Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Legální sušina.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 17

Okurek: Mast můžu potvrdit přesně to co říkáš, dodávám ji zdarma pacientovi s artorozou a mast s hodně thc zabrala skvěle a mast z techniky vůbec.

Jednou jsem to s cvičením trochu přehnal a v noci mě zbudila bolest zad, celkem intenzivní, neváhal jsem a zašel do svojí "lékárničky" kde mám vaporizér a vždycky pár modelů a techniku. Začal jsem technikou a nic, tak jsem nasadil indiku a za chvíli jsem byl úplně bez bolesti.

To mě taky navedlo na myšlenku že proti pravé migréně působí technika jinak než jen proti bolesti, pravá migeréna je jiná než normální bolest hlavy, je způsobená změnou v šířce cév v mozku, má u různých lidí různou intenzitu, já vyfásnul extra silnou, měl jsem i analgetika na předpis a stejně na prd, ale vývar techniky v olivovým oleji nabo vaporizace techniky zabere vždycky spolehlivě a nejsem nahulenej když si to nemůžu dovolit.

Old Post 01-04-2016 v 09:53 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 18

no mě teď chytli záda tak si je mažu pálenkou. je to docela silný extrakt (jsou tam i fenixaky a hash) a supr. Pít se to moc nedá, tak 1/4 0,02 l a dobrou noc :-) THC koktejl.

Na CBD se těším, sice mám 8-8 CBD-THC ale to zhuluje, i když velmi příjemne. Chystám ale CBD 8 THC 0,3 tak to jsem nato zvědavý jestli to zklidní jak slibujou :-)

Old Post 01-04-2016 v 13:04 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

No uklidnit by to mělo, 8% cbd a pokud tam budou hodně terpeny tak by to mělo být do relaxu. Ale samozřejmě to bude s celkem čistou hlavou, a cbd chrání a regeneruje nervové buňky v hipokampu. Zahraničním rádoby chytrým slovem je to: Neuroprotection and hippocampal neurogenesis.

Old Post 05-04-2016 v 10:16 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-12-2018 - Legální sušina CBD - 21 odpovědí
17-07-2014 - (I)legální šalvěj - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1570250 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív