Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Super už nikdy víc nechat samce a samici ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Obecné Super už nikdy víc nechat samce a samici ? Příspěvek č. 1

Tak nedavno jsem přepnul na květ, a zjistíl že ze 3 kytek mi zůstane už pouze 1 kytka. Jelikož na 2 se dělají semenné palice.

Mohu je nechat růst dál ? s jednou dámou nebo musí okamžitě pryč z boxu ?

To je asi tak když nakoupíte semínka od někoho z bazaru ... polovina nevyklíčí a pak z toho jsou samci. Příště řezy od někoho nebo semena z banky.

Nechce se mi to vyhazovat přinejhorším bych z toho udělal mastičky ... a semínka z toho nevím jestli by mi k něčemu byly ...

Old Post 01-04-2016 v 13:55 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Dát pryč namrdanou samici si nepomůžeš... bude tam nejspíš nějakej hermáč, tak hledej samčí květy (koule) a ten dej pryč. Ale jak už vidíš že to má semena, tak už asi s křížkem po funuse :/ takže bych to už vklidu nechal dojet...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-04-2016 v 14:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Aha ... večer přidám fotky. Nejdřív v růstu se mi zdálo že to jsou samice všechno ale bohužel jsem se asi mílil ...

Old Post 01-04-2016 v 14:33 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 4

jestlisi chtěl holky vždycky radši řezy - seminke zde z bazarku sou dobry na ven - jinak vzdycky musis pocitat ze u regular seminek budou samci v zastoupeni aspon 50:50 - jinak skodis jen sam sobe - procpak asi lidi klici treba 16 regular a do stanu jich chteji dat max 10 ? a s tim ze seminka nevyklici se taky pocita - procti si par vlakem a zjistis ze i seedbanky sou kolikrat strasne marny... proste u seminek pocitat se vsim - jinak jestli si to bral tady tak dobry ale pokud jedes growbazar ci growerbazar mela bych strach co to bude za cutku - ohlasy na lidi co tam porad nabizej sou uz celkem trapny (za blbost se plati)

samci dou ihned z boxu ven - mužeš je nechat tak max dojet na balkone a sesbirat pyl třeba na venkovou sezonu - předpokladam ze si na zacatku kvetu

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 03-04-2016 v 10:24 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 5

Na balkoně ty samce určitě nenechávej dojet, někdo může mít kvetoucí samici na okně nebo balkoně a určitě by nebyl nadšený z predupané kytky tvojim pylem Jen tak na okraj

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 03-04-2016 v 14:01 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

xD jsme v byrovce kde jsou 4 byty a nikdo jiný nepěstuje to jsem si jistý xD a ještě jedna otázka k čemu by mi byl sezbíraný pil z kytek ? Myslíte že by se vyplatilo pak nechat naklíčit semena které budou ze samcu ?

Old Post 03-04-2016 v 18:42 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

K čemu? Psal si, že je máš z bazaru, tak ani nemáš jistotu, že je to daný model a ne nějaký no name.

Kalli

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 03-04-2016 v 19:47 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

No to je také fakt ...

Old Post 03-04-2016 v 19:50 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 9

hele zas ale nezatracuj no-name - každa kytka zacinala jako no-name nez dostala nazev :P - pokud vydíš že je samec velký vitalní s pěknou stavbou atd - dá se předpokládat že jeho semínka budou taky mít tyto znaky také nevidím důvod i kdyby to byl no-name tak pokud je skvělý něco s ním neopylit - třeba nějaký ten out

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 04-04-2016 v 10:44 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 10

Nezatracuju no name, ale asi bych nepýlil nějaký značkový model.
Na out klidně.
S no name mám samé dobré zkušenosti (teda jen z vlastní zahrádky).
Občas to byla pěkná nálož a známí se ptali co je to za model a když jsem řek, že no name, tak nevěřili.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 06-04-2016 v 12:00 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 11

Prave - no name je takova sazka do loterie a kdyz to vykde je to hukot :-) - ja mam seminka z modelu co donesl kdysi kamarad z vyskova - vedel ze je to venek nakladalo to jako slabsi super lampicka - vyloupavala sem z toho seminka a zatim mi uz vic jak pulka vyklicila :-D sem na tu obludu zvedava :-) na in samozrejme no name nikdy :-P

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 07-04-2016 v 06:30 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 12

Já mám na letošní out taky no name co jsem měl minulý rok, tak doufám že se povede stejná morda jako loni.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 08:42 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13

A jak vy už taky dáváte klíčit na out ? nebo ještě ne

Old Post 07-04-2016 v 08:51 AM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 14

Já už jo. Jen na windor ještě čekám, abych to něměl zas jak zelenej závěs.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 08:58 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

... no já doufám že je stihnu dát taky vyklíčit a že to stihne dozrát. Skusím o výkendu zasadit nějaké aby bylo něco na out

Old Post 07-04-2016 v 10:12 AM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 16

Proč by nedozrálo? Je ještě relativně brzo, ale tak pak předpěst na okně a pak šup ven ať se holky sluněj.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 10:26 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6802760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív