 34. dne růstu.
Zítra už dostanou první zkrácenou fotoperiodu na 12/12
Teplota den 25-27 noc 18-19
Vlhkost do dneška 68% tak jsem odzkoušel další odtah a s ním to jede na 46% ale to až trochu později...
Hnojím AH růstový poměr na střídačku s enzymy.
Zalévám každé 3 dny na každou kytku 2,5L
Ph vstup 6,5 výstup 6,4

Kytky se po všech stresech zdá se vzpamatovaly a konečně se jim v rámci možností daří. Jsou to opravdu solidně nabouchaný keře tak jsem odspodu zlehka otrhal listy na které už moc neprosvítí a zbavil jsem se i pár bezcenných větviček.
Jediné co mně mrzí je, že nepojedu na 2x 400w jak jsem plánoval ale na 2x 300w. Víc bohužel neuchladím. I tak si myslím, že toto nebude špatný jediné z čeho mám obavy je genetika a hermáči tak snad se mi to vyhne obloukem jako u OG Kush.
Jsem hodně zvědavý co slečny předvedou po přepnutí tak mi držte palce a brzy opět na viděnou

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 07-05-2016 v 19:50 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 61

Zkus 2x 350

Jinak moc pěkný, držím palce

Old Post 07-05-2016 v 20:53 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 62

Když to vemu prostorově, tak mam 600w v 120x120x185, teplota standart do 28 stupňů. 150x80x200 je na objem +- stejnej prostor, nicméně ja používam na odtah Primaklimu MES 2 125mm 220/360 m3/h, takže tma můžeš mít o něco víc.

Spíš než tohle bych co nejdřív vytáhnul předřadník z boxu (podle foto mi přijde že ho máš vevnitř). Přiznam se, že nevim jak je na tom konkrétně Nanolux, ale nikdy jsem se o jeho vlhkotěsnosti nedočet. Jedinej předřadník na trhu, kterej můžeš narvat do boxu je Lumatek, ten má pryskyřicí izolovaný jádro a neni tak možný, aby se do citlivejch součástí dostala vlhkost. S timhle si koleduješ minimálně o zničenej předřadník, průserů by se ti mohlo ale udát víc.

Old Post 07-05-2016 v 21:13 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 63

No na zkoušku tam můžu ty 2x 400w zapnout a když to nepůjde zase to ztlumím. Udělám si trochu pokus s tím. Jinak psal jsem že tam dám cooltube ale upustil jsem od toho nemám na to kvalitní konstrukci a ani místo...
Jo a předřadník mám v boxu 2. kolo a VŠE JE OK já ho ven ani nějak dát nemůžu protože kumbál s kytičkama je kousek od vchodu tak by se příchozí návštěvy asi hodně divily a vyptávaly...

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 07-05-2016 v 21:38 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 64

A proto jedu COCOS! U hliny proste nikdo nikdy nevi,jak na predhnojeni budou sazenice ci klony reagovat, vetsinou to dopada spatne. A nez clovek zjisti co je spatne a nez to zpravi ( a i to napravovani je stres ) kytky to pekne odskacou.

Kdyz sem jel hlinu jedine light-mix apod, s minimem predhnojeni.

Sice to nema se SCROGem nic spolecneho ,ale i tak pekna prace s ohybanim
A jestli si tam mel odtah 180m3, tak se nedivim, ze si bojoval s teplotou.
No at se dari a at to roste jako z vody.
Jinak s tim predradnikem ses fakt frajer chapu ze mas problem kam ho dat,ale ono vsechno de kdyz se chce, napr ho zamaskovat do naky krabice, dat na strop, cokoliv....
Jeste navic jde o neuzavrenou nezalitou verzi, nekdo tu psal, ze to ma jen lumatek, EE ma to i Lumia a snad vsechny novy verze bez vetracku.

A to ze ti to nekleklo nebo neshorelo po 2 kolech neznamena,ze se to nemuze stat 3.-4. Tak radci neriskuj, nekomu se to presne takhle posralo,predradnik zacal doutnat jak prase ( nehorel ) a sousedi volali hasice....hadejte jak to dopadlo a jako bonus kdyz se ti to podari vyresit, tak si jeste snizis teplotu v boxu.

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 08-05-2016 v 23:28 PM

Old Post 08-05-2016 v 00:49 AM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2014 - 2.kolo-cocos-600w-12x The ultimate - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8224900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív